• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Czy mam krótkie wędzidełko napletka czy stulejke

anonimowo210

New member
ostatnio zacząłem się skupiać na moim penisie i był on jakiś dziwny poszukałem trochę i myślę że mam krotkie wędzidełko napletka
Jeśli mogę liczyć na jakieś rady proszę pisac

(Tutaj zdjęcia w wzwodzie)
 

anonimowo210

New member
 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
Na 1 zdjęciu wygląda jakbyś miał dość duża stulejkę. Z kolei na 3 zdjęciu masz w jakimś tam stopniu zsuniety napletek. Na zdjęciu nr 2 widać że jest ciasno. Wędzidełko nie ma z tym nic wspólnego bo żeby je sprawdzić trzeba mieć możliwość zsuniecia całkowicie napletka i zobaczyć jak mocno owo wędzidełko się napina. Na żadnym zdjęciu nie zdjąłes napletka całkowicie, pytanie czy w ogóle możesz to zrobić
 

anonimowo210

New member
Zchodzi do końca może nie widać na zdjęciu dokładnie bo robiłem to przy nienaturalnym świetle
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Trolo

Well-known member
Moja propozycja jest taka żebyś w spoczynku umył porządnie penisa ze zsuniętym napletkiem następnie nawilżył czymś żołądź i napletek jak będzie zsunięty w spoczynku i dopiero potem doprowadź do wzwodu i zsuń na maksa w dół i wtedy zrób zdjęcia to będzie można cokolwiek powiedzieć bo na ten moment no to wygląda albo krótkie wędzidełko albo wąski pierścień napletka.
 
Do góry