• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Krótkie Wędzidełko a Liszaj twardzinowy.

sebajon

New member
Witam, z góry chciałbym zaznaczyć że chwilowo nie stać mnie na jakiekolwiek zabiegi itd.
Wszystko zaczęło się jakoś w tamtym roku ale dokładnie nie pamiętam kiedy. Napletek mi się łuszczył, po z suwaniu go robił mi się taki pierścień a na tym pierścieniu takie ranki które zamieniały się w bialawe grutki. Żołądź po stronie wedzidelka ma białawe plamy (również do teraz). Zakupiłem masc dermovate którą używałem przez kilka tygodni. Pierścień jak i ranki poznikały, napletek ladnie się zsuwa do rowka a poniżej to już wędzidełko dojść mocno ciągnie żołądź. No i tak jak wcześniej wspomniałem białawe plamki od strony wedzidelka na zoledzi pozostały gdzie mam wrażenie że jakby moje wędzidełko poszerzało się łapiąc się coraz szerzej gzyba? Czy to normalne że wędzidełko poszerza się? Co do maści dermovate to używam ale nie zadziej a czasem i po stosunku. Z braku pieniędzy nie jestem w stanie nic na chwilę obecną z tym zrobić. Mam nadzieję że ktośnie zrozumial mój problem dotyczący wariata 😉.
 

Trolo

Well-known member
No to ja nie rozumiem o co chodzi. Jeżeli napletek ciągnie żołądź podczas zsuwania może to oznaczać, że jest zbyt krótkie. Bez zdjęcia tego nie da się stwierdzić jednoznacznie. Pozostaje ocena dyskomfortu jaki powstaje podczas zsunięcia napletka. Wędzidełko samo w sobie może mieć różne kształty w zależności od człowieka.
 

dandoo

Active member
Powiek tak - lepiej nawet pożyczyć i zrobić z tym porządek, idź do lekarza pierwszego kontaktu, jest za darmo, niech wstępnie Ci powie co to może być. Po drugie, niech da ci skierowanie do urologa na NFZ. Jak jest problem trzeba działać, z tego co wiem to liszaja maścią nie wyleczysz chyba.
 

sebajon

New member
Tak jest na pewno zbyt krótkie ale tak jak wspomniałem nad wedzidelkiem na żołądźi z lewej i prawej strony mam białe plamy i do tego zauważyłem że moje wędzidełko zbliznia się i robi się szersze chwytając się żołądźi po obu stronach.
 

patrykkawa

New member
Ja mam taki sam problem, członek zrobił mi się cały biały od strony więzidełka... Nie wiem co mam robić, wygląda to niebezpieczne
 

Podobne tematy

Do góry