• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

10 dni po plastyce napletka - pytanie

Filip114

New member
Witam
Plastykę napletka miałem 31.08.

Dzisiaj podczas toalety zauważyłem, że na gaziku znajduje się jedne szew.

Po krótkim przeglądzie spostrzegłem, że wypad od z prawej strony, która moim zdaniem nie jest jeszcze w 100% tylko blizną.

A jako, iż tak się stało, że przez sobotę i niedzielę nie mogę się skontaktować z lekarzem przez co, muszę czekać do poniedziałku.

Mam lekkie obawy czy tak powinno być, czy to może szew puścił.
Nie wiem, może za bardzo panikuje i wszystko jest git.

Chciałbym przeczytać, co wy na ten temat myślicie, może znajdzie się ktoś, kto miał podobną sytuację.

 

Kartuz

New member
Ja też jestem po plastyce i usunięciu wędzidełka. Nie panikuj tak się zdarza. Jest tylko jedna zasada, lecz trochę nie przestrzegana. Zachowaj higienę, zabandazuj i faja do góry. Mi też się tak zdążyło, szczególnie po mocnych wzwodach.
 

Kartuz

New member
Czym mniej majstrujemy tym lepiej dla prącia. Wiem , że jest w nas ciekawość aby oglądać sobie i podziwiać tego skiereszowanego przyjaciela ale dla ogólnego leczenia lepiej do góry i dać spokój.
 

toastt

Well-known member
Minęło już 11 dni i moim zdaniem miejsce jest już w 80% zagojone. Drugi raz już tak "starej" rany się nie zszywa, bo zwyczajnie brzegi rany się już nie złączą. Jeżeli uważasz, że w tym miejscu jeszcze nie zagoiło się do końca, to na razie postępuj ostrożnie z przyjacielem i to tyle. Nic innego w zasadzie nie możesz już zrobić, a lekarz raczej powtórzy moje słowa. Blizna kształtuje się nawet do pół roku po zakończeniu procesu gojenia.
 

nope

Well-known member
Na moje w kwestii rany nie ma sie co martwic. Sama rana wyglada ok. Nawet jak ci szew nie wypadl samoistnie tylko cos puscilo to tak czy tak sie zagoi lecz może być szersza blizna w tym miejscu ale i tak nie ma reguły na to.
 

Podobne tematy

Do góry