• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Zapalenie prostaty

Wojtatsu

New member
Witam
Minęły kolejne dwa tygodnie od mojego ostatniego wpisu. Ostatnio Wam pisałem, że zostało mi jeszcze lekkie pieczenie cewki i żołędzia. Co się okazało Panowie, moja skóra stała się nadwrażliwa od octeineptu, który dwa razy dziennie psikałem na żołędzia i do cewki. Był taki dzień, gdzie myślałem już, że ponownie mi wraca zapalenie. Więc wieczorem znowu popsikałem na penisa, w cewke (nigdy nie żałowałem octeinseptu) i po odczekaniu 4 minut przetarłem go wacikiem zamiat opłukiwać jak to to robiłem zazwyczaj. W nocy nie mogłem zasnąć bo czułem coraz większe palenie napletka żołędzia i skóry. Więc następnego dnia znowu inna maść, tym razem jakiś tam iladian żel łagodzący, który trochę pomógł. Ale pieczenie dalej się utrzymywało. Reasumując po odstawieniu octeinseptu, który stosowałem przez miesiąc pieczenie minęło całkowicie. Jedynie czego używam to żel do higeny intymnej rano i wieczorem. Parę dni temu porobiłem ostatnie testy które kupiłem podczas mojej choroby na 55 patogenów z e-wenerolog i okazało się że jestem czysty. Przypominam, jak wcześniej pisałem miałem 5 dni po skończeniu antybiotyku w posiewie cewki małe kolonie fecalisa plus strepto coś tam...(może to były wysikiwanne resztki). Piszę ponieważ chciałem Was przestrzec przed octeinseptem, który tylko dezynfekuje. Póki co czuje się dobrze, objawów ubocznych po levofloksacynie nie mam i mam nadzieje że tak zostanie. Życzę Wam Panowie zdrowia i jeszcze raz zdrowia!!.
 

maciej.tralej

New member
maciej tradej wyjasnij dokladnie jak wyglada podgrzewanie prostaty...oraz dzialenie laseru podaj rowniez gdzie robile.s jakie ceny

polega to na włożeniu aplikatora prer rectum pomiędzy dwa płaty prostaty, nie przez cewkę moczową jak to robią urolodzy przy ablacji lub wypaleniu prostaty, ta metoda jest całkowicie bezpieczna robię sobie to sam bez wizyt u lekarza, jeszcze ja mam możliwość ustawienia temperatury, zaczynałem od 43 stopni potem podwyższyłem do 44 stopni, dla mnie absolutna, rewelacja, do tego naświetlania lampą, ostatnio nawet robiłem w Polsce badania na obecność bakterii, jestem całkowicie czysty, czego każdemu życzę , pozostaje jeszcze pewne wrażenie, dlatego piszę że wychodzę, może to jest psychika, chorowałem około trzech lat, teraz propaguję tą metodę tutaj, oczywiście nie robię z tego businessu tutaj, poszukaj w USA lub w Polsce nie chcę być znowu narażony na ataki za reklamę, inni reklamują lekarzy, szczepionkę, labolatoria, itp.
 

vicent

New member
no okeey maciej tralej ale skad masz aplikator i ile kosztuje ..poza tym mowisz ze sam wkladasz miedzy dwa platy prostaty jak to zrobić
 

maciej.tralej

New member
Bezpośrednia nie ma takiej możliwości, w tym przypadku od strony jelita, tak jak bada lekarz i naświetlał mnie laserem) Ułan u mnie), w przypadku cewnikowania przez ścianki moczowodu, sorry nie jestem lekarzem, skonsultuj się, u mnie jest ok, ile? Poszukaj w UK,USA, Polsce. sam wkładasz, ponieważ aplikator jest tak zbudowany że fizjologicznie trafia tam gdzie jest prostata i grzeje tylko ta część która dotyka przez jelito do prostaty i ustawiasz temperaturę od 38 stopni do 45 stopni, czyli bezpiecznie, bez ablacji, czyli zachowuję sex i możliwość spłodzenia dzieci, czyli płodność, spróbuj szczepionkę z Odessy , ablację, wypalenie prostaty.
 

maciej.tralej

New member
Ponieważ to ty pisałeś o wyciąganiu pieniędzy z ludzi i ja się zgodziłem i też napisałem o tym, nie będę podawał kontaktów, znajdź sam, na pewno się uda.
 

prostownik

Active member
polega to na włożeniu aplikatora prer rectum pomiędzy dwa płaty prostaty, nie przez cewkę moczową jak to robią urolodzy przy ablacji lub wypaleniu prostaty, ta metoda jest całkowicie bezpieczna robię sobie to sam bez wizyt u lekarza, jeszcze ja mam możliwość ustawienia temperatury, zaczynałem od 43 stopni potem podwyższyłem do 44 stopni, dla mnie absolutna, rewelacja, do tego naświetlania lampą, ostatnio nawet robiłem w Polsce badania na obecność bakterii, jestem całkowicie czysty, czego każdemu życzę , pozostaje jeszcze pewne wrażenie, dlatego piszę że wychodzę, może to jest psychika, chorowałem około trzech lat, teraz propaguję tą metodę tutaj, oczywiście nie robię z tego businessu tutaj, poszukaj w USA lub w Polsce nie chcę być znowu narażony na ataki za reklamę, inni reklamują lekarzy, szczepionkę, labolatoria, itp.
Raz że ciepło powoduje szybszy rozwój bakterii co tylko pogarsza sytuację, dwa że choćby najlepsze laboratorium to nigdy nie ma pewności co do wyników, ściema jak nic, albo jesteś trolem albo jakimś naganiaczem.
 

maciej.tralej

New member
wiesz zanim coś napiszesz poczytaj trochę i ci twoi lekarze dokonują ablacji w zapaleniu prostaty, robiąc krzywdę, wiesz przyłóż lód do prostaty jest zima może już są ujemne temperatury, jak nie masz lodówki, trochę lodu i bakterie się nie rozwijają( jak piszesz) po jakim czasie bakterie wyginą od lodu?
fajnie poczytać wieczorem, odessa, usunięcie prostaty, ablacja obrzezanie( podobno w Izraelu też chorują na zapalenie prostaty), no i lód.
 

asdfgh

New member
Niszowy portal, bo konowały nie potrafią ludziom pomóc, to szukają odpowiedzi gdzieś indziej. Próbowałem się leczyć u kilku różnych lekarzy, badania nic nie wykazywały (ani wymaz, ani posiew), ale dawali mi na ślepo jakieś antybiotyki, bo nikt o CPPS nie słyszał. Jeszcze sie okazało, że mam candidę i lambillę, ale to raczej nie przyczyna bóli w kroczu, lecz efekt przyjmowania antybiotyków na ślepo.

Sam nie wiem co mi jest, wygląda na to, że CPPS to chyba najtrafniejsza diagnoza.
 

maciej.tralej

New member
część z lekarzy jest naprawdę ok, ale zdarzają się tacy, dla których to doskonały interes, jaki wymaz robiłeś?, czy wydzielinę po masarzu prostaty?, antybiogram? nieprawda że nikt o CPPS nie słyszał, około 10 do 15 % ma ten problem leczenie prostaty jest trudne bo jest nie ukrwiona, ile ty masz lat że chcesz się poddać ablacji prostaty, poczytaj o tym, a może ty jesteś następnym piszącym dla rudzkiego?, to jest inwazyjne nieinwazyjne jest podgrzewanie prostaty do 45 stopni od 45 stopni zaczyna się ablacja, jest to dobra metoda w przypadku łagodnego rozrostu prostaty, poczytaj o tym, metoda zastosowana pierwszy raz w Polsce chyba w 1993roku, mogę się mylić może rok wcześniej, czy masz chcesz mieć dzieci, a co z seksem, piszę to, bo niektóre pomysły to nie zabawa, w tym zabiegu następuje koagulacja tkanek.
 

delfinek28

New member
Witam,
Wykryto u mnie zapalenie prostaty ponad 3 lata temu. Na początku urolog mi dał badanie na posiew nasienia, moczu, USG jamy brzusznej i prostaty. W nasieniu wyszła bakteria, zostałem przeleczony antybiotykami kilka razy, bo bakteria wychodziła. Od ponad 1,5 roku bakterii nie ma, dolegliwości jakie mam to częste oddawanie moczu i ból w podbrzuszu około 3 cm pod pępkiem, słabszy strumień moczu. Najgorszy jest ten ból, który mija w nocy a nie raz i nie mija. Jest to ból taki jednostajny który czasami jest uciążliwy bo boli mocniej. Co ciekawe nie odczuwam, że mi się chce siku tylko czuję mocniejszy ból w podbrzuszu.
Chciałem Was zapytać jak jest z tym bólem u Was, gdzie Was dokładnie boli?
 

vicent

New member
mysle ze jednak zastrzyki w prostate to przyszlosc ...troche sie dziwie ze tak dlugo to trwa mie boli tak jak ciebie delfinek28 ..biore czopki diklak 100 i na jakis czas pomaga w stanie rzeczy jaki teraz jest w leczeniu zapalenia prostaty chce isc na zabiegi z pijawkami a jak to nie da nic to WYPALENIE prostaty laserem koszt 6 tys jezdzenie po lekarzach leki ziola masaze i cala masa innych dzialan w moim wieku chyba juz nie ma sensu....obawiam sie ze po wypaleniiu laserem tez moga byc jakies problemy i to mie troche hamuje wolalbym uniknąc tego zabiegu dlatego szukam alternatywy aale czas decyzii sie zbliza ktos pisal ze takie zastrzyki wykonuje jakis WłOSKI PROF zastanawia mie dlaczego tego nie mozna zrobic w polsce UWAZAM ZE CZAS NA LEPSZE METODY LECZENIA ZAPALENIE PROSTATY NAD CHODZI I POMOZE NAM WSZYSTKIM OPANOWAC TEN PROBLEM
 

tomas 1

New member
Witam ja już kiedyś pisałem rozmawiałem z lekarzem w Lublinie on mówił o zastrzykach do prostaty powiedział że to jest ostateczność ponieważ może przynieść więcej złego lub dobrego ponieważ wykonuje się ich przez odbyt a więc bakterii można wprowadzić więcej niż tam jest. pozdrawiam
 

karol2016

New member
mysle ze jednak zastrzyki w prostate to przyszlosc ...troche sie dziwie ze tak dlugo to trwa mie boli tak jak ciebie delfinek28 ..biore czopki diklak 100 i na jakis czas pomaga w stanie rzeczy jaki teraz jest w leczeniu zapalenia prostaty chce isc na zabiegi z pijawkami a jak to nie da nic to WYPALENIE prostaty laserem koszt 6 tys jezdzenie po lekarzach leki ziola masaze i cala masa innych dzialan w moim wieku chyba juz nie ma sensu....obawiam sie ze po wypaleniiu laserem tez moga byc jakies problemy i to mie troche hamuje wolalbym uniknąc tego zabiegu dlatego szukam alternatywy aale czas decyzii sie zbliza ktos pisal ze takie zastrzyki wykonuje jakis WłOSKI PROF zastanawia mie dlaczego tego nie mozna zrobic w polsce UWAZAM ZE CZAS NA LEPSZE METODY LECZENIA ZAPALENIE PROSTATY NAD CHODZI I POMOZE NAM WSZYSTKIM OPANOWAC TEN PROBLEM
ja stary jesteś. po 50?
 

delfinek28

New member
Mnie dopadło w wieku 37 lat. Nie rozumiem tego i nie mogę się z tym pogodzić, że to prostata. Dlaczego boli brzuch a nie w tyłku? Dlaczego jak jest robione USG to wielkość prostty jest w normie. Może kiedyś coś wymyślą póki co trzeba jakość z tym żyć razej lepiej a raz gorzej.
 

gran torino

New member
Antybiotyki, zastrzyki, ogrzewanie, obrzezanie, autoszczepionki, to wszystko już było Panowie. Masa niewyedukowanych ludzi w laboratoriach i lekarzy karmi Was nadzieją na szybkie wyleczenie przy pomocy chybionych terapii. To wszystko już było przerabiane i jest tylko stratą czasu. Poczytajcie wreszcie coś bardziej konstruktywnego i zacznijcie wcielać to sumiennie w życie.
Branie antybiotyków miesiącami na to schorzenie bez wyraźnych efektów jest głupotą.

Bacterial infection in Chronic Prostatitis
 

vicent

New member
ja wytne prostate laserem w kutnie a wlasciwie wypale ..jednak mam watpliwosci czy te bole pochadza od prostaty bylem u czarnieckiego w grodzisku mazowieckim mowi ze nalezy sprobowac fala uderzeniową ze podobno pomaga ta fala czy ktos cos wie na temat tego zabiegu to prosze cos napisać
 

Podobne tematy

Do góry