• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

12 dni po zabiegu napletka

mati12

Well-known member
Myślę że tak szwy powinno się usuwać 2-3 tyg po zabiegu bo nawet te rozpuszczalne potrafią tkwić długi czas powodując właśnie zapalenia
 

Mark42

Member
Myślę że tak szwy powinno się usuwać 2-3 tyg po zabiegu bo nawet te rozpuszczalne potrafią tkwić długi czas powodując właśnie zapalenia
Dzis Byłem na wizycie , powiedziała mi lekarka że przez to że ten szew źle zdjalem to temu puchnie i teraz musi się rozpuścić, resztę zdejmie za tydzień bo powiedziała żeby jeszcze zostawić dziwne
 

mati12

Well-known member
Miesiąc po zabiegu i jeszcze zostawiła? Szkoda słów pandemia jestes w gabinecie 5min roboty a ta każe ci wracać za tydzień amatorzy nie lekarze
 

Mark42

Member
Miesiąc po zabiegu i jeszcze zostawiła? Szkoda słów pandemia jestes w gabinecie 5min roboty a ta każe ci wracać za tydzień amatorzy nie lekarze
No powiem ci ze zalamamy jestem , dala mi krem z antybiotykiem i mam smarowac tam gdzie wdalo sie zapalenie i że jak za tydzień się nie wchłoną to zdejmie , było tak dobrze i teraz jak balonik po lewej stronie , powiem Ci że już mnie to zaczyna irytowac wszystko ....
 

mati12

Well-known member
Zaparz sobie rumianku i jak będzie letni to mocz sobie 2 razy dziennie po 15min możesz również w zielarskim kupić korę dębu gotujesz ja parę min później pare min parzysz jak ostygnie i jest letnia to moczysz ma ona właściwość ściągające, regenerujsce

Przeciwzapalne ja moczyłem i w korze i rumianku mi osobiście pomogło możesz użyć parę razy wywarł dajesz do lodówki i podgrzewasz trochę zanim użyjesz
 

Mark42

Member
Zaparz sobie rumianku i jak będzie letni to mocz sobie 2 razy dziennie po 15min możesz również w zielarskim kupić korę dębu gotujesz ja parę min później pare min parzysz jak ostygnie i jest letnia to moczysz ma ona właściwość ściągające, regenerujsce

Przeciwzapalne ja moczyłem i w korze i rumianku mi osobiście pomogło możesz użyć parę razy wywarł dajesz do lodówki i podgrzewasz trochę zanim użyjesz
Okey , postaram sie magazine robic z rumiankiem , i postaram sie kupic korę jak najszybciej i zrobię jak powiedziałeś, dzięki wielkie za udzielanie pomocy
 

Mark42

Member
Zaparz sobie rumianku i jak będzie letni to mocz sobie 2 razy dziennie po 15min możesz również w zielarskim kupić korę dębu gotujesz ja parę min później pare min parzysz jak ostygnie i jest letnia to moczysz ma ona właściwość ściągające, regenerujsce

Przeciwzapalne ja moczyłem i w korze i rumianku mi osobiście pomogło możesz użyć parę razy wywarł dajesz do lodówki i podgrzewasz trochę zanim użyjesz
Po dzis zostaly mi zdjete szwy , opuchlizny już prsię nie ma , został tylko 1 szew pod skórą którego nie dało się usunąć, i powiedziała mi że po czasie powinno to wyrzucić na górę i że w tedy mi to wyjmie
 

Mark42

Member
Zaparz sobie rumianku i jak będzie letni to mocz sobie 2 razy dziennie po 15min możesz również w zielarskim kupić korę dębu gotujesz ja parę min później pare min parzysz jak ostygnie i jest letnia to moczysz ma ona właściwość ściągające, regenerujsce

Przeciwzapalne ja moczyłem i w korze i rumianku mi osobiście pomogło możesz użyć parę razy wywarł dajesz do lodówki i podgrzewasz trochę zanim użyjesz
Cześć, potrzebuje pomocy ... jestem juz po zabiegu miesiąc i tydzień nie mam szwów bo mi je zdjela , z rany już ropa się nie lała bo sie zamknęły Ale powstały 2 takie jakby male wulkany ropy z których leje się ropa .... staram się to oczyszczać odkazac smarować aloesem ale jak narazie nic to nie daje , doktora mówiła że to taka reakcja Ale mi się wydaje że to chyba jakieś zakażenie i że potrzebny mi na to antybiotyk , Co o tym sądzisz ?:(((
 

Mark42

Member
Cześć, potrzebuje pomocy ... jestem juz po zabiegu miesiąc i tydzień nie mam szwów bo mi je zdjela , z rany już ropa się nie lała bo sie zamknęły Ale powstały 2 takie jakby male wulkany ropy z których leje się ropa .... staram się to oczyszczać odkazac smarować aloesem ale jak narazie nic to nie daje , doktora mówiła że to taka reakcja Ale mi się wydaje że to chyba jakieś zakażenie i że potrzebny mi na to antybiotyk , Co o tym sądzisz ?:(((
 

Mark42

Member
Wiesz co wygląda jakby pęknięcie to masz na linii szwów? Masz kontakt z doktor by wysłać foto mms lub meilem?
Wlasnie nie mam za bardzo , jak wyciskam to leci ropa teraz jakby się zmniejszyło, to jest taka górka zastanawiałem się czy krwiak nie powstał Ale chyba tak nie wygląda, jutro się umowie na wizytę i pójdę zapytać co się dzieje .... widziałeś kiedyś coś takiego przedtem ?
 

mati12

Well-known member
W miejscu szwów tak ale nie tam gdzie nie było cięte jeżeli się nie powiększa i nie boli bardziej to spokojnie nie wpadaj w panikę 😀 będzie dobrze ale lepiej by lekarz to zobaczył dobrze że się umówiłes 👍
 

Mark42

Member
Mark42 jak sytuacja
Cześć, sytuacja dość spoko , kółek już praktycznie nie ma i mały jest stabilny , rany się pozamykaly prawie całkowicie, zostały jeszcze malutkie dziurki w niektórych miejscach Ale widać że już praktycznie ich nie widać, jestem pozytywnie nastawiony i mam nadzieję że już żadnych problemów nie napotkam , ogólnie wielkie dzięki za wsparcie przy całym tym przejśću :)
 

Mark42

Member
Super 😀 cieszę się że wszystko się wygoiło
Cześć, jak wiesz trochę już minęło po zabiegu , ogólnie wszystko nawet ok tylko napletek w zwodzie nie prostuje się całkowicie, nie wiem czy to przez to że niektóre rany jeszcze się goja przez komplikacje i późne zdjęcie szwów , myślisz że poluzuje się ?
 

mati12

Well-known member
Cześć co masz na myśli przez to że nie prostuje się całkowicie? Czujesz jakiś ucisk? Ogólnie miejsce szycia nawet do roku się regeneruje
 

Podobne tematy

Do góry