• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Zapytanie o zabieg

Roggi

New member
Co Wy z tym penisem przywiązanym do góry :ROFLMAO: . Wystarczy porządnie założyć bandaż kohezyjny żeby opuchlizna się nie rozeszła i pozycja prącia w majtkach nie ma znaczenia.

@Bercik92, sam jestem synem rolnika i przywykłem do twardego życia, ale w życiu bym nie poszedł na taki zabieg z partyzanta jak Ty także wielki szacun kolego ;) . Ale może całkowita niewiedza jest w tym wypadku szczęściem w nieszczęściu:D
 

Krystiankendroj

Active member
No napychniety jest , świeżo był cięty, weź sobie palce potnij też po dwóch dniach beda źle wyglądać
A te nitki będą odstawać same szwy to te " supełki "
Tutaj chyba nic nie odpadło
 

Livix92

Member
Jestem 11 dni po pełnym obrzezaniu i trochę mnie nie pokoji ta fioletowa opuchlizna na żołędziu oraz pod wezidełkiem od 2 dni nie trzymam już penisa w górze i nie noszę opatrunku
 

Krystiankendroj

Active member
To że się zagoił na zewnątrz nie znaczy że zagojone jest wewnątrz
Dam Ci przyklad
Rozetnij sobie sciegno w palcu , poskładaj to do kupy , ściągnij sciegna spowrotem , zaszyj skórę
Po około dwóch tygodniach skóra będzie ładnie wygojona , ale w środku palcem nie będziesz mógł ruszać jeszcze przez ładny kawał czasu
To samo tutaj , to że się skóra zrosła nie znaczy że reszta wewnątrz dalej nie pracuje
A ten fioletowy kolor na żołędzi
Możesz sobie zrobić niewiem test
Jak wyglada zoladz gdy napłynie do niego więcej krwi i jak wygląda gdy ta krew odpłynie
 
Nie bez powodu lekarze mówią by wstrzymać się z seksem albo robotą ręczną przez jakieś 4-6 tygodni. 2 tygodnie to jeszcze tyle co nic, rana dopiero co zdążyła się wstępnie zagoić, ale w środku dalej to jeszcze się goi tak jak pisał @Krystiankendroj
 

Podobne tematy

Do góry