• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Wędzidełko

Harold19

New member
Mam pytanie podczas zwodu gdy zdejmę napletek pod rowerek zoledny żołądź lekko się zginą czy to normalne i mam często po masturbacji taki dziwny żołądź jak bym miał zapalenie z żołędzia i boląca mocz i pieczenie penisa czy te objawy mogą sugerować zbyt krótkie wędzidełko?
 

Harold19

New member

jeszcze dziwna sytuacja po masturbacji tam 5 minut po wytrysku wyplywa mi sperma przez cewke i czy to normanlne i moje wedzidelko po masturbacji robi sie bardzo sztywne
 

nope

Well-known member
Może masz krótkie. Może za bardzo sie szarpiesz ze sobą i potem cie boli. Co do bólu przy oddawaniu moczu nie jest to normalne i takie rzeczy powinien już zdiagnozować lekarz przy okazji zerknie na wędzidełko, po zdjęciu wygląda na dobre.
 

Harold19

New member
I nie dodałem to jest zdjęcie po masturbacji penisa w spoczynku przy zwodzie gdy zdejmę skórkę pod rowerek to wędzidełko robi się lekko białe na początku i z czasem całkowicie biale
 

nope

Well-known member
Jezeli podczas wzwodu jak sciagasz napletek i czujesz dyskomfort i bol przy naciaganiu napletka a wedzidelko sie robi biale to wiele wskazuje na to ze jest krotkie. Idz do lekarza.
 

Harold19

New member
Jak jest nawilżony to schodzi ale jak nie to boli troche nawet trochę bardzo i tak jakby na początku jest trochę białe ale przed wytryskiem robi się całe białe
 

Podobne tematy

Do góry