• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Obrzezanie w pień

nope

Well-known member
Czemu niby wyschnie
Bo i tak zostanie pozbawiony swojej naturalnej ochrony co opowiem w odpowiedzi ponizej.
@nope No niewiem czy tak do końca
Wcześniej chodziłem z odsłoniętym i któregoś dnia zaczęła schodzić skóra sucha , później zrobił się suchy strasznie
Zacząłem zasłaniać na ile się da i trochę to rozciągać No i smarować czymś co jakiś czas i na tą chwilę jest mniej suchy niż był napewno
To proste. Jeżeli jesteś nieobrzezany i zaczales chodzic z odslonietym zoledziem to wraz z suchoscia i schodzenien naskora zaczyna sie proces keratynizacji(rogowacenie i twardnienie skory) stad sie luszczy i tl generalnie wyglada tak ze ci sie chwile poluszczy naskorek stary zejdzie pod spodem sie zrobi inny i już przestanie, ja po obrzezaniu mialem calego suchego fiuta i skora sie luszczyla przez miesiac a potem juz spokoj i niczym nie smarowalem. Po prostu ci ten naskorek zszedl i tyle , nie przestalo ci sie luszczyc i byc suche bo nalozyles skore. Teraz odpowiadajac, czego obrzezanie czesciowe przed tym nie ratuje? Bo przy czesciowym i tak sie wycina wieksza czesc napletka wewnetrznego a to napletek wewnetrzny jak sie zwija u nieobrzezanego pełni bariere i ochrone dla zołędzia, jezeli ktos ma obrzezanie czesciowe to i tak na zoledzia mu sie juz zwija zwykla skóra przeważnie a ona nie pelni juz tej funkcji jak ta "różowa" ten proces jedynie nie bedzie postępował jak ktoś ma praktycznie wcale napletek wewnętrzny nie ruszony przy obrzezaniu a rzadko sie to zdarza. Nawet z pozoru ciecie high u wiekszosci to tylko większa połowa wewnętrznego napletka która została po obrzezaniu a co dopiero jak ktos ma ciecie low? To wtedy juz tylko sama zwykła skóra nachodzi na zoledzia przy czesciowym.
 

kamilpalica

New member
Znajoma Pani urolog mówi że za granicą tak obrzezują szczególnie w Niemczech I Holandii , że nawet jednego milimetra napletka wewnętrznego im nie zostawiają
 

kamilpalica

New member

Przychodzi facet z prośbą o delikatne obrzezanie , wychodzi z radykalnie obrzezanym członkiem bez milimetra napletka wewnętrznego. Potem po zobaczeniu swojego członka jest o dziwo nieco zaskoczony ale nawet nie sprzeciwi się ani nie będzie narzekał . Wniosek taki że każdy facet pozwoliłby się obrzezać w pień
 

nope

Well-known member
Pewnie. Wrzucaj wszystkich do jednego wora. Wgl co to za terminy delikatne obrzezanie? Nie ma czegos takiego. Ja rozumiem ze mozna takie obrzezanie robic ale zachwalanie tego wniebogłosy i rzucanie na prawo i lewo ze to najlepszy wybór to robienie krzywdy niektórym ludziom i tego bym sie wystrzegał... Wstawiasz fotki z uro forum, przejrzyj je troche dokladniej a zobaczysz o ile nie kasuja tych wpisow ilu niezadowolonych po tym obrzezaniu i jakie maja problemy z doznanami... Pozatym gadasz o de i nl a wklejasz fotki z ruskiego forum 😏
 

Przychodzi facet z prośbą o delikatne obrzezanie , wychodzi z radykalnie obrzezanym członkiem bez milimetra napletka wewnętrznego. Potem po zobaczeniu swojego członka jest o dziwo nieco zaskoczony ale nawet nie sprzeciwi się ani nie będzie narzekał . Wniosek taki że każdy facet pozwoliłby się obrzezać w pień

W Polsce raczej odwrotnie. Tu wolą nawet przy pełnej stulejce unikać obrzezania. Gdyby byli obrzezani od urodzenia na pewno nie czuliby się pokrzywdzeni i nie zwracaliby na to uwagi. Ale mentalność się chyba powoli zmienia i mniej osób uważa to za kontrowersyjne. Powinno się głośniej mówić o zaletach obrzezania, a w szpitalach proponować je przy narodzinach dziecka.
 

nope

Well-known member
A i panowie polecsm niektorym troche luzu i mniej wczucia bo mam wrazenie ze czasem to az ktos czci swojego fiuta bo ma radykalne low
:ROFLMAO: Widzę, że kolega tzw. circumsexual i przychodzi wylewać swój fetysz na forum zdrowotnym. Daj sobie spokój.
Ta tutaj to juz wgl kilku takich obczailem ze czczą swojego fiuta przez jakies obrzezanie, niektorzy to serio wczute maja konkretna bo maja wyciete kilka cm skóry.
 

caesar_pl

Member
A i panowie polecsm niektorym troche luzu i mniej wczucia bo mam wrazenie ze czasem to az ktos czci swojego fiuta bo ma radykalne low

Ta tutaj to juz wgl kilku takich obczailem ze czczą swojego fiuta przez jakies obrzezanie, niektorzy to serio wczute maja konkretna bo maja wyciete kilka cm skóry.
W Polsce to temat kontrowersyjny, wiadomo, tylko Żydzi są obrzezani.Dlatego z uciecha przedstawiam mojego małego, by Polacy sobie podyskutowali. Na Zachodzie obrzezanie jest popularne ze względu na milionowa rzesze Turków i Arabów. Łatwo znaleźć lekarza obrzezacza.Praktycznie każdy urolog o arabsko-tureckim nazwisku to robi. A takich jest wszędzie dużo.Po za tym dostęp do przychodni lekarskich obrzezających masowo jest bardzo łatwy.
 

nope

Well-known member
Ale ja jestem sam obrzezany xd nie jest to dla mnie kontrowersyjny temat. W polsce też łatwo znalezc lekarza co wykonuje obrzezanie. Mysle ze sie duzo zmienilo w tym temacie niż w "dawniejszych" czasach.
 
  • Like
Reactions: AGv
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
B Obrzezanie Łódź Obrzezanie 2
Y Ważne! Niwelowanie zgrubienia/pierścienia w miejscu cięcia - obrzezanie częściowe Po zabiegu obrzezania 2
D Obrzezanie Obrzezanie 1
D Obrzezanie staplerem Obrzezanie 23
M Obrzezanie Stulejka 10

Podobne tematy

Do góry