• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Krótkie wędzidełko - czy potrzebna interwencja? Oraz zaczerwienienia na napletku.

Dokuro

New member
Czy moglibyście ocenić stan mojego wędzidełka? Wydaje mi się, że może być nieco krótkawe i ciągnie żołędzia do dołu. Przyznam się szczerze, że nie wiem co mnie zmusiło do zainteresowania się tematem, kwestie estetyczne czy ból przy stosunku. Powiem od razu, żeby nie było, że ból występuje raczej rzadko podczas stosunku, a częściej jak moja dziewczyna szarpie mojego twardziela ręką 🫣 Przez kilka tych lat nic się nie zerwało także no sam mam spore wątpliwości, czy trzeba tu cokolwiek robić. Dlatego chciałbym poczytać trochę Waszych opinii. A dodam jeszcze to, że odkąd pamiętam napletek nigdy sam nie schodził mi z penisa, zawsze musiałem go ściągać sam, tak samo jak chce go spowrotem nałożyć to muszę mu delikatnie pomóc 😅

Po drugie co mnie bardziej martwi dość niedawno zauważyłem dziwne zaczerwienienie na napletku, nawet skóra w tym miejscu w dotyku jest inna niż cała reszta, taka bardziej sucha, być może nawet się łuszczy? Czym może być to spowodowane, czy jest szansa, że się samo unormuje?

Oczywiście w załączniku podeślę zdjęcia tych dwóch przypadków jeśli ktoś zechce zerknąć i ocenić 🙏😌

1
2
3
4
5
6
7
 
Ostatnia edycja:

Dokuro

New member
Właśnie o dziwo nie, w pukaniu w zasadzie w ogóle 😅 Gorzej jeśli chodzi o masturbację, ja się chyba nauczyłem tak, że mi to nie przeszkadza, ale gdy robi to dziewczyna no to w zasadzie nie jest to dla mnie przyjemne i odczuwam ból.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

daw1

New member
@Dokuro a w jaki sposob sie masturbujesz? nie sciagasz do dołu czy jak? to w sumie jak Ci nie przeszkadza to w czym problem xd? laska moze jest bardzo mokra i stąd brak problemow? a przy lodzie nie odczuwam bolu ?

@michal90 wiesz co dla mnie wyciecie to ze w ogole nie masz tej nitki polaczonej z penisem a wydłuzenie to takie naciecie, ale ekspertem nie jestem
 

Dokuro

New member
@daw1 oczywiście, że ścigam po prostu może nauczyłem się to robić tak bardziej delikatnie z wyczuciem, a dziewczynie pewnie ciężko to wyczuć 😅 przy lodzie no też jakiś ból występuje jednak. W czym problem? No w tym, że mogłoby się obyć bez tego bólu, który przy seksie raczej nie występuje, ale podczas innych czynności już tak, no i jednak mało estetycznie to wygląda jak tak ciągnie tego żołędzia do dołu 🫣
 

Dokuro

New member
Dobra dzięki panowie, widzę że eksperci są niemal jednomyślni 😄 Wiem, że u mnie w mieście robią taki zabieg w carpathia medica, więc zadzwonię zapytam co to za urolog
 

Podobne tematy

Do góry