• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Rok po obrzezaniu i problem z biała plamą na penisie :(

kido

New member
Byłem u dermatologa i spytałem o tą maść. Jest to steryd i wcale nie ma właściwości ''magicznych''. Ja na chwilę obecną stosowania protopicu od pażdziernika porzucam pracę z tą maścią no i będę szukał pomocy gdzie indziej. Myślę o bioenergoterapi:(............hokus pokus czary mary ale kto wie. Tonący brzytwy się chwyta. I poprosiłem o próbę wymrożenia pewnego odcinka zmienionej skóry, jednak uważam że troszkę słabo wymroziła i nawet pęcherze nie powstaną. Ciągle mam na uwadze próbę opalania. Z tego co pamiętam któryś z kolegów na tym forum poszedł tą stroną. Ciekaw jestem wyników. No ale zapewne się nie doczekam odpowiedzi bo jakoś mało ludzi chyba tu zagląda.
 

qqqqq

New member
tak potwierdzone mialem badany wycinek i 2 lekarzy potwierdzilo i przepisalo mi wlasnie elocom mowiac ze leczenie trwa kilka miesiecy wiec zobaczymy na razie nie mam bialych przebarwien tylko zmenily kolor na rozowy probuje takze z opalaniem
 

kido

New member
Ktoś gdzieś napisał na forum że próbuje opalać owe zmiany gdyż wyczytał że w stanach starają się walczyć z ową chorobą UV.
 

kido

New member
Nie od razu Rzym zbudowano!:) qqqqq post wyżej traktuj z przymrużeniem oka:) żartuje przecież:) pozostanie solarium.....
 

qqqqq

New member
opalaj codziennie po godzinie ja zauwazylem pewna roznice zmiana koloru na bardzej zywy tak jak by ta czesc ciala zaczela nabierac zycia i normalnego koloru oczywiscie jeszcze sporo do zrobienia
 

bogdanovich

New member
Re: po obrzezaniu rok i problem :(

Kilka miesięcy temu byłem z wizytą u dermatologa, bo zauważyłem jakieś dziwne białe miejsca na skórze przy żołędziu (z tylnej strony) i troche na samym żołędziu. Zrobili mi badanie moczu i krwi, wyniki były dobre. Potem wymaz z żołędzi w celu wykluczenia grzybicy, wyniki dobre. Dermatolog podejrzewa liszaja, ale wysłała mnie do urologa, mówiąc że tylko on może mnie skierować na pobranie wycinka. Urolog natomiast mi powiedział, że od liszaja jest dermatolog i on nic z tym nie zrobi. I tu moje pytanie, który lekarz się tym zajmuje, bo już sie pogubiłem. Odnoszę wrażenie, że powiększył się obszar białych plam. Ale nie odczuwam żadnego dyskomfortu, przy oddawaniu moczu czy masturbacji. Jestem już trochę zrezygnowany bo póki co żaden lekarz nie potrafi zdiagnozować co mi dolega, czy to aby na pewno liszaj.
 

kido

New member
Re: po obrzezaniu rok i problem :(

Idziesz do dermatologa a on wysyla ciebie na zabieg pobrania wycinka do badan. Do szpiatala czy gdziekolwiek indziej gdzie moga taka wycinke zrobic. Aczkolwiek wycinke u mnie pobral urolog po uprzedniej konsultacji z dermatologiem. Tzn ja zdecydowalem ze chce wykonac owy zabieg tam gdzie wykonali u mnie korekte wedzidelka oraz czesciowego obrzezania.
 

qbaq

New member
Re: po obrzezaniu rok i problem :(

Chcialem sie przywitac :) mam rowniez stwierdzonego liszaja twardzinowego zanikowego stosowalem przez rok immunosupresanty ale nic nie daly napletka nie moge sciagnac od roku trzeba sie nameczyc z higiena jestem zapisany na obrzezanie i chcialem sie zapytac tych osob co sa po o to jak dlugo sa po i jakie sa efekty i czy wplywa to na wasz komfort wspolzycia itp ?
 
Do góry