• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

10 dni po operacji prostowania

kondzio26

Member
Witam. Jestem 10 dzień po zabiegu i póki co nie mam nocnych nocnych erekcji. Wiem, że to w sumie dobrze ale martwi mnie jedna rzecz. Dzisiaj rano dostałem lekkiej erekcji i już widzę że penis układa się prosto ale jest bardzo mały i nie twardy, może to za wcześnie na pełną erekcję ale martwię się że bardzo stracił na długości. W moich poprzednich tematach są zdjęcia mojego penisa sprzed operacji. W wzwodzie miał 10 _11 cm Dzisiaj jak mi tak lekko stanął to miał może z 5 cm mam nadzieję że to jeszcze nie jest pełna erekcją i będzie chociaż te kilka cm większy w spoczynku ma 2 cm. Ludzie pomóżcie bo boję się że w erekcji będzie mial z 7 cm Max to się chyba załamie całkiem.
 

kondzio26

Member
Pewnie tak bo aż się boję, trochę mi stanął i boję się że będę miał tylko z 5 cm ale może potrzeba czasu ale jak się nie zmieni to się zabije chyba

W nocy miałem erekcje i więcej jak z 5 cm nie miał masakra

Pomóżcie coś czy to będzie lepiej czy nie??
 

góral

Active member
Mówisz że to nie była pełna erekcją więc napewno to jeszcze się zmieni nie wklejaj sobie że będzie źle zrób zdjęcie jak będzie w erekcji
 

kondzio26

Member
Ale ja go chyba źle mierzyłem. On przed zabiegiem był krótszy niż 10 cm. A teraz po zabiegu to jak będę miał max 7 cm to nie więcej. Niestety ale przed operacją nie byłem zdolny do współżycia i teraz też nie będę. Jestem kaleka i tyle w temacie. Trzeba odpuścić sobie randki dziewczyny i umrzeć prawiczkiem. Niestety pisze to że smutkiem ale nie jestem prawdziwym facetem, tylko facetem z mikropenisem, który niestety nic nim nie podziała. Moje życie erotyczne nigdy nie będzie istniało. Już nic się nie da zrobić.
 

kondzio26

Member
No gruby jest ale przecież nawet nie wejdzie do kobiety taki mały

Nawet go nie poczuje

Zresztą nawet takich prezerwatyw nie znajdę na niego, a i tak każda laska mnie wysmieje jak takiego zobaczy
 

Rafix18.

Member
Ale ja go chyba źle mierzyłem. On przed zabiegiem był krótszy niż 10 cm. A teraz po zabiegu to jak będę miał max 7 cm to nie więcej. Niestety ale przed operacją nie byłem zdolny do współżycia i teraz też nie będę. Jestem kaleka i tyle w temacie. Trzeba odpuścić sobie randki dziewczyny i umrzeć prawiczkiem. Niestety pisze to że smutkiem ale nie jestem prawdziwym facetem, tylko facetem z mikropenisem, który niestety nic nim nie podziała. Moje życie erotyczne nigdy nie będzie istniało. Już nic się nie da zrobić.
Nie bądź takim pesymistą, punkt G u kobiety jest między 3 a 5 cm od ujścia pochwy. Będziesz musiał się może bardziej starać zadowolić kobietę, ale jak spotkasz tą właściwą, to długość przyrodzenia nie będzie miała aż takiego znaczenia. Mikro penis jest poniżej 7 cm. Jest możliwa też operacja wydłużania penisa, ale z tego co czytałem zyskuje się na centymetrach najbardziej gdy jest w spoczynku, a po za tym zabieg jest ryzykowny. Za miesiąc zmierzysz w pełnej erekcji może się okazać, że nie ma aż takiej tragedii.
 

kondzio26

Member
No wiem ale jak mi zostanie te 6 cm to będzie tragedia. Jest niby gruby ale co z tego jak będzie taki mały. Wtedy to będę musiał się bardzo starać ale czy to zadowoli kobietę 😔
 

góral

Active member
Jest tak jak mówi Refix po miesiącu czy może po dwóch wszystko się w miarę zagoi będzie dłuższy poczytaj trochę w necie głową do. G goryy
 

kondzio26

Member
Lekarz mi mówił że efekt końcowy będzie dopiero po pół roku już tak ostatecznie to może jeszcze jest czas i nie będzie takiej tragedii. Ale muszę sięiczyc z tym że może być mało
 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
Kondzio ja rozumiem twoje załamanie ale przestan wklejac 3 czy 4 posty z rzedu co jedna minute. Naucz sie edytować swoje posty. Posprzatam to bo sie czytac nie da.
 
kondzio26 nie wariuj. Ostateczny ksztalt będzie dopiero po kilku miesiącach jak dojdzie do siebie. Po kazdym zabiegu tak jest, że nie ma efektu od razu. Ja też miałem Nesbita i wiem jak to wygląda. Długość nie powinna się zmienić o więcej niż 1 cm.
 

Podobne tematy

Do góry