• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Zapalenie prostaty

chroniczny

New member
Mi w tym samym laboratorium rowniez wyszedl fecalis, a innym razem e.coli. Wtedy jednak w nasieniu golym okiem widac bylo zelki. Inne posiewy w innych placowkach, oprocz pierwszego w Alabie, gdzie wyszedl e.cloacae w normie, albo flora naturalna skory. Ciezko byc madrym przy tej przypadlosci.
 

rambo1

New member
Witam wszystkich,
Mam pytanie do weteranów, którzy zmagają się z PZP od dłuższego czasu. Czy oprócz bólów miedzy jądrami, a odbytem, macie też bóle w okolicach guzków kości łonowej? Mi to promieniuje aż na pachwiny i wewnętrzną stronę ud.
 

milyjarek

New member
Najprawdopodobniej ma gość racje. Ja biorę 38 dzień antybiotyk i nie czuje się zdrowy, za 4 dni kończę kuracje i więcej nie będę się truł. Nie wiecie gdzie przyjmuje Alexander? Spróbuje tej kuracji z borowiną w domu ale mimo wszystko chciałbym się umówić z nim na wizytę.
 

prosecutor233

New member
Witam panowie, od kilku lat miałem uczucie parcia na pęcherz, mój objaw polega na tym, że bardzo często sikam, zauważyłem też czasem kłopot z erekcją i brak porannych wzwódów (nie wiem czy to nie na tle nerwowym ponieważ do czerwca leczyłem się z nerwicy antydepresantami, a jak wiadomo one upośledzają zdolność do prawidłowej erekcji). Byłem u urologa, który stwierdził obrzękniętą prostatę, odczułem także ból przy badaniu per rectum. Zlecił mi posiew nasienia, który nie wykazał żadnych bakterii..... W związku z tym zastanawiam się czy może być jakaś inna przyczyna tego, że często sikam pomimo obrzękniętej prostaty? Bo jak czytam Wasze posty wszyscy opisujecie jakieś bóle, krew w nasieniu itp ja takich objawów w ogóle nie mam, tylko to sikanie. Co według was może mi dolegać, czy faktycznie jest to te niebakteryjne zapalenie prostaty skoro nie mam innych objawów ? Pozdrawiam...
 

milyjarek

New member
Ja mam również częste parcie na mocz, na ostatniej wizycie u dobrego urologa z posiewu treści prostaty wyszedł mi Enterococccus Fecalis, antybiotyki dały jedynie poprawę w wyglądzie skóry pod napletkiem ale za jakiś czas znów dolegliwości powrócą. Znalazłem lokalizacje gdzie przyjmuje A. Haretski na szczęscie mam do niego jedynie 55 km i postaram umówić się do niego na wizytę bo facet mówi mądrze.
 

lag

New member
Ja mam również częste parcie na mocz, na ostatniej wizycie u dobrego urologa z posiewu treści prostaty wyszedł mi Enterococccus Fecalis, antybiotyki dały jedynie poprawę w wyglądzie skóry pod napletkiem ale za jakiś czas znów dolegliwości powrócą. Znalazłem lokalizacje gdzie przyjmuje A. Haretski na szczęscie mam do niego jedynie 55 km i postaram umówić się do niego na wizytę bo facet mówi mądrze.

Hej jak coś się dowiesz od niego ciekawego to daj tutaj znać.. Ja probowalem szukac tej pasty borowinowej z Saki, ale przez te ostatnie zawirowania militarne może być ciężko z importem tego bo teraz Krym to już Federacja Rosyjska.. znalazlem nawet stronke gdzie to sprzedaja online, ale chyba tam nikt po angielsku nie potrafi bo dwa maile wyslalem do dwóch różnych osób stamtąd z pytaniem czy wysylaja tez na teren EU ale zero odzewu..
 

milyjarek

New member
Witajcie. Rozmawiałem wczoraj z Aleksandrem i powiedział że ta na allegro nie jest skuteczna. Będę u niego na wizycie w pazdzierniku. Będe chciał kupić jego produkty i sam się chce leczyć. Zapytał czy nie chciał bym u nich sie leczyć podczas turnusu, niestety nie mam tyle wolnego urlopu a w dodatku zapewne wiąże się to z wysokimi kosztami. Dam znać po wizycie.
 

lice

New member
Mam pytanie do osób, które zmagają się z ZGK co najmniej od kilku lat: czy przez ten czas Wasza prostata jest cały czas obrzęknięta i powiększona, czy czasami jest obrzęknięta a czasami normalna czy przez cały czas w badaniu per rectum lekarz nie wyczuwa obrzęku a mimo to macie dolegliwości?
 

lag

New member
lice, ja zmagam sie od 3 lat, prostata jest raz w stanie zapalnym pozniej kilka tygodni spokoj, pozniej znowu i tak w kolko. jest to niezalezne od seksu. ostatnio mam nawrot bo czulem sie juz w miare i jechalem na kosiarce kilka godzin i tak mnie wytzeslo widocznie ze pojawil sie nawrot.. zawsze mam z jednej strony - prawej..
 

michal27

New member
witam wszystkich.Jestem nowy na forum.
Od około 3 miesięcy odczuwam ciągły ból prącia,jest on do wytrzymania (3/10) aczkolwiek jest dosyć niepokojący i skutecznie potrafi popsuć mi dzień.
Na początku umiejscowiony był on u szczytu prącia jakby wewnątrz cewki oraz u dołu żołędzi sporadycznie odczuwłaem również dyskomfort u podstawy członka.
Za pierwszym razem objawy ustąpiły po ok miesiącu,wybrałem się z koleżanką nad wodę i kąpałem się,następnego dnia wszystko wrociło ze zdwojoną siła.Kilkakrotnie byłem u lekarza,leki jakie przyjmowałem to UNIDOX,DEXAK,DICLOBERL CZOPKI ORAZ DICLOBERL RETARD,efekt ich zażywania był znikomy.po każdym stosunku lub masturbacji objawy nasilaly sie na kilka dni,ostatnio zacząłem odczuwac rowniez cos w stylu napięcia w kroczu,pulsowania w okolicy odbytu,dretwienia posladkow i nóg oraz mrowienia w kroczu czasami zdarzy sie cos w rodzaju ukłucia w kroczu.Prącie również boli ale nieco inaczej nie wiem jak to opisac,nie mam zadnych zaburzen oddawania moczu,jedynie czasami czekam na mikcje ale mam tak od dziecka(mocz oddaje 5-7 razy dziennie).Koncowka penisa czasami bywa jakby zimna.Dodam ze w zwiazku z bolami penisa zrobilem kilka badan usg pracia oraz uroflowmetrie wszystko wyszlo ok(na zoledzi usg wykazalo kilka zwloknien ale dwoch lekarzy wykluczylo to jako przyczyne bolu)n dzien dzisiejszy odczuwam bol u podstawy penisa, mrowienie podczas siedzenia odczuwalne w kroczu oraz drętwienie nóg,co nie znaczy ze inne bole znikneły pojawiaja sie jakby na przemian.Mam pytanie czy moze byc to zapalenie prostaty?sugerowalem to lekarzowi ale opierajac sie na braku zaburzen oddawania moczu(brak wstwania w nocy itp.)wykluczyl taka mozliwosc(zrobil mi rowniez badanie per rectum,odczulem cos w rodzaju dyskomfortu ale nie byl to bol.)Jest mozliwe zebym mial zapalenie prostaty tylko z nieco innym spektrum objawow?Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:

prosecutor233

New member
Witam panowie, po kuracji 3 tygodniowej (macmiror plus czopki dicloberl) zrobiłem sobie poziom testosteronu i wyszedł przy dolnej granicy a mam 23 lata !? Mam problemy z erekcją i libido, czy ten spadek testosteronu może być spowodowany ZGK i piciem wierzbownicy 2 razy dziennie???
 

prosecutor233

New member
czy według was zapalenie prostaty może tak obniży testosteron ?? Jakie inne badania mam wykonać?? Jestem załamany... W prawdzie lekarz mówił, że jeśli miałem te zapalenie x lat to mogło ono obinżyć ten testosteron, ale co robić teraz??
 
Ostatnia edycja:

Podobne tematy

Do góry