• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

11 dni po całkowitym - pytanie

bennys

Member
Witam, 11.03 mialem zabieg pełnego obrzezania i mam pytanie, wypadł mi juz jeden szew ale zauwazylem ostatnio ze skora zaczyna mi pekac w miejscu szycia, zaznaczylem na zdjeciu. Jest sie czego obawiac? Do tej pory żadnych problemow nie mialem, wiekszej opuchlizny itp

 

bennys

Member
A jaki to jest styl? Dziś kolejny szew wypadł, w środę będą 2 tyg od zbiegu, opuchlizna już mała została

Zielona góra, Dr. D.Barycki
 

mati12

Well-known member
Pierwsze moczenie w rumianku i 2 szwy wyskoczyły 😁
Super jak pozbedziesz sie wszystkich szwów to mniejsze ryzyko naderwania miesc szycia wtedy opatrunek juz nie bedzie potrzebny nie zaprzestawaj moczenia nawet przez pare tyg np. kora dębu ma właściwości obkurczajace dzieki temu pozbyłem sie zgrubien w miejscach szwów 🙂
 

mati12

Well-known member
Możesz śmiało az szwy nie odpadna ja jeszcze sporadycznie uzywalem pare dni po usunieciu potem śmiało zele na blizny
 

bennys

Member
To tak też zrobię, o dziwo jak narazie to się naprawdę ładnie goi. Dziś wrzucę zdjęcia jak będę opatrunek zmieniał, 14 dzień dzis
 

mati12

Well-known member
No farciarze maja szczescie kazdemu inaczej sie goi zależy od organizmu ja tez nie mogłem narzekać jedynie co to troche zajęło, by zwalczyc zagubienia w miejscach po szwach
 

Podobne tematy

Do góry