• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

10 dni po operacji stulejki i wydluzenia wędzidelka

krisuuuuu666

New member
cześć,przychodze do was z pytaniem mianowicie czy to normalne że 10 dni po operacji stulejki sposobem welsh i po wydłużeniu wędzidełka nie mogę do końca odsunąć napletka we wzwodzie(mogę tylko do połowy) (dodam że nadal mam szwy) codziennie smaruje go maścią (alantanem) i kąpie się dwa razy dziennie i trochę martwi mnie to że nie mogę tego ściągnąć (7 sierpnia mam kontrolę u lekarza)
 
Ostatnia edycja:

user842

Active member
Myślę, że jest duża szansa, że po pełnym zagojeniu, wyjęciu szwów, regularnym ściąganiu napletka i stosowaniu maści napletek zacznie schodzić swobodnie. Ale oczywiście skonsultuj to z lekarzem podczas wizyty.
 

krisuuuuu666

New member
Myślę, że jest duża szansa, że po pełnym zagojeniu, wyjęciu szwów, regularnym ściąganiu napletka i stosowaniu maści napletek zacznie schodzić swobodnie. Ale oczywiście skonsultuj to z lekarzem podczas wizyty.
dzięki mega za odpowiedź trochę mi ulżyło i oczywiście skonsultuje się z lekarzem podczas wizyty
 

Podobne tematy

Do góry