• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Recent Content by FreeHuman

  1. F

    Obrzezanie - 2tyg - opatrunki

    Cześć. Tak czytam i czytam i się zastanawiam jak mi się udało jakoś przeżyć waszą "mordegę" z tymi opatrunkami bo przyznam że opatrunki nosiłem jakoś 2-3 dni później kompresy gazowe w majtki i jak przestały plamić to już je odstawiłem i tylko 2 razy dziennie Octenisept :)
  2. F

    Zaczerwieniony żołądź penisa

    Skoro mówisz że cię boli to dobrze było by wykonać TK jamy brzusznej i miednicy ale koniecznie z kontrastem. Bo rozumiem że badania prostaty u urologa tzw. per rectum nie miałeś? Badań jest całe mnóstwo... Ja kiedyś przy krwinkomoczu miałem robioną cystoskopie, właśnie TK i badanie prostaty i...
  3. F

    Zaczerwieniony żołądź penisa

    Cześć. A może to jakieś uczulenie? Jakiś detergent (proszek do prania albo kosmetyk). Myślę że warto zrobić diagnostykę jeśli chodzi o jakieś alergie pokarmowe itd
  4. F

    14 dni po obrzezaniu

    Cześć. Efekt końcowy będzie widoczny po wygojeniu :) chociaż faktycznie na zdj widać jakbyś miał dużo tej skóry zostawione.
  5. F

    6 tygodni po obrzezaniu problem z zołędziem

    Cześć.Czy to wystąpiło tak z dnia na dzień czy poprostu od samego początku po obrzezaniu były problemy? Podeślij jakieś zdj bo tak "wróżyć z fusów" ciężko.
  6. F

    Obrzezanie na nfz

    Czyli wszystko goi się dobrze 😉 a ta łuszcząca skóra to pewnie przez Octenisept,trzeba go dobrze osuszać. No nocne wzwody potrafią dać w kość,jak masz możliwość to poproś swojego lekarza o Hydroksyzynę na uspokojenie,naprawdę robi robotę jak się weźmie przed snem.
  7. F

    Obrzezanie na nfz

    I tak i nie. W rozpuszczalnych szwach jest jedna zasadnicza zasada żeby ich nie moczyć zbyt długo. Dlatego lekarze bardziej zalecają prysznic niż kąpiele w wannie. Wiadomo umyć się trzeba ale moczenie tych okolic tak krótko po zabiegu nie jest na pewno wskazane. Nasza skóra ciągle pracuje,napina...
  8. F

    Prawie 40 lat, stulejka i decyzja o obrzezaniu – potrzebuję opinii

    @wirtutimilitari Nie rezygnuj z tego,problem nie zniknie sam a w przyszłości może ci narobić jeszcze większej biedy.To że się napisałeś na zabieg to już połowa sukcesu,widzisz że masz problem i chcesz coś z nim zrobić. Pamiętam swój dzień w którym wybrałem się na zabieg i przekroczyłem progi...
  9. F

    Prawie 40 lat, stulejka i decyzja o obrzezaniu – potrzebuję opinii

    Najlepiej zaopatrzyć się w jakiś trymer do golenia :) ,ubierz się luźno,dres jest jak najbardziej spoko opcją o wiele lepszą niż dżinsy z paskiem.
  10. F

    Obrzezanie na nfz

    Również wydaje mi się że te plamki to właśnie efekt rozpuszczania się szwów. Na nocne wzwody w moim przypadku lekarz przepisał mi Hydroksyzynę na uspokojenie i brałem po jednej tabletce przed snem przez tydzień, później nie było już tragedii i nie budziłem się w nocy.
  11. F

    Obrzezanie na nfz

    Cześć. Po tych paru dniach nie wygląda to u Ciebie źle a powiedział bym że wręcz dobrze. Nie masz wielkiego obrzeku.Najdłużej pewnie będzie goić się od strony wędzidełka,bo to takie "niefortunne" miejsce. Dbaj o ranę a wszystko powinno iść ku lepszemu 😉
  12. F

    Prawie 40 lat, stulejka i decyzja o obrzezaniu – potrzebuję opinii

    Cześć. Wiem że jesteś przestraszony ale powiem ci szczerze że "nie taki diabeł straszny jak go malują". Pół roku temu obrzezałem się całkowicie z powodu stulejki, gdyż miałem problem ze ściągnięciem napletka w stanie wzwodu,w stanie spoczynku napletek dało się odprowadzić jednak niekiedy też był...
Do góry