• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Wyniki wyszukiwania

  1. L

    Zapalenie prostaty

    ZGK złapałem niespełna 2 lata temu, na początku leczyłem antybiotykami, ale za bardzo nie widziałem rezultatów, później zaczęło ustępować i można powiedzieć że jest w miarę OK. Wiadomo od czasu do czasu coś tam się odezwie, coś zapiecze, zaswędzi, mocz poleci z mniejszym ciśnieniem itp...
  2. L

    Zapalenie prostaty

    Ale masz nawroty zapalenia prostaty, czy najądrza !
  3. L

    Zapalenie prostaty

    Od razu zapytam, czy zapalenie najądrza widać na USG ? Czy trzeba to poprzeć wynikami z labolatorium ? Drugie pytanie.. czy takowe zapalenie najądrza łatwiej wyleczyć.. niż ZGK ? :/
  4. L

    Zapalenie prostaty

    Panowie... dopiero w piątek (20 Listopada) jestem umówiony do urologa, żeby podejrzał mi na USG moje pobolewające lewe jądro. Wyczytałem.. że zapalenie cewki/prostaty sprzyja powstaniu stanu zapalnego w jądrze/najądrze. Mieliście kiedyś taki problem ?
  5. L

    Zapalenie prostaty

    Panowie...zwracam się z pytaniem.. Jeżeli mieliście..jakieś doświadczenie bólowe z jąder.. to pobolewały was oba jądra ? Mnie czasami pobolewa.. tylko lewe jądro, w dotyku.. też jest też.. tajkaby troszkę takie obolałe. Z prawym wszystko w porządku.. Pytam.. bo nie wiem czy to może pochodzić...
  6. L

    Zapalenie prostaty

    Ja miałem przypisaną rok temu, w zastrzykach, ale nie stosowałem ten kuracji 😉 wykupiłem ale zrezygnowałem z ich stosowania
  7. L

    Zapalenie prostaty

    Urolodzy nie zaproponowali niczego ?
  8. L

    Zapalenie prostaty

    Koledzy.. raczej jak pisali w tym wątku, to używali stwierdzenia "uszkodzenie zakończeń nerwowych w gruczole po przebytym zapaleniu"
  9. L

    Zapalenie prostaty

    tzn. jeśli chodzi o kręgosłup, to wiem.. że mam skoliozę. Ale nigdy nie miałem problemów bólowych w udzie. Pytam, bo widziałem kiedyś wywiad z Urologiem nt. Zapalenia Prostaty, który przedstawiał możliwe bóle przy ZGK, padło tam stwierdzenie "ból w udzie" dlatego pytam :)
  10. L

    Zapalenie prostaty

    Witam Kolegów... Od kilku miesięcy.. oczywiście z przerwami, dokucza mi pulsujący ból w udzie od przedniej strony. Miejsce naznaczyłem czerwonym kółkiem. Czy może to pochodzić od prostaty? Czy należy wyszukiwać innego pochodzenia tego problemu ?
  11. L

    Zapalenie prostaty

    Ja nie byłem u docenta Gołąbka.. fakt ceny ma zachodnie.. ale chyba każdy.. wyda ostatnią złotówkę.. aby pomógł...
  12. L

    Szampon na łupież

    I jak oceniasz ?
  13. L

    Szampon na łupież

    Witam kolegów, Jaki szampon polecacie na łupież ? Pozdrawiam,
  14. L

    Zapalenie prostaty

    Czyli.. doktor Gołąbek.. nie jest cudotwórcą.. a cennik ma.. jak na cudotwórcę przystało ;)
  15. L

    Zapalenie prostaty

    Trudno mi coś powiedzieć.. Przed ZGK nie współżyłem w kobietami, wiadomo.. im częstsza masturbacja tym nasienie bardziej wodniste, wiadoma rzecz. Natomiast teraz.. przy współżyciu.. a na pewno jak jestem maksymalnie podniecony.. to "strzelam" praktycznie samym tym.. płynem.. przezroczystym...
  16. L

    Wyleczeni

    OK, pisz na priv jak oceniasz "tego znanego lekarza" itp 😉
  17. L

    Wyleczeni

    Jeżeli można spytać.. to gdzie przechodzisz falę uderzeniową ? I jak z cenami ?
  18. L

    Zapalenie bakteryjne czy moze przejsc w przewlekle niebaktryjne?

    Zgadza się.. nawet ktoś wstawiał filmik z jego udziałem. Jak wpiszesz w YouTube "Piotr Basista" to na pewno odnajdziesz ten filmik.
  19. L

    Zapalenie prostaty

    Witam Kolegów w niedoli ;) Panowie... Czy rzadsze (bardziej wodniste nasienie) jest oznaką.. zapalenia bakteryjnego, bezbakteryjnego.. czy w ogóle już mi to tak zostanie.. po przejściu ZGK ?
  20. L

    Osłabiona erekcja - badania od Urologa

    Nie rozumiem ostatniego zdania "eswt i mobilizacja prostaty powinna pomóc" ??? Lubelskie.. rozważam.. rozpoczęcie leczenia w Krakowie..
Do góry