• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Obrzezanie staplerem 24h po

biker

Member
Pewnie początki byly trudne bo żołądź goła jest bardziej wrażliwa ale podobno z czasem się przystosywuje do nowego otoczenia
 

biker

Member
Bo miałem zabieg usuwania torbieli nasiennej i skóra na mosznie inaczej się układa i z tego powodu napletek podczas chodzenia zsuwa mi się i to nie jest fajne
 

biker

Member
Jakieś dobre rady bo słyszałem i czytałem na forach że ten stapler to najlepsze rozwiązanie jakie ktoś wymyślił do tej pory
 

bart52

New member
@biker wygląda tak samo tylko zszywek mniej. Wieczorem mogę wstawić zdjęcie.
Przez pierwsze dni była nadwrażliwości żołędzi, obecnie nie czuje dyskomfortu.
W moim przypadku proces gojenia przebiega bardzo dobrze, opuchlizna była niewielka, krwawienia prawie wcale nie miałem. Zapewne opatrunki uciskowe i regularna dezynfekcja w tym pomogły.
Nie da się porównać skalpela do staplera. Każdy organizm może zareagować inaczej. Lekarz przed zabiegiem przedstawił mi wszystkie opcje i wskazał że laser na wędzidełko plus stapler w moim przypadku jest najlepszą opcją. Szybszy proces gojenia, równa, niemal niewidoczna blizna, bardzo krótki zabieg (około 15 minut włącznie z czekaniem aż znieczulenie zacznie działać).
Na ten moment jestem zadowolony z wyboru i czekam na efekt końcowy.
 

bart52

New member
Aktualizacja, 14 dni po zabiegu wypadły szwy po usunięciu wędzidełka. Zostało jeszcze kilka zszywek. Jak nie wypadną do środy to będą usunięte przez lekarza

 

bart52

New member
Wszystkie zszywki już zniknęły, opuchlizny brak. Podczas wzwodu nie czuje żadnego napięcia bądź ciągnięcia skóry, jedynie czuć lekkie rozpieranie w miejscu cięcia. Poczekam jeszcze 1-2 tygodnie i powoli będę wracał do aktywności seksualnej. Tak wygląda efekt "końcowy".
Nie planuje więcej aktualizacji. Jeśli ktoś chce o coś dopytać to zapraszam
 

Podobne tematy

Do góry