• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Rok po obrzezaniu i problem z biała plamą na penisie :(

tomasznowak20

New member
Mam to okolo 2 lat. Na poczatku nie zwracalem na to uwagi ale kiedys zachorowalem i bralem leki wtedy te plamy zaczely sie robic duzo bardziej czerwone i strasznie bolaly. Rumianek nie pomagal mi wogole dopiero Clotrimacolum troche pomogla ale plamy i tak zostaly i mnie bola przy dotyku szczegolnie jak zoladz jest sucha.
 

task55

New member
No nie wygląda to najgorzej, zawsze mogą być owrzodzenia ciesz się ze masz tylko zbielenie co do wyleczenia to nie ma metody.

Co do leczenia próbować protopic albo dermovate
Ja odczuwam dyskomfort tylko po stosunku tak jest ok jak na razie
Po pierwsze trzeba się nauczyć z tym żyć i się nie przejmować, oczywiście nie bagatelizować ale zamartwianie nic tu nie da.
 

kido

New member
Hmmm ale przecież u ciebie nie jest powiedziane że to liszaj twardzinowy. A moja pani dermatolog też powiedziała że u czwórki jej pacjentów objawy zniknęły. Tak samo ja miałem zbielenie na żołędzi a teraz nie mam. Cuda? Myślę że warto walczyć.
 

happynow

New member
kido czym cię wyleczyli? jakiej maści używasz? u mnie mało tego, że mam zbielenia, to jeszcze delikatne czerwone zgrubienia
 

kido

New member
Nie wyleczyli. Bo na trzonie prącia mam multum plam. Ale u mnie zbielenie wystąpiło na żołędzi, od spodu, chodziłem cały dzień ze ściągniętym napletkiem i w dzień może dwa plamy znikły. A były naprawdę wyraźne. Do tej pory mam zbielenie na trzonie......
 

kido

New member
Coś cicho tutaj.......każdy pewno załamany...Głowa do góry! będzie dobrze ''dzieciak'' u mnie wizyta u dermatologa się przesuneła niestety na 18 maja....Nienawidzę czekać.
 

happynow

New member
byłem u dermatologa - diagnoza LSA, przepisał mi jakieś tabletki i maść Pimafucort. Ale z tego co mówił tego się nie da wyleczyć... ale też nie ma się czym przejmować poza tym że ptaszek wygląda nieco inaczej ;)
 

task55

New member
Piecze po stosunku cewka jak cholera nie zawsze ale po dłuższym często później kilka godzin picze i przechodzi. Ale ja mam to cholerstwo już w na końcu cewki wiec dla tego !
 

qqqqq

New member
witam mieszkam za granica i mam podobny problem co reszta tylko ze u mnie wystepuje na zaledziu bylem u lekarza przepisal mi masc elocom chyba jest tez dostepna w polsce po 5 tygodniach biale plamy na zaledziu nabraly rozowego koloru jak na razie tyle wiem tylko ze jest to niegrozne lekarz powiedzial ze ok 2-5 miesiecy trwa leczenie hmm poczekamy zobaczymy wiem tyle ze u mnie w rodzinie podonne schorzenie mial ojciec wiec moze byc to dziedziczne pozdro
 

kido

New member
Coś nowego:) super że coś ta maść daje:) z chęcią o tym poczytam i wspomnę o tym przy wizycie u dermatologa. Gdzie kolega mieszka? W jakim kraju?
 
Do góry