• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Stulejka czy krótkie wędzidełko?

Marcin345

New member
Dzień dobry,
Widzę, że na forum jest podobny wątek użytkownika GallAnonimPL. Jednak nie chciałem robić zamieszania w jego temacie.

Panowie, sprawa wygląda następująco. Borykam się z problemem, którego do końca nie jestem w stanie sam ocenić.

Stulejka częściowa, za krótkie wędzidełko albo jedno i drugie razem.. ( na chwilę obecną temat założony w dziale Stulejka, jeśli moderator uważa inaczej, przepraszam i proszę o przeniesienie )

Dla zobrazowania:

https://imgur.com/whBMCV6

1. zdjęcie w spoczynku.
2. zdjęcie w spoczynku + zdjęcie napletka bez nawilżenia - ok.
3. zdjęcie - wzwód na poziomie ok 80%, zdjęcie napletka możliwe - owszem ale po dłużej zabawie, nawilżeniu.
4,5,6 zdjęcia - wzwód na poziomie ok 80%, wykonane z lampą.

Przy 100% pełnym wzwodzie przed wytryskiem nie jestem już w stanie ściągnąć w pełni napletka. Wydaje mi się, że żołądź jest już za duży ( w porównaniu do wzwodu 80%), i czuje opór od dołu ( od wędzidełka ? ). W sumie, na siłę mógłbym zdjąć napletek ale wtedy czuje ucisk w rowku żołędziowym i wydaje mi się, że główka penisa staje się jeszcze większa i bardziej czerwona.

Panowie:
1. co można z tym zrobić? Chciałbym uniknąć niepotrzebnie obrzezania- może wystarczy tylko wyciąć/przeciąć wędzidełko?
2. Dodatkowo martwi mnie odcień główki penisa przed rowkiem ( zdjęcie 6 ) - wydaje mi się, że przybiera kolor fioletowy(?). To może być jakiś obrzęk, zakażenie, grzybica? Dodatkowo wiadomo jak w takim przypadku- występuje nadwrażliwość główki ale to standard.

Podczas oddawania moczu nie odczuwam żadnego bólu dyskomfortu. W trakcie dnia również nie ma problemu. Nic nie boli, nie swędzi.

Z góry dziękuje za sugestie i pomoc :).
 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
No patrząc na foty to powiedziałbym krótkie wędzidełko. Może byc że uwolnienie skóry z tyłu spowoduje że będzie luźniej z przodu. Ale widząc tutaj tyle tematów że po zabiegu wędzidełka nawet jak lekarz mówił że będzie ok, niestety nie bylo i ludzie szli na drugi zabieg uważam że może i tak być u ciebie. Nikt ci nie da gwarancji tutaj, ze robiąc samo wędzidełko będzie tak jak byś tego chciał. Warto spróbować, zabieg na wędzidełko jest dużo mniej inwazyjny niż obrzezanie czy to częściowe czy całkowite. Zrobisz, wygoi się i wtedy będziesz wiedział czy to wystarczyło czy nie.
 

Marcin345

New member
Dziękuje panowie za odpowiedzi :).
Czyli mamy sytuację taką 50-50..
A czy można całkowicie wyciąć wędzidełko, czy jest to niewykonalne?


Widzę, że 4 i 6 nie wczytują się.
Wrzuciłem jeszcze raz jakby była potrzeba:
 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
Na zdjęciu z cyfra 6 widać że masz lekki pierscien, w dodatku jak to ująłeś, na tych zdjeciach nie masz 100% wzwodu wiec pewnie przy 100 jest ciasniej. Może być i pewnie w jakimś stopniu jest przyczyną że czujesz że jest za ciasno
 

richyrich

Active member
Mój wyglądał podobnie i lekarz powiedział mi, że wędzidełko było w miarę ok, ale to pierścień wszystko psuł. Idź do dobrego urologa to ci powie czy sam zabieg na wędzidełko ma sens, ale jak dla mnie patrząc na foty to skończysz na obrzezaniu
 

Marcin345

New member
Panowie jeszcze raz dziękuje za odpowiedzi :).
Po dłuższym i spokojniejszym rozciągnięciu, przy pełnym wzwodzie udało się przesunąć ( ręcznie pomagając ) napletek do rowka.
Wystąpił ucisk( miejsce oznaczone strzałką), wydaje mi się, że przepływ krwi do żołędzia się zmniejszył bo główka robiła się coraz bardziej czerwona. Nasunięcie napletka na żołądź możliwe, naciskając na napletek za rowkiem.




Jest jeszcze jedna kwestia o której nie napisałem na samym początku, a chyba istotna.. Ciągle obawiając się w/w ucisku nie odciągałem napletka w wzwodzie więc może być niewprawiony/ nierozciągnięty?

Albo mam takiego pecha i trafiłem na najgorszą z możliwych sytuacji.. Napletek jest za wąski wyłącznie na samej końcówce ( może ostatnie pół cm ) powodując ucisk? Zabieg będzie tak uciążliwy jakbym miał pełna stulejkę...
Nawet wyłącznie wycięcie wędzidełka (jako najmniej inwazyjny zabieg) w miejscu strzałki może nie wystarczyć.

Jeszcze raz dzięki za pomoc.. Chyba powoli rozpocznę szukanie lekarza, który zobaczy to na żywo.
 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
No jest za ciasno. Uważaj żeby Ci się nie zaklinował w rowku.
Wypadałoby coś z tym zrobić. Rozciąganie to za łebka, u dorosłego to trochę za późno.
 

Podobne tematy

Do góry