10 dni po zabiegu

xvisn

New member
Witam, 10 dni temu miałem zabieg obrzezania całkowitego, jak na razie wszystko goi się w miarę dobrze. Jednak żołądź mogę odsłonić tylko w okolo 70% ponieważ wydaję mi się ze jest szwami w jakiś sposób na dole przyszyty do moszny. I tutaj rodzą się moje zwątpienia, czy istnieje szansa ze przy obrzezaniu całkowitym mogło by się to wszystko zrosnąć? przez ten problem jestem w stanie umyć i popryskać tylko tą wystającą ilość żołędzia którą jestem w stanie odsłonić, dalej wydaje mi się ze jest spora ilość zaschniętej krwi i szara tkanka, czy może to stworzyć pewne problemy?
 

Trolo

Active member
Żołądź nie może być przyszyty do moszny. Jak już to do napletka. Jeżeli nie możesz odsłonić to kiepsko, ponieważ pasuje żebyś to umył. Kup w aptece strzykawke 20ml i do tego aparat do kroplowki. Weżyk z aparatu przetnij i wprowadź pod napletek i płucz sobie solą fizjologiczną czy tam dodaj jeszcze troche octaniseptu.
Trudno ocenić czy powodem nie możliwości zsunięcia jest opuchlizna czy coś innego przeszkadza. Tak czy siak higiena na 1 miejscu.
 
Do góry
TOPlist