• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

11 dni po zabiegu, ciężko ściągnąć napletek we wzwodzie + zdjęcia

mav5

New member
Właśnie wróciłem z kontroli, faktycznie rana zabliznila się zbyt wąsko, jednak tylko w jednym miejscu co trochę dziwne. Rana na długości około centymetra jest znacznie ciasniejsza niż cała reszta dookoła. Lekarz od razu zauważył to miejsce i w przyszłym tygodniu mam dzwonić, umówić się na poprawkę. Także raz jeszcze będę przechodził to wszystko. Ciekawe czy będzie kolejne cięcie całego napletka czy tylko plastyka tego miejsca. Póki co jestem w szoku że znów będę musiał przechodzić rekonwalescencje.
 

mav5

New member
Witam po dłuższym czasie. Miałem dzisiaj poprawkę zabiegu, bardzo delikatną poprawkę można by rzec. Spędziłem w sali zabiegowej jakieś 15 minut, lekarz zrobił dwa nacięcia w miejscu ciasno zrośniętym. Mam chyba 4 szwy plus cienką nić. Mam nadzieję że wszystko będzie dobrze tym razem. Jutro po dokładniejszym obmyciu zrobię zdjęcia, dzisiaj spsikałem tylko octaniseptem, lekko oczyściłem z krwi i zmieniłem opatrunek więc zdjęć nie robiłem. Trzymajcie kciuki :)
 

Podobne tematy

Do góry