• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

High&Loose stapler, skalpel czy laser? Wizyta + zabieg w jednym dniu?

Witam! Mam pytanie odnośnie obrzezania. Chyba nieuniknione będzie obrzezanie.

Dwa razy naderwane wędzidełko (pewnie zbyt krótkie), we wzwodzie skóry nie ma opcji ściągnąć z żołędzi- natomiast w spoczynku jest możliwość ściągnięcia ale raczej powolnymi ruchami pod ciepłą wodą i lekkim nawilżeniem. Mam to już od małego więc nadszedł czas odwiedzić urologa, co myślicie?

Tutaj mam jeszcze pytanie odnośnie zabiegu: z tego co wiem fachową robotę robi dr Tondel w Poznaniu (ALE robi skalpelem i raczej do wyboru cięcia nie ma, bo zawsze robi wersję TIGHT (ciasną)?). Mam do Poznania ok. 7 godzin drogi w jedną stronę. Dużym plusem jest fakt możliwości wizyty i zabiegu w jeden dzień (a mi zależy na czasie, gdyż chcę mieć to z głowy). Jeśli w moim przypadku obrzezanie jest nieuniknione to najbardziej przekonałoby mnie pewnie częściowe, bądź takie, które nachodzi na żołądź w czasie spoczynku wraz z zostawionym wewnętrznym napletkiem (czyli High&Loose)? Dr Tondel bierze za wizytę z zabiegiem 3000 zł + długi dojazd na miejsce.

Co radzicie? Próbować zgłosić się do kogoś innego na wizytę? Z tego co wiem Dr Tur w Warszawie robi High&Loose staplerem. Nie wiem jak Dr Drabina w Krakowie (ale tam już chyba też skalpel podobnie jak u Dr Tondla)

Tylko chyba nigdzie nie uda się zrobić wizyty wraz z ew. zabiegiem w jeden dzień? I jak to jest z badaniami pobieranie krwi itp. czy faktycznie trzeba wszędzie robić tylko Dr Tondel nie wymaga? Błagam pomóżcie gdyż chciałbym mieć to z głowy do końca kwietnia, bo im później tym bliżej mojego wycofania się...
 

bhgmiop

Active member
ja robilem u Drabiny obrzezanie ostatnio i jest super :D polecam,częsciowe też robi,ale ja wolałem całkowite,i tobie też to polecam ,no i polecam Drabinę
https://meskiezdrowie.pl/threads/21-dni-po-obrzezaniu-prosba-o-ocene.13920/ tu moj post,Drabina robi wysokie z pozostawieniem wewnętrznego napletka,nie bój się skalpela,badania zrobić to jest chwila,u mnie to wyszło tak ze w spoczynku zakrywa w polowie żołądz a w erekcji moge lekko ruszać skórą,co mi odpowiada bardzo bo myślałem że nie będę mógł tego robić
 
Właśnie widać, że masz zrobione Loose, a nie wycięte w pień. Jak sprawa wygląda w spoczynku i we wzwodzie? Skóra nachodzi lekko na żołądź czy jeszcze nie testowałeś? Czy we wzwodzie nie da rady naciągnąć choć trochę na żołądź?

Przyznam szczerze, że mam chęć zrobienia u Dr Tondla natomiast takich cięć nie widziałem ... Tutaj przykład kolegi, który widać że ma wycięte praktycznie w pień (a ja raczej wolałbym tego uniknąć)


Bardziej przemawia do mnie coś tego typu - widać że jest pozostawione tej skóry, a nie na ciasno.

 

bhgmiop

Active member
bo tam kolega ma chyba low tight,Drabina na pewno by ci zrobił tak jak chcesz,jeśli by się dało,tondel też,odpisałem wyżej jak to działa u mnie,samego zabiegu się nie bój bo to pestka w porównaniu z tym jak jest PO,ta niepewność czy będzie dobrze jest najgorsza:D
 
Czyli masz zrobione mniej więcej tak jak ja bym tego oczekiwał - ten drugi link który wysłałem kolegi Kryszczyn - on ma podobnie zrobione chyba wersję Loose, czy się mylę?

Ile wyszła Cię wizyta + zabieg u Drabiny? I jak z oczekiwaniem, tzn. kiedy miałeś wizytę, a kiedy wyznaczył termin zabiegu? Nie chcę tego przeciągać miesiącami tylko faktycznie zrobić w miarę możliwości do końca kwietnia. Jak dzwoniłem do rejestracji do dr Drabiny (tylko, że on stacjonuje chyba w różnych placówkach bo są różne numery telefonów) to pierwsza możliwa wizyta na konsultację to za 2 tygodnie ... A gdzie badania i ustawienie się na zabieg. I właśnie w taki sposób się to wszystko przeciąga.

P.S W dodatku w rejestracji kazali robić jakieś USG jeśli nie miałem badań przez ostatnie 6 tyg... A ja myślę Pani ja urologa na oczy nie widziałem przez 25 lat.
 

bhgmiop

Active member
on ma chyba medium,musisz z nim pogadac,on narzeka że ma opuchliznę dużą,robił staplerem

mi wyszło 1500 zł ,ja czekałem miesiąc bo dostałem maść żeby sprawdzić czy zadziała:D a co ci się stanie jak poczekasz miesiąc? chcesz mieć fiuta zdrowego to miesiąc cię nie zbawi,zastanow się dobrze,co chcesz mieć zrobione przez ten czas,a badania dobrze że każe robić bo dowiedziałem się że nie mam żadnego WZW,Drabina robi w krakowie w ars medica ,na pewno
 
Ostatnia edycja:
U Tondla czas oczekiwania około tygodnia , dwóch i nowy rozdział w życiu :D Tylko, że Tondel bierze jak ktoś wspomniał już 3000 zł, Drabina jak widać 1500/1600 + wizyta wstępna z badaniami pewnie z 400zł więc i dwa razy do Krk trzeba dojeżdżać. Czyli u Tondla finalnie ~1000zł drożej wychodzi. I tu kwestia czy nie lepszy stapler do High&loose. Bo Tondel chyba nie robi Loose tylko wycina tak jak w linku co wysłałem wyżej, a mi nie zbyt się to podoba ...
 

bhgmiop

Active member
za badania płaciłem 100 zł jakoś więc 1600 wszystko, ja nie polecam staplera kompletnie,nie ma pewności jak wyjdzie na koniec,sposob mocowania wszywek też problematyczny,tutaj widzialem ze pęka ludziom i rana się rozwala,ktoś też miał uczulenie na ten metal ze staplera i musieli mu to zdjąć i robić od nowa,polecam klasyke,czyli skalpel,jak to było robione 1000 lat temu. Drabina ci na pewno zrobi loose,bo loose to jest częsciowe obrzezanie poprostu,chyba że się mylę to niech ktoś odezwie się
 
Ogólnie powiedziałem rodzicom o problemie (mam dobry kontakt), w końcu mają mnie też wieźć. Proponowali by nie robić na żyda :D Natomiast nie mogę znaleźć żadnego postu na forum, w którym Dr Tondel zrobił wersję luźną (choć jak rozumiem to jest też kwestia indywidualna,być może nie da się u mnie zrobić wersji Loose choć wydaje mi się że mam sporo napletka) Właśnie jeszcze apropo Loose to faktycznie to jest częściowe czy całkowite w wersji luźnej, bo tez mnie to zastanawia...
 

bhgmiop

Active member
no tondel robi raczej low tight i high tight,zrób na <żyda> i nie słuchaj rodziców,to twoj fiut i twoj seks i penis,przy całkowitym wygląda to lepiej niż z częściowym napletkiem,sam chciałem częściowe ale stwierdziłem ze po co mi naplet? który tyle krwi mi napsuł w życiu,ale fajnie że mogę troche ruszać tą skórą:D wiec ja mam takie medium and medium chyba:D bo ani nie jest daleko od żołędzia ani blisko,a w spoczynku skora zakrywa w połowie żołędzia,jest idealnie jak dla mnie teraz,zobaczymy za dłuższy czas jak to będzie,bo też podobno penis po zabiegu może się skurczyć na jakiś czas,a potem się to normuje i wraca,dodam że częsciowe,Loose łatwiej zepsuć,bo trzeba wyciąć tyle napletka żeby się trzymał za rowkiem zażołędnym i nie zjeżdzał podczas seksu w prezerwatywie,no i może być ciasno i dalej stuleja zostanie,stąd polecam ci całkowite ,mniejsza szansa na coś skartolonego
 
Ostatnia edycja:
No właśnie chcę móc ruszać skórą i w spoczynku by mieć zasłoniętą trochę żołądź w miarę możliwości ale nie wiem czy Tondel takie coś zrobi robiąc Tight ... I znowu dylemat ahh
 

bhgmiop

Active member
no to dzwonisz do niego i pytasz,albo piszesz maila i pytasz,podobno mozna bezposrednio sie z nim skontaktować,wiem że drabina na pewno ci tak zrobi,Drabina robi tak żeby penis działał i nie wycina wiecej niż trzeba
 
Czyli czy Dr Drabina czy Tondel robią podobnie, bo nawet robią tą samą metodą. Zostaje kwestia pieniężna, czasu oczekiwania i kwestia tego czy Tondel aby nie wycina za dużo :unsure:
 

bhgmiop

Active member
nic sie nie stanie jak wytnie ci więcej,bez tej skory też da rade ,tylko trzeba oliwke podobno uzywac albo jakis olej na fiuta,wiec zabawa z biciem kapucynka,ja sobie zbijam bez nawilzania ,ale pewnie by sie przydalo bo na grzyba nie zaloze tej skory:D prawdą jest też ze z tych 2 to będziesz zadowolony wybierająć losowo,bo są sprawdzeni,więć się nie martw,pamiętaj,cokolwiek się wydarzy ty nie przestawaj marzyć,cokolwiek się wydarzy,cokolwiek zdarzy się
 
Ostatnia edycja:

Stulejka1994

Active member
Drabina całkowite robi loose w zwisie i jednocześnie tight w erekcji. Jak bardzo to zależy jak wyjdzie.

Szybkibill. Chcesz loose jedź na stapler. Na pewno ktoś ogarnięty robi takim sprzętem w Lublinie. Od kiedy pojawiły sie staplery nie musisz pchać się na siłę do forumowych gwiazd.
 
Sytuacja taka że w Lublinie nic nie widzę, brak opini. W Zamościu jest Kawałko, ale była tylko jedna opinia na forum. W Rzeszowie Kuźniar, w Krakowie Drabina. W Warszawie Tur i Chomicz w Białymstoku. I Poznań Tondel, ale on chyba no nie zrobi loose nie ma bata :D
 

Podobne tematy

Do góry