• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Zabieg w czwartek dr. Tondel

Cześć Panowie, mam wrażenie jakby mój sprzęt stracił na długości a zyskał w obwodzie i nie wiem czy to złudzenie optyczne czy tak mi się wydaje czy faktycznie tak jest. Ogólnie nigdy nie miałem aspiracji żeby występować w filmach xxx ale też nie miałem jakiegoś kompleksu małego sprzętu ale teraz wydaje się jeszcze mniejszy. I sumie to jeszcze go nie postawiłem na baczność(dało radę polwzwod), czuję że mam jakieś ograniczenie, nie wiem czy to przez szwy czy jakas blokada w głowie czy cholera wie co. Pod koniec tygodnia będę próbował ściągnąć szwy i zobaczę co i jak ale pytam bo może ktoś z Was miał podobną sytuację
 

Mateusz1999

Active member
Spokojnie, ja jestem tego zdania że głowa troche go hamuje, ja co prawda dopiero 4 tygodnie po zabiegu postawiłem go do kontrolowanego wzwodu, i wtedy to jeszcze nie było to co jest teraz. Moim zdaniem po około półtora miesiąca po zabiegu penis zaczyna stawać na 100%, przynamniej tak było u mnie.
 

maarcin002

New member
Po Tondlu ściągasz szwy? Wyraźnie pytałem jak byłem u niego i mówił, że nie ma opcji ale do 3-4 tygodni same się rozpuszczą
 
Mi powiedział że szwy do usunięcia 3-4 tygodnie po i mogę to zrobić na własną rękę nie muszę do niego przyjeżdżać.Wstępnie jestem z nim umówiony na przyszły tydzień ale wydaje mi się że 4 tygodnie to za długo.
 

Podobne tematy

Do góry