• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Obrzezanie

DominiK2

New member
Witam,kolejne pytanie,z racji iż nie jestem jeszcze pełnoletni (16lat) potrzebuję zgody rodziców na obrzezanie,próbowałem podejmowac z nimi ten temat,na spokojnie przedstawiałem im wszystkie fakty plusy itd to wszystko trwało z 1,5h. I nic,nie wiem jak mam ich namówic żeby się zgodzili,są nastawieni sceptycznie,od razu mówią teksty w stylu,a co Ty żydem chcesz byc? kompletnie się nie zgadzają,nie wiem co robic.Czy pozostało mi czekac do pełnoletności i sam to będę musiał wykonac?
 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
No to maja starzy obeznanie widze. Nie wazne ze stulejka wazne ze syn chce sie zrobic na żyda... no tok myslenia to naprawde. Jak tak sie maja sprawy to chyba nic ci nie pozostaje jak tylko czekac.
 

DominiK2

New member
najlepsze to że mam dziewczynę,i też co jeśli miało by się coś wydarzyc,to co mam ''odmówic''? i co przedstawic jej jasno fakty jak jest?
 

WOJP

New member
powiedz im jeszcze raz albo tylko jednemu rodzicowi w cztery oczy temu z którym się lepiej rozmawia na takie tematy a jak nie poskutkuje to wejdź do szafy i postaw im ultimatum :)
 

alfred666

New member
Jak Tobie nie wierzą to idź z nimi do lekarza razem i lekarz ich oświeci.
Albo sam sobie ogarnij papier z diagnozą od jakiegoś lekarza i im przedstaw.
 
Podobne tematy

Podobne tematy

Do góry