• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Zapalenie prostaty

Ulisses

New member
Użytkowników michlub oburzył się na sugestie vincenta i kogoś jeszcze z innego wątku, iż poleca on aparat lightmed, ponieważ w jakiś sposób jest on powiązany z firmą go produkującą. Oburzył się jak najbardziej słusznie, bo żadnych dowodów na potwierdzenie tej tezy nie ma, a on jedynie przedstawiał swoje perypetie zdrowotne i swój sposób na poradzenie sobie z nimi. Co więcej, na tym forum nie tylko on używał owego aparatu lightmed i nie tylko on twierdził, iż metoda ta go wyleczyła. Z drugiej zaś strony metoda ta jest stosunkowo droga (chociaż to kwestia względna, sam na lekarzy i leki wydałem już parę tysięcy złotych, a jakoś zdrowszy od tego nie jestem - chyba każdy z nas to przerabiał) i ludzie chcą się upewnić, iż ona rzeczywiście działa, bo fakt faktem, efekty działania lightmedu brzmią czasami jak bajka i sam podchodziłem do tego dość sceptycznie.

Na podstawie jednak zawartych w różnych wątkach opinii paru użytkowników, myślę że metoda ta jest warta spróbowania. Chodzenie po lekarzach i ciągłe przyjmowanie najrozmaitszych antybiotyków do niczego nie prowadzi. Nie neguję, iż komuś może to pomóc, na swoim jednak przykładzie i przykładzie wielu tu piszących, można stwierdzić, iż jest to nienajlepsze wyjście. Jeżeli nie pomoże Ci kilka pierwszych abxów, ciężko oczekiwać, iż pomogą kolejne, wynika to zaś z charakteru choroby która nas dotknęła (biofilmy, etc etc). Sam przymierzam się do zakupu tego aparatu, choć nie wiem czy nie lepiej będzie kupić to nowe przygotowywane w tej chwili urządzenie (nowy model), podobno ma penetrować troszkę lepiej niż poprzednie.

Do użytkownika michlub - dziękuję za Twoje porady i sugestie zawarte w Twoich postach, mnie osobiście przekonały. Nie przejmuj się wątpliwościami ludzi, to zrozumiałe iż mogą oni nie dowierzać tej metodzie. Hej, nadal dla mnie jest ona dyskusyjna, ale cóż mam do stracenia? Zatem jeżeli masz ochotę, nadal udzielaj się w dyskutowanych wątkach, Twoja wiedza i doświadczenie w przedarciu się przez chorobę, na pewno wielu ludziom się przydadzą. Chciałbym Ci także zadać jedno pytanie - do tej pory na tym forum wśród ludzi chorujących już długi czas i dogłębnie "wgryzionych" w wiedzę na temat tej choroby panowało przekonanie, iż najskuteczniejszą metodą wyleczenia jest autoszczepiona przygotowywana przez doktora Bayraktara z Odessy. Przy czym kosztuje naprawdę masę pieniędzy, chętnych jest mnóstwo i ciężko się dostać. W jednym z wątków napisałeś jednak, iż Twój kolega dostał się tam i to nie zadziałało. Mógłbyś rozwinąć tą myśl? Naprawdę mało jest informacji w internecie odnośnie tej metody, zatem każda informacja w tym przedmiocie byłaby na wagę złota. :)
 

volvos34

New member
Cześć, dawno się nie odzywałem na forum chociaż tez dużo tutaj nie pisałem. Chciałem odczekać kilka miesięcy żeby mieć pewność ze naprawdę mi się UDALO:) z niektórymi bywalcami pisałem tutaj trochę wiec wiedza oni mniej więcej czego próbowałem. Leczyłem się różnymi kombinacjami antybiotykowymi, brałem szczepionki doustne, stosowałem lghtmed, byłem w odessie, miałem lecieć do Gruzji itd itd.
Co mi pomogło?
Ciężko powiedzieć...leczyłem się finalnie u doktora z tarnowskich gór. Wiem co myślicie:) to było moje drugie podejście do niego...bo byłem zdesperowany. Pobranie materiału z pod napletka, cewki i wydzielina prostaty. Najwiecej bakterii pod napletkiem, średnio w cewce a najmniej w prostacie. Stwierdził ze robimy obrzezanie i zrobiliśmy później antybiotyki kombinowane i od kilku miesięcy brak bakterii. Posiewy robione co miesiąc ,za każdym razem w trzech różnych labach i czysto..
Wydaje mi się ze pomógł mi ogół czynności a to dopełniło czyny ( obrzezanie). Wrzucałem w siebie ogromna ilość suplementów nie wiem czy jest sens je opisywać bo jak się przeszuka forum to większość można znaleść. Choroba przeżywam jako coś strasznego i powiem wam nie poddawajcie się.!!!!! Byłem na skraju załamania...fakt wydałem fortunę na leczenie ale teraz chce się żyć...jeśli mogę pomoc to w niedziele będę tu ostatni raz. Jak ktoś ma pytania to powiem w ten sposób nie chce mi się odpisywać wiec zostawcie numer a ja oddzwonię do każdego z was i odpowiem na pytania.
 

asdfgh

New member
Pozdrawiam i cieszę się z rezultatów. Powiedz czy lightmed nie pomógł? No i czy miałeś bakterie już wykryte wcześniej w wymazie lub posiewie?
 

maciej.tralej

New member
Cześć, dawno się nie odzywałem na forum chociaż tez dużo tutaj nie pisałem. Chciałem odczekać kilka miesięcy żeby mieć pewność ze naprawdę mi się UDALO:) z niektórymi bywalcami pisałem tutaj trochę wiec wiedza oni mniej więcej czego próbowałem. Leczyłem się różnymi kombinacjami antybiotykowymi, brałem szczepionki doustne, stosowałem lghtmed, byłem w odessie, miałem lecieć do Gruzji itd itd.
Co mi pomogło?
Ciężko powiedzieć...leczyłem się finalnie u doktora z tarnowskich gór. Wiem co myślicie:) to było moje drugie podejście do niego...bo byłem zdesperowany. Pobranie materiału z pod napletka, cewki i wydzielina prostaty. Najwiecej bakterii pod napletkiem, średnio w cewce a najmniej w prostacie. Stwierdził ze robimy obrzezanie i zrobiliśmy później antybiotyki kombinowane i od kilku miesięcy brak bakterii. Posiewy robione co miesiąc ,za każdym razem w trzech różnych labach i czysto..
Wydaje mi się ze pomógł mi ogół czynności a to dopełniło czyny ( obrzezanie). Wrzucałem w siebie ogromna ilość suplementów nie wiem czy jest sens je opisywać bo jak się przeszuka forum to większość można znaleść. Choroba przeżywam jako coś strasznego i powiem wam nie poddawajcie się.!!!!! Byłem na skraju załamania...fakt wydałem fortunę na leczenie ale teraz chce się żyć...jeśli mogę pomoc to w niedziele będę tu ostatni raz. Jak ktoś ma pytania to powiem w ten sposób nie chce mi się odpisywać wiec zostawcie numer a ja oddzwonię do każdego z was i odpowiem na pytania.
jak się nazywał facet w odessie z którym miałeś kontakt, jak ci podawano autoszczepionkę ile dni?, po co się obrzezałeś i jak badałeś obecność bakterii?
 
Ostatnia edycja:

maciej.tralej

New member
jak się nazywał facet w odessie z którym miałeś kontakt, jak ci podawano autoszczepionkę ile dni?, po co się obrzezałeś i jak badałeś obecność bakterii?[/QUOTEczy możesz podać telefon może być na priva, chciałbym zadzwonić i porozmawiać, coś mi tu nie gra. znam lekarz z tarnowskich gór i szczerze nie polecam, byłem dwa razy. czy to nie jest znowu jakiś układ, po co się obrzezać?, siedzę w tym od 3 lat i pierwsze słyszę. czy ty nie jesteś kdkrkx?, byłe w tym Ośrodku w Odessie, nie poddałem się szczepionce, bo to jest szamaństwo, ale pamiętam wszystkie osoby, ceny itp. zwiedziłem Odessę, trochę niebezpieczne ale mnie nic się nie stało, moje uznanie skoro się wyleczyłeś obrzezaniem i antybiotykami od pana doktora z Tarnowskich gór, nie będę pisał nazwiska. tak na marginesie ja też jestem na końcówce,
 

Ulisses

New member
Cześć, dawno się nie odzywałem na forum chociaż tez dużo tutaj nie pisałem. Chciałem odczekać kilka miesięcy żeby mieć pewność ze naprawdę mi się UDALO:) z niektórymi bywalcami pisałem tutaj trochę wiec wiedza oni mniej więcej czego próbowałem. Leczyłem się różnymi kombinacjami antybiotykowymi, brałem szczepionki doustne, stosowałem lghtmed, byłem w odessie, miałem lecieć do Gruzji itd itd.
Co mi pomogło?
Ciężko powiedzieć...leczyłem się finalnie u doktora z tarnowskich gór. Wiem co myślicie:) to było moje drugie podejście do niego...bo byłem zdesperowany. Pobranie materiału z pod napletka, cewki i wydzielina prostaty. Najwiecej bakterii pod napletkiem, średnio w cewce a najmniej w prostacie. Stwierdził ze robimy obrzezanie i zrobiliśmy później antybiotyki kombinowane i od kilku miesięcy brak bakterii. Posiewy robione co miesiąc ,za każdym razem w trzech różnych labach i czysto..
Wydaje mi się ze pomógł mi ogół czynności a to dopełniło czyny ( obrzezanie). Wrzucałem w siebie ogromna ilość suplementów nie wiem czy jest sens je opisywać bo jak się przeszuka forum to większość można znaleść. Choroba przeżywam jako coś strasznego i powiem wam nie poddawajcie się.!!!!! Byłem na skraju załamania...fakt wydałem fortunę na leczenie ale teraz chce się żyć...jeśli mogę pomoc to w niedziele będę tu ostatni raz. Jak ktoś ma pytania to powiem w ten sposób nie chce mi się odpisywać wiec zostawcie numer a ja oddzwonię do każdego z was i odpowiem na pytania.

Serdecznie Ci gratuluję! Takie historie dają nadzieję na wyleczenie wszystkim chorym na tą paskudną chorobę. Wysłałem Ci na priv mój numer telefonu, świetnie byłoby jednak, gdybyś mógł odpowiedzieć na moje oraz innych pytania tutaj, tak aby każdy chory mógł się zapoznać z Twoją drogą do zdrowia. Wydaje mi się, że jest to bezcenna wiedza, gdyż nierzadko chorzy na ZGK po prostu nie wiedzą co robić, gdzie się udać i jak się leczyć, a informacje pozostawione przez Ciebie tutaj, nawet po tym jak stąd znikniesz, mogą okazać się bezcenne. Dlatego pomimo, iż to sporo pisania - spróbuj proszę tutaj podzielić się z nami swoimi przemyśleniami oraz poradami.

Moje pytania:
1. Jak oceniasz lampę lightmed? Wydaje się, iż to najbardziej dostępne środek leczniczy przy ZGK (abstrahując od antybiotyków) i na tym forum co najmniej dwie osoby potwierdziły, iż długim naświetlaniem udało im się wyjść z tej choroby. Jaka jest Twoja opinia?
2. Ile kosztuje leczenie autoszczepioną w Odessie? Przewertowałem internet wzdłuż i wszerz i nie udało mi się znaleźć tej informacji, a wydaje mi się ona dość ważna.
3. Jak wygląda owe podanie autoszczepionki ww Odessie, ile czasu trwa, czy jest to skuteczna metoda i pozwala raz na zawsze wyrwać się z tej karuzeli bólu (znany tutaj użytkownik novik właśnie dzięki tej metodzie pozbył się ZGK). Oraz jak się z nimi skontaktować, ażeby nie odpaść w przedbiegu (wiem, iż mają sporo chętnych)?
4. Jakie laboratoria w Polsce mógłbyś polecić?
5. Większość dość sceptycznie podchodzili tutaj do tematu obrzezania proponowanego przez doktora z Tarnowskich Gór, traktując to jako rodzaj naciągania. Jak Ty zaś uważasz? Czy owe obrzezanie pomogło Ci Twoim zdaniem wrócić do zdrowia? Czy może bardziej dopełniło tylko wcześniejszą terapię?
6. Jakie dokładnie antybiotyki przyjmowałeś podczas ostatniej terapii abxami? Rozwiń w związku z tym proszę myśl antybiotyki kombinowane. :)
7. Wybacz, pytanie wynikające z mojej ciekawości, jeżeli nie chcesz, nie odpowiadaj - piszesz, iż na leczenie wydałeś fortunę, mógłbyś jednak podać orientacyjną stawkę?
8. Z Twoich wcześniejszych postów wynikało, iż planowałeś leczenie bakteriofagami w Gruzji - co Cię od tego odwiodło oraz czy po przeczytaniu mnóstwa publikacji w tym temacie nadal polecasz tą formę leczenia? Pytam się, gdyż jest ona stosunkowo najdroższa z wszystkich dostępnych, a z zebranych informacji wynika, iż zdecydowanie lepsze efekty daje autoszczepionka z Odessy, niż bakteriofagi z Gruzji. Ponadto, czy polecasz bakteriofagi z Wrocławia?
9. Polecasz mocno jakieś konkretne suplementy, czy też próbować po prostu tych zamieszczanych w formie list na tym forum (chodzi mi m.in. o kwercetynę, która według różnych urologów & instytutów pomaga w przewlekłym zapaleniu prostaty)?
10. Polecasz jeszcze jakieś inne metody pomocnicze przy leczeniu się z choroby? Relaksacja, ćwiczenia rozluźniające mięśnie, etc?
11. Chyba bardzo ważne pytanie - duża część urologów w Polsce słabo radzi sobie z tą chorobą. Czy spotkałeś na swojej drodze urologa która naprawdę Ci pomógł, pchnął we właściwym kierunku oraz dysponował odpowiednią wiedzą na temat tej choroby?
12. Masz może jakąś uniwersalną radę, którą na koniec chciałbyś się z nami podzielić? :D

Haha jeszcze raz gorąco Ci gratuluję i cieszę się, że jeden z nas zdołał się wyrwać z tej choroby! Mam nadzieję, że już nigdy więcej nie będziesz musiał zaglądać do tego działu i mówię to na prawdę szczerze! Z góry dziękuję za odpowiedzi na zadane przeze mnie pytania oraz życzę powodzenia na dalszej drodze życiowej. :)
 

vicent

New member
vovos 34 gratuacje..i zyczenia zeby nigdy nie wrocilo to zapalenie ale XZOSTAN TU I PISZ KOLEGA ULISSES...ZADAL CI PYTANIA WAZNE DLA WIELU LUDZI ....ODPOWIEDZ MOZE NIE dzis ale odpowiedz poza tym czy rozwazales zniszczenie prostaty laserem
 

vicent

New member
nadal podtrzymuje to co pisalerm wczesniej......TEKS PRZYSIEGI KTORA KAZDEGO Z NAS UWIARYGODNI ...ze wzgledu na perfidne metody wszelkiej masci hien zerujacych na cierpieniu ludzi.....JAKO 1 SZY NAPISZE JA VICENT PRZYSIEGAM NA SWOJE ZDROWIE I ZYCIE ZE NIE JESTEM ZADNYM PRZEDSTAWICIELEM JAKICH KOLWIEK FIRM ...JESTEM CZLOWIEKIEM CHORYM I SZUKAM TU POMOCY .......kazdy powinien to napisać stawka jest nasze zdrowie i zycie
 

bezes

New member
Witam Panowie,

Czy jest na tym forum jeszcze ktoś kto używa lampy Lightmed? Może podzielicie się z nami doświadczeniami, czy lampa wam pomaga?
Ja nagrzewam się od około 3 miesięcy regularnie, nawet po 3 godziny dziennie, różnymi programami. Początkowo wydawało mi się że lampa działa, ale teraz już sam nie jestem pewien, ponieważ od około tygodnia mam zaostrzenie choroby mimo naświetlań. fakt że diody led rozgrzewają, ciepło działa na prostate przeciwbólowo, ale poprawę miałem też po gorących kąpielach.
W tym momencie nie jestem w stanie powiedzieć czy lampa pomaga czy nie, będę nagrzewał się dalej, niektórzy ludzie twierdzili że pomogło dopiero po roku.

Myślę że lampa może być jednak pomocna jako uzupełnienie leczenia, ale w całkowite wyleczenie tą metodą nie do końca wierze ponieważ bakterie są też w całym układzie moczowym, w cewce i pod napletkiem, a lampa działa miejscowo na prostatę. Wydaje mi się że jedyna szansa na wyleczenie to jednak antybiotyki, fagi i autoszczepionki i chyba nic innego sie nie wymyśli.

Pozdrawiam
Piotrek
 

maciej.tralej

New member
Ja używam nadal, jestem chyba na końcówce, przeżywałem te same wątpliwości, ale 3 godziny to norma, ja czasami jak mnie bolało używałem jedynki ponad programowo, zastanawiałem się też nad podgrzewaniem prostaty, jak już pisałem wcześniej, brałem różne autoszczepionki zrobione nawet ze śliny, śluzu, poczytaj trochę, nie wierz tym którzy tu cuda piszą o obrzezaniu, antybiotykach, fagach, jest to skuteczna metoda wyciągnięcia pieniędzy z chorych ludzi, jak boli zapłacisz wszystkie pieniądze, raczej znajdź dobrego młodego urologa, możesz jeszcze spróbować zastrzyk bezpośrednio w prostatę, parę tysięcy euro, szczepionkę w Odessie, nie będę pisał za ile, bo ktoś miał to wyjaśnić na tym forum, czekam na informacje bo ja wiem, byłem tam, kilka osób tutaj kłamie, zrobili sobie sposób na nudę, albo typowi hipochondrycy, jak chcesz mieć to szybciej zastosuj czerwony laser, ale silny, to już jest trochę inwazyjne, trzeba uważać. używaj też suplementów. jestem tu raczej obserwatorem, czytam te posty i czasami włos mi się jeży
Pozdrawiam
Maciek
 

mrpower

New member
@Macku
Ja tez bylem sceptyczny odnosnie obrzezania, ale jak teraz wyszlo mi w posiewach bardzo liczny wzrost pod nalpetkiem, a w prostacie pojedyncze bakterie to zaczalem sie zastanawiac.
Czy robiliscie moze osobno posiewy - napletek, cewka i prostata?
 

maciej.tralej

New member
Witam
Wiesz jestem przekonany że na tym forum są ludzie którzy piszą dla lekarzy urologów którzy zrobili sobie dobry biznes z zapalenia prostaty, chyba trzeba w końcu to napisać, ile osób poddało się obrzezaniu, ablacji? do prostaty nie dochodzą antybiotyki, napisałem ci, jestem tu obserwatorem od roku, nawet niedawno zarejestrowałem się, naprawdę poczytaj o tym w literaturze niestety głównie angielskojęzycznej, nie skupiaj się tylko na bakteriach. Jest naprawdę parę metod wyleczenia.
Przepraszam znikam stąd.
Pozdrawiam
Maciek
 

Ulisses

New member
Witam
Wiesz jestem przekonany że na tym forum są ludzie którzy piszą dla lekarzy urologów którzy zrobili sobie dobry biznes z zapalenia prostaty, chyba trzeba w końcu to napisać, ile osób poddało się obrzezaniu, ablacji? do prostaty nie dochodzą antybiotyki, napisałem ci, jestem tu obserwatorem od roku, nawet niedawno zarejestrowałem się, naprawdę poczytaj o tym w literaturze niestety głównie angielskojęzycznej, nie skupiaj się tylko na bakteriach. Jest naprawdę parę metod wyleczenia.
Przepraszam znikam stąd.
Pozdrawiam
Maciek

Ależ dlaczego od razu znikam! :D Wymieniamy się tutaj informacjami, wiedzą i pomysłami. Wszystko po to, ażeby w końcu się wyleczyć. Różnie podchodzimy do różnych metod, jedne nas przekonują, inne nie i to jest normalne. Zatem Macieju jeżeli masz jakieś informacje, które nie były podane na tym forum, proszę podziel się nimi, ponieważ mogą one być pomocne zarówno dla mnie jak i dla innych cierpiących.
Byłeś w Odessie, ale mówisz, iż to wielka hucpa, możemy wiedzieć dlaczego? Przeglądając różne fora i różne wątki autoszczepionka z Odessy stanowi dla wielu ostatnią deskę ratunku oraz faktem jest, iż co najmniej jednej osobie (użytkownik novik, który po wyleczeniu już się tutaj ani na anglojęzycznym forum poświęconym ZGK, nie udziela), stąd moja ciekawość odnośnie Twoich wrażeń oraz opinii na ten temat. Jeżeli posiadasz dodatkowo wiedzę na temat innych metod wyleczenia się niźli podane na tym forum - dlaczegoż by ich nie opisać? :)
 

maciej.tralej

New member
Witam
Przepraszam cię bardzo co wiesz na temat użytkownika novika?, mam doświadczenia, nie jestem jeszcze zdrowy całkowicie ale wychodzę z tej choroby, ja wierzę w naukę i zioła, to co stosuję jest to oparte na badaniach naukowych, po autoszczepionkach porobiły mi się ropienie, ponieważ były wstrzykiwane pod skórę, dobrze jak były do picia. A teraz czekam co napisze vovos 34 .
 

maciej.tralej

New member
Witam Panowie,

Czy jest na tym forum jeszcze ktoś kto używa lampy Lightmed? Może podzielicie się z nami doświadczeniami, czy lampa wam pomaga?
Ja nagrzewam się od około 3 miesięcy regularnie, nawet po 3 godziny dziennie, różnymi programami. Początkowo wydawało mi się że lampa działa, ale teraz już sam nie jestem pewien, ponieważ od około tygodnia mam zaostrzenie choroby mimo naświetlań. fakt że diody led rozgrzewają, ciepło działa na prostate przeciwbólowo, ale poprawę miałem też po gorących kąpielach.
W tym momencie nie jestem w stanie powiedzieć czy lampa pomaga czy nie, będę nagrzewał się dalej, niektórzy ludzie twierdzili że pomogło dopiero po roku.

Myślę że lampa może być jednak pomocna jako uzupełnienie leczenia, ale w całkowite wyleczenie tą metodą nie do końca wierze ponieważ bakterie są też w całym układzie moczowym, w cewce i pod napletkiem, a lampa działa miejscowo na prostatę. Wydaje mi się że jedyna szansa na wyleczenie to jednak antybiotyki, fagi i autoszczepionki i chyba nic innego sie nie wymyśli.

Pozdrawiam
Piotrek
witaj Piotrek o co tu chodzi twój wpis z 05-10-16,*21:41 cytat ``Ja też od ok. 2 tygodni używam lampy i czuje jakąś poprawę. Michlub jakimi programami się naswietlalales, ile godzin dziennie i przez jaki czas? ``
Piotrek cytat 27-10-16,*15:06 ``Ja też nagrzewam prosate używając programów 1 i 6, rano i wieczorem, w sumie tak 3-4 godziny dziennie. Po niecałych dwóch miesiącach stosowania lampy poprawa jest na pewno, prostata prawie mnie już nie boli, tylko częstomocz nie chce ustąpić, oddaje mocz co 2 godziny a są dni że częściej. Prawie wszystkie suplementy o których pisał Heniek2 stosuje prawie od początku choroby, od ponad roku, ale ciężko mi powiedzieć które z nich działają lepiej a które gorzej, na początku choroby brałem duże ilości antybiotyków praktycznie przez pół roku bez przerwy, 2 antybiotyki naraz i w dużych dawkach, do tego uro vaxom, do antybiotyków brałem też NAC i ACC, masaże prostaty ale nie było absolutnie żadnej poprawy. Z czasem objawy zaczęły się same zmniejszać a odkąd zacząłem stosować naświetlania jest coraz lepiej. Jeszcze zastanawiam się nad autoszczepionką z Krakowa i nad pijawkami, na innym forum ludzie piszą że pijawki bardzo pomagają ale trochę czuję obrzydzenie przed tymi robalami i nie mogę się zdecydować``
Piotrek jak ma się do tego ostatni post cytat z 02-12-16,*12:41, ``Witam Panowie,

Czy jest na tym forum jeszcze ktoś kto używa lampy Lightmed? Może podzielicie się z nami doświadczeniami, czy lampa wam pomaga?
Ja nagrzewam się od około 3 miesięcy regularnie, nawet po 3 godziny dziennie, różnymi programami. Początkowo wydawało mi się że lampa działa, ale teraz już sam nie jestem pewien, ponieważ od około tygodnia mam zaostrzenie choroby mimo naświetlań. fakt że diody led rozgrzewają, ciepło działa na prostate przeciwbólowo, ale poprawę miałem też po gorących kąpielach.
W tym momencie nie jestem w stanie powiedzieć czy lampa pomaga czy nie, będę nagrzewał się dalej, niektórzy ludzie twierdzili że pomogło dopiero po roku.

Myślę że lampa może być jednak pomocna jako uzupełnienie leczenia, ale w całkowite wyleczenie tą metodą nie do końca wierze ponieważ bakterie są też w całym układzie moczowym, w cewce i pod napletkiem, a lampa działa miejscowo na prostatę. Wydaje mi się że jedyna szansa na wyleczenie to jednak antybiotyki, fagi i autoszczepionki i chyba nic innego sie nie wymyśli.

Pozdrawiam
Piotrek
Piotrek dla kogo ty pracujesz? jak kilku innych, piszę dlatego że ta metoda jest genialna, jak tu napisał ktoś kupcie inną lampę, termo terapia jest absolutnie genialna w zapaleniu prostaty, robicie wodę z mózgu ludziom cierpiącym, dzisiaj poczytałem te posty bo u nas jest zła pogoda, a jak w Polsce?, u nas sporo mężczyzn już stosuje tą metodę, biedni lekarze, bez obrzezania wypalania prostaty, ablacji.
To tylko w Polsce jest możliwe, dobrze że nie znają polskiego.
Pozdrawiam Maciek
 

bezes

New member
Chodzi o to ze uzywam lampy lightmed od jakiegoś czasu, na początku myslalem ze to mnie wyleczy ale teraz mimo naswietlania mam nawrót choroby i pogorszenie. Jestem po prostu ciekawy opinii innych ludzi którzy używają lampy. Ja niczego tu napewno nie reklamuje i na nic nikogo nie namawiam. Próbuje wszystkich metod o aby się wyleczyć.
 

maciej.tralej

New member
Piotrek, zastosuj jeszcze podgrzewanie prostaty, mnie pomogło, stosowałem też podgrzewanie prostaty, a teraz jeszcze laser użyłem 2 razy ale trochę mam obawy, poza tym po co jak jest już prawie dobrze, ok może ci wierzę, jeżeli jesteś ok to dobrze, popatrz na innych są tu codziennie, piszą głównie na priva, ja dostałem mnóstwo takich wiadomości, nie wierzę jeżeli ktoś cały dzień spędza na tym forum, a jest ich kilku, obserwowałem ostatnich kilka dni. zawsze miło wejść i zobaczyć co w Polsce. Piotrek tą lampę kupiłeś około 2 miesiące temu, chcesz już być wyleczony?
 

Podobne tematy

Do góry