• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Stulejka Czynnościowa

Rozumiem no dałeś mi do myślenia czy to szwy czy nie ,myślałem że strup się nie zagoił jeszcze . Rozumiem ja miałem częściowa w wzwodzie nie mogłem odprowadzić tylko.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

bhgmiop

Active member
po co o to pytasz,jak lepiej isc do sprawdzonego bardziej urologa,tutaj robote super zrobił ale i tak nie jest to sprawdzony bardzo lekarz
 
Spoko rozumiem . Jeśli chodzi o wizytę u tego Pana to jest szybka odrazu pokazuje problem ,następny dzień zabieg .Bardzo dużo osób korzysta .Zobaczę z laptopa co się tam stało bo mi nie wyświetla.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

bhgmiop

Active member
gdzie masz to info ze bardzo dużo osób korzysta? na znany lekarz?
jak jest szybka to nie dobrze,bo powinien wszystko wytlumaczyc,żeby się zastanowić
nie pomyśl że to atak jakiś na ciebie teraz,poprostu fakty przedstawiam,ale tobie fajnie wyszło
 
Jak byłem osobiście to bardzo dużo osób przychodziło spędziłem tam ponad 1 h dużo facetów ale nie tylko . Bo leczy też kamienie nerkowe itp.

Na znany lekarz masz opinie tak ,chyba są prawdziwe nie fejk.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

bhgmiop

Active member
to nic nie znaczy że było tam dużo osób,a znanylekarz to nie jest miarodajny portal,to jest fikcja i oszustwo,komentarze tam są sztucznie dodawane i wykupowane prawdopodobnie,negatywnego komentarza nie wystawisz w taki sposób jak chcesz,bo ci to będą moderować,to wszystko sprawdziłem na własnej skórze jak szukałem roznych fizjoterapeutów i dzięki temu portalowi trafiałem na nieudaczników ktorzy mieli niby same super opinie,ten portal znanylekarz nie powinien istnieć w obecnej formie bo jest to poprostu oszustwo i przestępstwo,jeśli wprowadza się ludzi w błąd gdzie można stracić zdrowie lub nawet życie,wierząc że jakiś partacz <pomógł> innym osobom gdzie tak naprawde jest to fikcja,na tym forum powinni wrzucić takie INFO na ten temat,żeby nikt tam nie próbował nawet się sugerować tymi pozytywami lekarzy,sam się widzisz zasugerowałeś znanymlekarzem,i masz poprostu szczęśćie że masz wykonane raczej dobrze
a widzę że tuchendler też jest biegłym sondowym :D podobne profesje z urologią:D
pewnie te 687 pozytywnych opinie ciebie przekonało że jest dobry? dobra,jeszcze sprawdziłem negatywne i też ma ich sporo:D
ja jestem bardzo wdzięczny temu forum,bo tak to bym nie miał pojęcia do kogo pójść a tutaj mi bardzo pomogli znależć dobrego lekarza,zdaje sobie też sprawę jak ciężko znależć kogoś kompetentnego żeby nie trafić na patałacha,takich miejsc pomagającym facetom powinno być więcej,bo ogólnie raczej mało jest takich inicjatyw dla panów,przeważnie kobiety sobie pomagają i wspierają a faceci wyśmiewają innego faceta z problemem,za to tutaj jest tak jak być powinno
 
Ostatnia edycja:
Spoko ! Ja mam oczywiście podobne zdanie do Ciebie . Jak narazie przez znany lekarz wpadam na fachowców . Tak biegłym sądowym ,jakby zawalił operacje można podać pewne zwycięstwo,tak pół żartem pół serio 🤗 Jesteś już bo zabiegu ?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
M Stulejka czynnościowa? Stulejka 13
J Guz na prąciu i stulejka zdjecia Inne 12
M Stulejka a badania moczu Stulejka 1
K stulejka a seks Stulejka 1
P Stulejka seks w prezerwatywie Stulejka 2

Podobne tematy

Do góry