• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Zapalenie prostaty

pertos

New member
no własni jak czesto robili ci ten masaz prostaty i ile czasu trwał i czy za kazdym razem wypływała ci wydzielina z prostaty i jak miała kolor i konzystecie? :oops:
 

miko1234

New member
Masaże miałem robione 2 razy w tygodniu tzn. w pn.i środy. W sumie miałem ich 10, czyli przez 5 tygodni. Na początku miałem mętną wydzilinę a potem stała się normalna przezroczysta.
 

miko1234

New member
Każdy masaż kosztował 30 zł. Nie wiem jak to wykonują inni lekarze ale dr Belda z Wrocławia wykonywał go bardzo zdecydowanie i ze tak się wyraze nie cofał palca nawet jak mnie mocno bolało. I za to mu bardzo dziękuję i myślę, że to świetny fachowiec.
A tak w ogle to kiedyś słyszałem że Mike się wyleczył. Nie ma z nim nikt kontaktu? Podkreslam każdy przypadek jest bardzo indywidualny.
 

Rasta

New member
lecze sie od 4 lat

witam! Pisze z Poznania. Lecze sie na to gowno od 4 lat. Przez pierwszy rok jechalem na antybiotykach, co skonczylo sie standardowo - chorowalem na wszystko co sie da. Przez pierwszy rok sprawy z seksem byly gorzej niz koszmarne. Z roku na rok jest BARDZO POWOLI lepiej, ale moja psychika siadła. Totalna depresja, a psycholog stwierdzil, ze nic nie zrobi poki nie wyleczy organu. Zaczalem wiec szukac w necie i tak trafilem tutaj. Zazdroszcze koledze z Kielc. I stad mam konkretne pytanie - bardzo proszę o namiary do SPECJALISTÓW z Poznania. Zmieniłem 4 debilnych urologów. Moze ktos wie, kto w Poznaniu robi te masaże i naświetlanie laserem. A propos usuwania prostaty znalazlem cos takiego

http://www.abmed.pl/lup.html

Ale ta przyjemność kosztuje 9000 zł!!! Wiec nie wchodzi w gre. Też bym to gówno z chęcią usunął, bo boli jak franca cały dzień - trudno usiedzieć w pracy, a i z seksem nie najlepiej. Ponawiam wiec prosba - blagam o namiary do doskonalych lekarzy z Poznania i okolic. Troche sie pocieszylem wchodzac tutaj, ze nie jestem jedynym 24 latkiem chorym na ten styf. A magisterke tez ledwo obronilem przez chorobe.
Co do lekow. Czy ktos testowal Ginjal? Bo ja sie chyba od niego uzaleznilem? Jak go nie biorę to zdycham
 

miko1234

New member
Siemka. Nie usuwajcie prostaty. spróbujcie robić te masaże. Jak czytałem na forum to tylko Sajmon robił coś takiego no i ja jeszcze z tą różnicą ze mi się udało wyleczyć. Wnioskuję z wypowiedzi forumowiczów, że mało jaki lekarz robi masaże. Myślę że serie masaży u dr Beldy są jego "konikiem" w walce z tą chorobą. Z resztą, gdy byłem już po ostatnim masażu to powiedział mi że często lekarze odsyłają pacjentów do niego- i nie sądzę aby to była jakaś forma autoreklamy, ponieważ moim zdaniem to świetny i co ważne skuteczny fachowiec. Dr Belda przyjmuje we Wrocławiu. Możecie wejść na stronke: www.multimedica.com.pl
Pozdrowienia dla wszystkich i szybkiego powrotu do zdrowia :wink:
3majcie się
 

miko1234

New member
Kertoip za wiele to bez prostaty Ci nie podziała. Z resztą znasz już na pamięć historie z osłabionym wzwodem, popędem no i galaretowatym nasieniem. Ale to pieruństwo idzie wyleczyć.
 

sajmon

New member
nic jeszcze nie moge powiedziec co do skutecznosci tych laserow u mnie. narazie caly czas jestem na etapie leczenia. jestem "krolikiem doswiadczalnym". od poczatku laseroterapii (3tyg) caly czas rehabilitant testuje na mnie rozne konfiguracje lampa, laser, ultradzwieki i swiatlowod. co zabieg zwieksza sie tez moc lasera. niewykluczone ze bede mial tez masarze per rectum (10 albo i lepiej). ogolnie jest tak sobie. np dzis jest chujowo bo objawy sie nasilily. efekt bedzie widoczny dopiero po miesiacu od zakonczenia kuracji. do tego wszystkiego stosuje termofor i wpierniczam sterko. czytam twoje ostatnie posty miko i raczej na bank zrobie sobie te masaze. pogadam o tym w przyszlym tyg z rehabilitantem. wiem ze te masaze tak jak pisales musza byc konkretne. ja mialem to robione dosc delikatnie i krotko (kobieta urolog). a poza tym mialem dlugie przerwy miedzy masazami tj. raz na tydz przez 5 albo 6 tyg. druga sprawa to to ze masazy nie powinno sie robic przy zapaleniu bakteryjnym bo wtedy bakterie sie rozsiewaja (a ja wtedy mialem jakiis syf). kurwa no nie jest to przyjemne ale jak ma mi pomoc to nie ma na co czekac. jestem zdecydowany absolutnie na wszystko co tylko jest mnie w stanie wyleczyc.

pozdro wszystkim
 

miko1234

New member
Dokładnie tak jak mówisz. Jest też tak że lekarze niechętnie wykonują takie masaże, bo gdyby je robili to większośc z forumowiczów by o tym napisała. I tak jak mówisz przy zapaleniu bakteryjnym moze sie wdac sepsa. Dlatego najpierw trzeba przejsc antybiotykoterapię- zrobic jeszcze posiew przed nią i po niej. Z resztą u Ciebie Sajmon i tak bakterii już na dobrą sprawę nie ma. I dużo też zależy od techniki masażu. Musi być wykonany stanowczo nawet jak bardzo boli. Ale już po 3 masażu są duże efekty. Tylko nie wiem kto jeszcze poza dr Beldą wykonuje równie skuteczne masaże.
 

rafik

New member
ufff, jakoś przeczytałem te 16 podstron i tutaj prośba do was: rozdzielajcie swoje wypowiedzi na wątki (jak to jest w innych działach), bo w jednym topicu piszecie o wszystkim i ciężko jest cokolwiek znaleźć... Trochę zaczęliście to chyba traktować jak chat, a to forum przecież :wink: ...

Poczytałem i dalej nie wiem co mi dokucza, tutaj mój wątek: http://stulejka.com/phpBB/viewtopic.php?t=462. Jakby ktoś wiedział to niech coś skrobnie. Napiszę tylko że nie doskwiera mi to prawie w ogóle, no ale jak już pozbyłem się stulejki to naszła mnie chęć pozbycia się wszystkich 'dolegliwości' :)...

Pozdro!
 

Rasta

New member
namiary do Beldy

A czy masz maila do tego Doktora Beldy?. Wiesz, ja nie moge sobie (czasowo) pozwolic na wyjazd 3 razy w ciagu tygodnia do Wrocka. wiec mze on ma kolege Urologa z innego miasta, ktory tez wykonuje masaze?
 

sajmon

New member
do rafik

wg nie nie ma sensu rozdrabniac tematu na poszczegolne zagadnienia. dolegliwosci spowodowane zapaleniem prostaty to bardzo szeroki temat. w sumie to nikt wczesniej nie narzekal na forme tego forum. mysle ze wszystkim to pasuje. mysle ze i ty sie szybko tu odnajdziesz. zobaczysz - kilka dni na forum i bedziesz wiedzial kto jest kto i co mu dolega.

pozdro
 

sajmon

New member
do miko

musze pogadac z moim rehabilitantem o tych masazach. wiem ze ostatnio zrobil sobie kurs z masazy per rectum i ze bedzie to wykonywal jako uzupelnienie laseroterapii. hehe zglosze sie nia ochotnika. jestem zdecydowany podjac wszelkie mozliwe dzialania zeby pozbyc sie tego szajsu. jakby ktos powiedzial; ze pomaga przykladanie rozgrzanego zelazka do krocza to bez chwili namyslu bym sobie je przylozyl:)
3mam kciuki zebys nigdy juz nie musial przez to przechodzic. i jeszcze taka prosba - napisz co jakis czas co tam u ciebie.

pozdro
 

miko1234

New member
Siemanko. Rasta wejdz na strone www.multimedica.com.pl- na tej stronce urologia i dr Belda. Tam będzie jego nr komórki. Maila natomiast nie znam, ale uważam, że rozmowa telefoniczna będzie lepsza i konkretniejsza.
Rafik zgadzam sie z Sajmonem ze zapalenie prosty to szroki temat i ze większośc z nas ma podobne objawy i doswiadczenia z nią związane. Dlatego tez uwazam ze nie ma po co wprowadzac tutaj podzialow.
Sajmon będę tutaj zagladac i jak do tej pory dzielic sie informacjami i uwagami. Pozdro
 

miko1234

New member
Mało który urolog wykonuje takie masaże, bądź też je wykonuje, ale nieprawidłowo. Tak jak napisał Sajmon- będzie miał masaże u urologa który przejdzie specjalny kurs ich wykonywania. Nie radzę szukać państwowego urologa jeśli masaże mają być skuteczne. Wejdź na stronke www.multimedica.com.pl i weź nr do doktora Beldy i pogadaj z nim kto jeszcze oprócz niego, a w twoich rejonach, wykonuje tego typu masaże. Narazka
 

Kertoip

New member
Ejjj panowie bo sie juz zakreciłem... Masaze sie powinno wykonywac tylko przy niebakteryjnym czy przy bakteryjnym tez mozna ??
I czy jak mam zaczerwienione ujscie cewy i mnie szczypie to musi to byc bakteryjne ??.... Bo juz sie totalnie zakreciłem :/
 

sajmon

New member
do kertoip

z tym zapaleniem to jest tak: chora prostata powoduje najrozniejsze objawy (sam wiesz dobrze jakie). okolice krocza sa mocno umiesnione i unerwione. podczes choroby caly ten obszar jest podrazniony. sam wiesz ze boli nie tylko sama prosta ale wszystko do okola - kosc ogonowa podbrzusze, jadra, penis poprostu wszystko. do objawow zapalenia naleza takze wszelkie swedzenia, pieczenia itp. i wcale nie musi to byc wywolane bakteria. to jest poprostu podraznienie nerwow czuciowych. a co do masazu - nie nalezy go wykonywac przy zapaleniu bakteryjnym poniewaz moze to spowodowac rozsianie sie bakterii a co za tym idzie zaostrzenie objawow. ja nie mam bakterii a czasem widze u siebie zaczerwienione ujscie cewki.
 

sajmon

New member
do kertoip

slyszalem ze w warszawie tez jest spec od masazy prostaty. jak chcesz to moge ci napisac na privie nr do takiego chlopaka ktory powinien miec jakis namiar. rozmawialem z nim na tej mojej laseroterapii. moge tez ci dac nr do pani doktor w wawie ktora tez powinna cos wiedziec na ten temat.

pozdro
 

Podobne tematy

Do góry