• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Po operacji wydluzania wedzidelka, oraz poszerzenia pierscienia

lordwielki

New member
Jestem juz lekko miesiac ponad po operacji wydluzania wedzidelka, wszystko spoko, jest lepiej, szwy ktore byly bardziej widoczne/na zewnatrz rozpuscily sie/ poodpadaly, badz im lekko pomoglem, ale mam szwy ktore lekko widac przez skore i czuc, ale sa i nie znikly, czy nie rozpuscily sie, czy cokolwiek innego co powinno sie z nimi stac, czuje na wedzidelku i widze zarosniete pod skora lekko szwy, i rowniez mialem plastyke pierscienia/napletka, zeby mnie tak nie sciskalo podczas wzwodu, ale to tylko na napletku, i tam czuje w srodku jeden szew tez, martwic sie tym? one sie rozpuszcza? na napletku tez zrobila mi sie blizna, takie lekko wypukle (zabki?) czy jak to inaczej nazwac, mam czyms to smarowac? 0 zalecen od lekarza, ale generalnie wszystko wykonane spoko, przynajmniej tak mi sie wydaje, martwie sie o te szwy i o ta blizne, sprzet dziala i jest spoko, chociaz uwazam troche ze np. w tej bliznie jest troche ciasno jeszcze i czuje ten szew. dzieki
 

nope

Well-known member
Fotki to po pierwsze. Po 2 miesiac to za dlugo za szwow. Usuwa sie po 3 tygodniach jak już. Mogły ci zarosnać. Jeżeli są rozpuszczalne to predzej czy pozniej sie rozpuszczą ale moga byc problemy z bliznami i ząbkami.
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
P Odczucia po operacji nesbita Inne 1
K Obrzezanie calkowite po operacji Stulejka 10
M Po operacji przepukliny Inne 0
J Po 2 operacji :( Stulejka 23
K Opuchlizna, 13 dzień po operacji Skrzywienie prącia 2

Podobne tematy

Do góry