• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Zapalenie prostaty

Może coś w tym jest.. bo od samego początku bardzo się przejąłem.. wręcz.. załamałem.. brałem leki.. które nic wnosiły.. jeszcze człowiek naczytał się na internecie.. dopiero jak zacząłem mieć powoli.. "wyje..bane" to chorobą zaczęła ustępować :)

to by świadczyło o tym, że twoim problem są mięśnie dna miednicy. Tam stress gra kluczową rolę.
 
Być może... Kolejną wskazówką do mięśni dla miednicy.. było to.. że praktycznie od pierwszego dnia.. dolegliwości.. miałem problemy z erekcją. Z tego co wyczytałem na internecie.. to problemy z erekcją pojawiają się przy ZGK ale po dłuższym czasie, a nie od razu :/
 
Być może... Kolejną wskazówką do mięśni dla miednicy.. było to.. że praktycznie od pierwszego dnia.. dolegliwości.. miałem problemy z erekcją. Z tego co wyczytałem na internecie.. to problemy z erekcją pojawiają się przy ZGK ale po dłuższym czasie, a nie od razu :/
No tak. Polecam kanał na YT "uptown mike" koleś tam pokazuje ćwiczenia z z "headache in the pelvis" i ma tam jakieś wywiady z fizjoterapeutką dna miednicy.
 

Kkuz

Member
psychika ma znaczenie w chorobach ale zwalanie wszystko na luz w dupie to jest akurat oszukiwanie samego siebie, ilu z nas mieli test 4 Szklanek Stameya ?

Nikt nie powiedział ze choroba jest spowodowana brakiem luzu w dupie, ale na pewno ma to jakiś wpływ i nasila objawy.
To jest trochę tak jak z niedroznym odplywem w zlewie. Dolewamy, dolewamy i w końcu zaczyna się wylewac. Jak juz jest pełny to dolanie czegokolwiek powoduje przelanie. Dlatego trzeba zrobic dużo wiecej niz przestać dolewac. Trzeba to jakoś udroznić.
Ps. Akurat zatkał mi się zlew, stąd ta przenośnia.
 

Kkuz

Member
A jak sie ma do zapalenie cukier, kawa ktos próbował odstawić ? ponoć cukier to biała śmierć i wszystkie bakterie sie nim żywią

Odstawiłem kawę bo zwieksza napięcie. Cukry należy ograniczyć przy abx po karmią sie nimi grzyby. Przy zdrowych jelitach i trzustce jedzenie cukru nie powinno mieć wpływu na prostatę.
 

rafi81

Member
Witam u mnie zdiagnozowano zapalenie prostaty 3 tyhodnie temu a od 3 miesiecy mam czerwona moszne i czerwonego penisa w wzwodzie takze cewka.Bralem na poczatku cipro 5 dni pieczenie cewy przeszlo potem doksy hedna tabletka dxiennie 10 dni 100 mg ale to chybo za slabe bylo bo czulem sie troche leliej ale zaczerwienienia zostaly.Obecnie jestem na biseptolu ale ogolnie ciagle chodze jakby omamiony sypiam okkolo 4 godzin czuje sie fo dupy troche pracy i zaraz wychodza ze mnie siodme poty masakra.W posiewie wyszedl proteus z cewy tsk samo ale czy on moze powodowac takie objawy i zaczerwieniiena bardziesz bym obstawial fekalisa ale po 3 posiewach nic takiego nie wyszlo.Co myslicie o tym ktos mial tez tskie zaczerwienienia jaj
 

nozyczkowy

New member
U was przy zapaleniu wyniki krwi i badanie moczu z posiewem wyglądały jakoś inaczej? U mnie niby jest wszystko w normie, delikatnie podwyższone eozynofile oraz limfocyty - normy 20-40, a ja mam 40.80. Na posiew czekam, ale nie oczekuję cudów. Na dniach chce zrobić sobie wymaz z cewki. Strumień po nocy jakby chciało, ale nie mogło, po tym od razu szczypanie, potem strumień trochę lepszy, ale i tak czuję jakbym nie mógł się wysiurać do końca :(
 

rafi81

Member
Poczatek zapalenia

Witam u mnie zdiagnozowano zapalenie prostaty 3 tyhodnie temu a od 3 miesiecy mam czerwona moszne i czerwonego penisa w wzwodzie takze cewka.Bralem na poczatku cipro 5 dni pieczenie cewy przeszlo potem doksy hedna tabletka dxiennie 10 dni 100 mg ale to chybo za slabe bylo bo czulem sie troche leliej ale zaczerwienienia zostaly.Obecnie jestem na biseptolu ale ogolnie ciagle chodze jakby omamiony sypiam okkolo 4 godzin czuje sie fo dupy troche pracy i zaraz wychodza ze mnie siodme poty masakra.W posiewie wyszedl proteus z cewy tsk samo ale czy on moze powodowac takie objawy i zaczerwieniiena bardziesz bym obstawial fekalisa ale po 3 posiewach nic takiego nie wyszlo.Co myslicie o tym ktos mial tez tskie zaczerwienienia jaj
 

prostownik

Active member
Przy zapaleniu cewki moczowej miałem zaczerwienienie non stop wokół cewki moczowej, moszna była w porządku jeśli chodzi o kolor natomiast przy przewlekłym zapaleniu prostaty miałem zaczerwienienie wokół cewki moczowej non stop, ale za to moszna była koloru czerwonego praktycznie cały czas.
 

mozart

Member
Witam u mnie zdiagnozowano zapalenie prostaty 3 tyhodnie temu a od 3 miesiecy mam czerwona moszne i czerwonego penisa w wzwodzie takze cewka.Bralem na poczatku cipro 5 dni pieczenie cewy przeszlo potem doksy hedna tabletka dxiennie 10 dni 100 mg ale to chybo za slabe bylo bo czulem sie troche leliej ale zaczerwienienia zostaly.Obecnie jestem na biseptolu ale ogolnie ciagle chodze jakby omamiony sypiam okkolo 4 godzin czuje sie fo dupy troche pracy i zaraz wychodza ze mnie siodme poty masakra.W posiewie wyszedl proteus z cewy tsk samo ale czy on moze powodowac takie objawy i zaczerwieniiena bardziesz bym obstawial fekalisa ale po 3 posiewach nic takiego nie wyszlo.Co myslicie o tym ktos mial tez tskie zaczerwienienia jaj

nie bierz za długo tego biseptolu mi tak jelita rozwaliło że 2 tyg dochodziłem do siebie... i generalnie w moim przypadku to pomógł mi cipronex 3 miesiące i doksycyklina 4 ms. Ogólnie jak stan twojego użebienia jak mam gnijący korzeń od kilku lat i powoli wiążę nawroty zapalania prostaty z tym właśnie zębem (dostawa bakterii 24 h na dobę do organizmu)
 

Davixon

Active member
Ja mam takie zaczerwienie wokół cewki z rok sie to trzyma, ale lekarz stwierdził ze to po antybiotykach czasami swędzi smaruje klotrimazolem swędzenie ustępuje. Ewidentnie cos z grzybica bo jezyk obłozony biały uważajcie na antybiole bo później lipa nawet osłony nic nie dają.
 

rafi81

Member
U mnie po pierwszych dniach od infekci zrobila mi sie czorwona moszna i zoledz w wzodzie i to raczej nie grzybica bo jeszcze wtedy nie brałem zadnego anty.Wiec obstawiam ze to jakas bakteria wywolala i jeszcze doszla do prosty
 

mozart

Member
Też ma jakiś korzeń od dluzszego czasu moze warto by było go usunac

ktoś pisał na forum że wyleczył zęba i ból prostaty jak ręką odjął ja mogę tylko domniemywać i mieć nadzieję że tak będzie, jak zaczęły mi się problemy z prostatą to zgnił mi ząb (dentystka spieprzyła robote 5 lat temu ) często mi leciała ropa, bolał ząb wkońcu mi spuchło dziąsło i od tego dnia także miałem ból prostaty ! ten ząb a raczej dziura po nim ciągle się babra i nie wiem czy bakterie tam nie włażą sobie 24 h na dobę ....mam chirurga szczękowego w poniedziałek będzie mi robił porządek, jeśli coś mi się poprawi to dam znać !!!
 

nozyczkowy

New member
W sumie od dłuższego czasu też borykam się z zębami, prawie wszystkie już wyleczone, ale od ok. roku mam mega nadwrażliwe zęby i nic nie to nie pomaga, muszę zrobić zdjęcie, ale jakoś nie po drodze mi było, ale chyba jedną się wybiorę z tego co piszecie
 

prostownik

Active member
Dzieki za info czyli czerwona moszna jest możliwa a u ciebie prostownik jaką bakterie wykryto ?
Prostata to bliskie okolice jąder więc jest możliwa. Co do bakterii to żadnej nie wykryto. Nie chce mi się pisać w kółko o tym. Jak jesteś ciekawy to kliknij w mój nick i tam masz wszystkie moje posty z historią choroby. Wszystkie posiewy miałem czyste, do tego badanie moczu ok, ale po źle leczonym zapaleniu cewki moczowej dorobiłem się przewlekłego zapalenia prostaty stwierdzonego na podstawie objawów. Między innymi dlatego napisałem o objawach przy zapaleniu cewki i prostaty bo się różnią i odczułem to na własnej skórze.
 

Podobne tematy

Do góry