• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

12 dni po zabiegu napletka

Mark42

Member
Cześć co masz na myśli przez to że nie prostuje się całkowicie? Czujesz jakiś ucisk? Ogólnie miejsce szycia nawet do roku się regeneruje
Przy wzwodzie przez pare sekund czuje ucisk w miejscu po szwach A po chwili już nic Ale skóra nie zdejmuje się do końca w sensie zatrzymuje się zawsze trochę pod żołędziem, gdy jest w spoczynku daje radę to całego rozprostowac , w sumie może to nie problem Ale się na tym nie znam bo zawsze z napletkiem byłem hahah
 

mati12

Well-known member
Próbuj delikatnie ćwiczyć naciągac uważaj jednak żeby nie powstawały jakieś pęknięcia bo może zacząć robić się jeszcze ciasnej a masz jeszcze zaplanowana jakaś wizytę kontrolna?
 

Mark42

Member
Próbuj delikatnie ćwiczyć naciągac uważaj jednak żeby nie powstawały jakieś pęknięcia bo może zacząć robić się jeszcze ciasnej a masz jeszcze zaplanowana jakaś wizytę kontrolna?
Cześć , minęło już trochę i teraz to tak wygląda , powiem co o tym myślisz, wygląda to zle czy jest okey?
 

mati12

Well-known member
Nie ostre zdjęcia ale z tego co widzę ciasna ta blizna czym smarujesz aktualnie? Powinieneś wcierać rozciągać jak nakładasz żel na blizny
 

mati12

Well-known member
Ja używałem Contratubex w aptece bez problemu możesz też kupić Cepan lub każda inna na bazie silikomnu który ma za zadanie zatrzymać wodę w skórze
 

Podobne tematy

Do góry