• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Recent Content by MoimZdaniem

  1. M

    Czy mam stulejkę? 15lat

    Jest chyba odwrotnie. Kiedyś wszyscy wyglądali na kilkanaście lat starszych.
  2. M

    Czy mam stulejkę? 15lat

    Stulejka niestety 😭 Dla komfortu fizycznego i psychicznego trzeba obrzezać. Jeśli się wstydzisz mówić rodzicom bezpośrednio o tym możesz powiedzieć, że po prostu coś cię tam boli/ piecze. Ktoś powinien wybrać się z tobą do urologa, a lekarz sam zauważy problem.
  3. M

    moja historia z obrzezaniem

    Mądry chłopak z ciebie. No i przykład, że filmy porno jak najbardziej mogą przynieść korzyść. Życzę aby się 🍆 ładnie wygoił 😀
  4. M

    Co nie tak z penisem? Zbyt krótkie wędzidełko, czy coś innego?

    A nawet obrzezany zaraz po narodzinach.
  5. M

    Stulejka niepełna

    Obrzezać jak radzi lekarz i to całkowicie. Zobaczysz będziesz jeszcze zadowolony. Obrzezać i się nie zastanawiać.
  6. M

    Skrzywienie prącia w lewą stronę

    Ogólnie penis wygląda zdrowo. Kolor żołędzi i brak stulejki. Tylko to skrzywienie końca trzonu z żołędzią 🙁
  7. M

    Higiena, opatrunki, tkliwość

    Szkoda, że już po fakcie. Lepiej było zrobić całkowite obrzezanie. Przynosi lepsze rezultaty.
  8. M

    Czy ma. Stulejkę

    Na pewno nie jest to fajne 🙁
  9. M

    Czy zdecydowalibyście się na poprawke?

    Porządne obrzezanie zawsze odkrywa żołądź👍
  10. M

    Po obrzezaniu skalpelem

    Wygląda przyzwoicie, a to dopiero 4 dni 😀
  11. M

    5 lat po obrzezaniu całkowitym high&tight

    Dasz zdjęcie jak to wygląda po kilku latach? Bo większość tutaj zdjęć jest robionych niedługo po cięciu.
  12. M

    Zostanę ojcem

    Nie jestem zwolennikiem teorii dziedziczności chorób, ale popieram rutynowe obrzezanie chłopców. Nie słyszałem co prawda, żeby Holendrzy często praktykowali obrzezanie. To nie Stany Zjednoczone czy jeszcze choć w mniejszym stopniu Kanada i Australia. Nie, obrzezanie nie przeszkadza zbytnio w...
  13. M

    4 miesiące po obrzezaniu

    Gdzie wycięte w pień jak ledwie za żołędzią. Daleko do porządnie obrzezanego penisa
  14. M

    Czy moje wędzidełko jest krótkie i kwalifikuje się na zabieg?

    Jeżeli ściąga się za całą żołądź to wszystko jest dobrze. Normalne, że w pewnym momencie wędzidełko się napina maksymalnie i zaczyna ciągnąć. Owszem, niektórzy mają dłuższe wędzidełka pozwalające przesunąć napletek jeszcze dalej od żołędzi, ale nie jest to normą.
  15. M

    Rutynowe obrzezanie

    Gdyby przeszedł profesjonalne obrzezanie dzień po narodzinach nic by nie pamiętał i nie dosięgnęłaby go stulejka. A tak jak sama piszesz 7 lat później były problemy. Zdecydowanie jestem za rutynowym obrzezaniem. Argument o wyśmiewaniu jest do bani. Z penisem na wierzchu się nie paraduje. To nie...
Do góry