• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Czy trzeba powtarzać zabieg?

niewiadomo

New member
Dzień dobry,

3 listopada miałem plastykę napletka. Trafiłem na średniego lekarza z którym ciężko było mi się porozumieć. Za kilka dni mam wizytę u innego, ale pomyślałem że może zasięgnę porady jeszcze tutaj. Czy to wygląda dobrze jak na ponad miesiąc po zabiegu? Czasami wydaje mi się że jest jeszcze ciaśniej niż przed zabiegiem. Nie wiem czy da się coś z tym zrobić czy zostaje tylko kolejny zabieg? Na zdjęciach odciągam napletek do maksymalnego miejsca bez bólu, później już się on pojawia. Nawet mam problem żeby dobrze się umyć

 

Trolo

Well-known member
Moim zdaniem to się nadaje na nieudaną operację. I możliwe, że nawet na odszkodowanie. Pokaż kolejnemu urologowi jak to wygląda teraz we wzwodzie i dogadajcie co z tym zrobić. Pewnie byłoby wszystko ok, jakby wyciął 1-2cm niżej. Polecam się obrzezać, żeby nie kombinować, ale jakim stylem to już sam sobie zdecyduj.
 

nope

Well-known member
Gosc juz zostal obrzezany i tak z tym ze ma malutko wyciete i na dodatek wąsko zszyte. Ma ciecie dookoła więc ktoś część napletka wyciął. Plastyka to nacięcia. Teraz już tylko obrzezanie ale tym razem u jakiegoś dobrego lekarza i SPRAWDZONEGO takiego którego widziales robote jak szyje i jakie są efekty. Nie w ciemno. Jest kilku takich na forum i zaleciłbym coś takiego zrobić. I przedewszystkim walczyc o styl który zostawia jak najwięcej wewnętrznego napletka czyli WYSOKI a czy zrobisz luźne(częściowe) czy ciasne(całkowite) wybór należy do ciebie. Chociaz tak patrzac po zdjeciach to nie wiem czy bd obrzezanie czesciowe bo wydaje mi sie ze za duzo skóry bylo wyciete bo juz ci podciąga troche skóre z dólu wiec wyjdzie pewnie już całkowite.
 

niewiadomo

New member
Gosc juz zostal obrzezany i tak z tym ze ma malutko wyciete i na dodatek wąsko zszyte. Ma ciecie dookoła więc ktoś część napletka wyciął. Plastyka to nacięcia. Teraz już tylko obrzezanie ale tym razem u jakiegoś dobrego lekarza i SPRAWDZONEGO takiego którego widziales robote jak szyje i jakie są efekty. Nie w ciemno. Jest kilku takich na forum i zaleciłbym coś takiego zrobić. I przedewszystkim walczyc o styl który zostawia jak najwięcej wewnętrznego napletka czyli WYSOKI a czy zrobisz luźne(częściowe) czy ciasne(całkowite) wybór należy do ciebie. Chociaz tak patrzac po zdjeciach to nie wiem czy bd obrzezanie czesciowe bo wydaje mi sie ze za duzo skóry bylo wyciete bo juz ci podciąga troche skóre z dólu wiec wyjdzie pewnie już całkowite.
Wydawało mi się, że to jest właśnie taki sprawdzony lekarz. Za zabieg płaciłem 2100zł. Zobaczę co powie mi w piątek inny lekarz, ale mam nadzieję że uda mi się uniknąć całkowitego bo średnio mi się podoba. No ale jak trzeba będzie to trudno
 

nope

Well-known member
No z tego co widze po fotach to ładny szew zrobił. Jak nie patrzysz na kilometry to zlota raczka najczesciej na forum polecaną jest dr Tondel. (Poznań)
 

nope

Well-known member
@latek777 osobiscie bym zrobil tak samo jak Pan wyżej. Mimo iz u mnie koniec koncow wyszlo ok po walce z bliznami to jakbym wybieral znowu to na pewno Tondel.
 

nope

Well-known member
@latek777 no mnie niestety nie szyl taki wirtuozo jak tondel, ale no po czasie jednak sie wyrównało xd a przyznam szczerze pierwsze 2 miechy po tez mialem ochote jechac na poprawke i do tondla wlasnie xD
 

Podobne tematy

Do góry