• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Wyniki wyszukiwania

  1. S

    Chęć odejscia (samobójstwo)

    Szczerze to nie zbyt
  2. S

    Zaczerwienienie dookoła napletka. Jak się pozbyć?

    Na dwa dni chłopie nie wał przynajmniej przez tydzień , skóra jest naruszona bo masz tam za ciasno to będziesz się urażać to normalne nic z tym nie zrobisz , proponuje abstynencję , pójdziesz na śnieg wytną i będzie po kłopocie z póki co zostaw siura myj go wodą i smaruj to jakim linomagiem czy...
  3. S

    Rok po obrzezaniu low&tight - puchnięcie napletka wewnętrznego - POMOCY!

    Idź sobie do chomiczowej na poprawkę albo do innego polecanego tu urologa musisz to poprawić
  4. S

    Problem z testosteronem w wieku 29lat co zrobic :(

    Tak alkohol obniża teścia , żeby podnieść przestudiuj sobie swoje odżywianie , czy nie jesz za dużo syfu , wszystko ma wpływ , stres mało snu , brak ruchu. Poczytaj czy poogladaj w necie wszystko jest
  5. S

    Spodziectwo

    Chomiczowa robiła zapytaj @kamikaze12
  6. S

    Skrzywienie w lewo i żołądź w lewo

    Choroba przyrodniego , da się to leczyć musisz iść na zabieg prostowania
  7. S

    Moja aktualna sytuacja i to co będzie po zabiegu.

    Zawsze możesz sobie fujarę przecież heparyna przesmarowac
  8. S

    Moja aktualna sytuacja i to co będzie po zabiegu.

    No rozumiem ale bez flesza lepiej to widać jest spoko naprawdę nie spinaj sie tak czekaj aż ci szwy po wypadaja , jak ci się krew nie sączy to ja bym już bez opatrunku chodzil
  9. S

    Chęć odejscia (samobójstwo)

    Dokładnie , sam jak widzę niektóre fiuty na pornosach to się zastanawiam co to jest a jakoś ruchają i to przed kamerą . Głowa do góry
  10. S

    Chęć odejscia (samobójstwo)

    @kondzio26 słuchaj bez obrazy ale jeśli jesteś przegrywem to sam się nim zrobiłeś , w depresję i smutek wpedzasz się sam . Poogladaj czasem na Instagramie jak ludzie bez nóg czy kadłubki się nie poddają i zastanów się. Nie ma co się przejmować stary. Przestań jeść syfiaste żarcie weź się za...
  11. S

    Moja aktualna sytuacja i to co będzie po zabiegu.

    No i na tych normalnych zdjęciach nie prześwietlony go fleszem wygląda ładnie
  12. S

    Moja aktualna sytuacja i to co będzie po zabiegu.

    Ja nie wi mi ja po 2 tygodniach nie nosiłem opatrunku mimo że opuchlizna jeszcze byla
  13. S

    Moja aktualna sytuacja i to co będzie po zabiegu.

    Ja cię tylko uswiadamiam
  14. S

    Chęć odejscia (samobójstwo)

    @kondzio26 stary widzisz masz podobny problem co kolega i myślisz podobnie , problem leży w tym że sam napedzasz sobie głowę i myśli , czy to jest ważne nie , stary do któregoś roku życia nie trzepales kapucyna i jakoś byłeś szczęśliwym dzieciakiem , tak samo emeryci kuśka im nie staje a jakoś...
  15. S

    Chęć odejscia (samobójstwo)

    Chłopie nie przejmuj się stary wiem że ciężko chodzi bardzo dobrze cię rozumiem natomiast życie nie kręci się wokół kutasa wiadomo nie jest to łatwe bo przy każdym szczaniu idziesz i patrzysz na to ale weź pod uwagę to że w życiu jest dużo innych fajnych rzeczy używki to nie jest dobra droga bo...
  16. S

    Moja aktualna sytuacja i to co będzie po zabiegu.

    Wybrałeś sobie jeden z gorszych stylów do gojenia ,gdyby to było low and tight nie goilo by się tak długo jak w 3 tygodniu prawie już nie miałem opuchlizny
  17. S

    Dziwne gładka plama

    Zrób dokładniejsze zdjęcia
  18. S

    Wrazliwosc 6 msc po obrzezaniu

    Możesz sobie nawilżać jakąś wazelina i masować żeby się przyzwyczaić
  19. S

    Zaczerwieniona skóra moszny z ropą

    Nie używaj pimafucortu
  20. S

    Blizny na żołędziu

    No niestety stary , zajęty masz napletek i żołądź , musisz się napewno obrzeżać a potem leczenie maściami sterydowymi , chyba że po obrzezaniu zejdzie ,mów jak najszybciej rodzica i nie zwlekaj będzie gorzej z czasem
Do góry