• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Krew w spermie i moczu - zapalenie prostaty? Potrzebna pomoc.

gorycka18

New member
Witam wszystkim,

potrzebuję jakieś porady oraz dobrego urologa w WARSZAWIE i okolicy
Od prawie 1,5 roku męczy mnie krew w spermie. Zrobione zostało USG na początku, nastepnie USG TRUS na którym nie była powiększona prostata, były liczne zwapnienia. Były wykonywane posiewy nic nie wyszło. Dalej robiłem Rezonans magentyczny na którym też nic nie wyszło. Następnie lekarz zlecił Próba Mearesa-Stameya, która okazała się ujemna. Zrobiłem badanie na gruźlice, również to nie to krew cały czas występuje.
Przy badaniu per rectum prostaty boli.
Po około 4 miesiącach powtórzono Próba Mearesa-Stameya i wyszła bakteria Enterococcus Faecalis leczono Amoksycyliną
oraz w tym samym czasie zrobiono w laboratorium Borlamed badanie urogenital-28 i wyszły bakteria Ureaplasma urealyticum leczona Dokcycklina oraz Gardenella vaginalis leczona metronidazolem
Po kuracji lekami wykonano ponownie badanie i żadna bakteria nie wyszła
Zrobiona została Cystoskopia, na której wyszło że jest narośl w pęcherzu moczowym, zlecono cytologię w której nie stwierdzono komórek atopowych.
W między czasie oprócz krwi w spermie, występuje również krwiomocz.
Wykonałem również TK jamy brzusznej+miednicy mniejszej z urografią, w którym nie ma nic szczególnego gruczoł krokowy 47x37mm, jedynie co to pęcherzyki nasienne obficie wypełnione o nieostrych zatartych granicach.

Lekarz zalecił TUR koagulecje cewki sterczowej oraz pobranie wycinkó∑ z pęcherza tej narośli oraz vesiculscopa/vesiculografia.

Lekarzy jakich odwiedziłem
dr Drobot
dr Michał Małek, który stwierdził że krew to nie choroba i sama przejdzie
dr Łukasz Nyk który przepisał leki które nic nie dały i kazał zrobić ponownie posiwy na których nic nigdy nie wyszło
dr Tomasz Syryło, który zlecił ponownie badanie posiwu nasiena oraz wymaz z cewki w BADBAK

Zrobiłem te badania w tym laboratorium i nic nie wyszło.
Potrzebuję jakiegoś dobrego lekarza który mi pomoże, ponieważ cały czas problem występuje krew w spermie, w moczu, bół przy oddawaniu moczu, ból po wytrysku

A przy oddawaniu moczu czasami coś wysikuję jakieś skrzepy albo coś takiego
 

Philip79

New member
Cześć, jak u Ciebie sytuacja ze zdrowiem? Ja miałem,mam podobny problem co Ty. Wyniki u mnie wychodziły podobne krew w moczu,nasieniu, bakterie. Tez zwapnienia na nerkach. Wzialem bombe antybiotykową na bakterie w moczu,nasieniu. Pozniej nie wychodzily baktetie, ale pobolewa do dzis dolna czesc plecow, prawdopodobnie nerki dostaly w kosc. Któregoś dnia podczas spaceru na mieście miałem ostre parcie na mocz i jak zsunalem gacie to miałem je w krwi a podczas oddawania moczu sikałem krwią. Krwiomocz sam później ustał, do dziś mam w moczu erytrocyty. Nie wiem jak to ogarnac. W cystoskopii też mam podobnie pęcherz w normie, zwapnienia na nerkach,nic co by mogło być przyczyną, prostata była przekrwiona. Być może przyczyna mogą być te zwapnienia, mam kamicę małe 2 zlogi. Wyczytałem też że problemy mogą występować u osób z dodatnim HSV2. Spróbuj pić bardzo duże ilości wody u mnie ciężko wypić 3l lub wiecej dziennie. No i dużo ruchu,bieganie, spacer tak żeby się spocić.
 

Philip79

New member
Ale może odpisać jak ma powiadomienia, to ze chłopa nie ma rok nie znaczy że nie odpisze. Tu są aktywni online i nie odpisują.
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
W Krew w spermie Prostata 6
M Hematospermia - krew w spermie Prostata 2
M Krew w spermie Inne 3
Z Krew z ujscia cewki po zabiegu Po zabiegu obrzezania 1
T Krew w nasieniu po obrzezaniu Po zabiegu obrzezania 1

Podobne tematy

Do góry