• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Obrzezanie poprawione z L&L do L&T . dr Wiesław Tondel. #długi napletek. #napletek.

AGv

Active member
Część
Chcę podzielić się swoją historią z cichą nadzieją, że komuś w przyszłości doda odwagi podjąć prawidłową decyzję.
Tydzień temu byłem powtórnie obrzezany przez dr. Tondla, którego poznałem dzięki Forum.
Pierwszy raz byłem obrzezany 20 lat temu. Miałem problem z zadługim napletkiem, który bez problemu się zsuwał ale całkowicie pokrywał żołędź podczas wzwodu. Często, szczególnie latem miewałem stany zapalne pod napletkiem mimo że 2-3 razy dziennie wszystko tam myłem. Kiedy próbowałem chódzić z odsłoniętą Zabieg był skuteczny jeśli chodzi o higienę, ale średnio udany pod względem estetycznym - L&L - w mroźne dni skóra mogła pokrywać główkę, a zwykle tworzyła fałdy nad nią. Rekonwalescencja trwała bardzo długo, szczególnie doskwierały nocne wzwody. Ale ja się cieszyłem że wreszcie nic mi nie swędziało nie ropiało i nie cuchniało w upalne dni.
Sprawa się pogorszyła pod względem estetycznym, kiedy mocno przybrałem na masie i urósł mi kałdun taktyczny 🙂. Żołądź w normalnych warunkach była częściowo lub całkowicie pokryta skórą i całość wyglądała dość groteskowo. (Oczywiście mam świadomość że w saunach, w szatniach na siłowni, na basenie faceci nigdy nie podpatrują innych facetów 😜 i oczywiście sam patrzę innym tylko do oczu 🤭). Życie sexualne mam udane, więc stoicko ignorowałem ten defekt estetyczny. I tak było aż natrafiłem w wyszukiwarce na forum meskie zdrowie. Skrolując wyniki udanych zabiegów, uświadomiłem że od poprawionego wyglądu mojego koleżki mnie oddziela tylko moja wolna decyzja. Napisałem kilka SMSów i maili do dr Tondla, bo do Poznania mam bliżej. Nie od razu, ale dostałem zwrotnego SMSa z adresem datą i godziną zabiegu. Im bliżej było do daty, tym częściej zaczęły mnie dopadać "racjonalne" myśli:
- Naprawdę nie masz gdzie wydać 1800 zł?
- Jeżeli chcesz poprawić sywetkę, może zacznij od brzucha (dieta, siłownia) a nie od napletka?
- A jak ci w pień wytnie napletek wewnętrzny i już nigdy normalnie nie dojdziesz?
- A jak będzie mocno bolało krwawiło, jak wrócisz do pracy?
-Jak sam wrócisz autem po zabiegu?
...........
Pisałem do wielu z was z moimi wątpliwościami i dostawałem szczere i rzeczowe odpowiedzi.
Kiedy godzinę przed trafiłem na Gajową 3 - naprawdę w tym miejscu robią zabiegi chirurgiczne?
......
Już drugi tydzień jestem po zabiegu. Czuję się rewelacyjnie. Psychicznie odczuwam niby wycięto mi nie skórę na członku, a moje kompleksy.
.......
Powodów do obrzezania może być wiele. Jeżeli obnosisz się z taką myślą - odwagi bracie!
 

MKD

Active member
Ja to sie ciesze ze od razu zrobilem tight a nie loose.

ogolnie po zabiegu z calkowitej na obrzezanie calkowite drastycznie skoczylo mu libido xd
 
  • Like
Reactions: AGv
Powiem szczerze kolego że przed zabiegiem też nie wyglądało to źle. Ale ujęło mnie twoje zdanie,, wycięto moje kompleksy a nie skórę,, ja już z 5 lat po całkowitym i żona widzi różnice w seksie. Twierdzi że mam większy żołądź i teraz wie kiedy będę dochodził bo mi się wtedy,, zmienia,, członek 😎(nie umie mi wytłumaczyć co ma na myśli mówiąc
,, zmienia,, )
 

AGv

Active member
mariusz848466 Właśnie dlatego zdecydowałem się założyć własny wątek. Ze względu na takich jak ja, którzy się wahają nad racjonalnością zabiegu kiedy niema wskazań medycznych.
 

AGv

Active member
Minęło 2 tygodnie
Połowa szwów wypadło.
6cm- tyle skóry na członku mi zostało.
Psychicznie i fizycznie czuje się o niebo lepiej. Jestem zmotywowany do rozwoju zawodowego, do pracy nad sobą, by i resztę ciała doprowadzić do zdrowego estetycznego wyglądu.

Cały czas jestem w ruchu - praca, siłownia, rower, basen, jogging.
Brak sexu robi swoje - samoistne wzwody w ludnych miejscach jak u nastolatka ( całe szczęście że mam małego i nie rzuca się w oczy 😉).
Zauważyłem że częściej zaczynam rozmowy od podobnych wątków - " ci Arabowie są sprytni - w taki upał bez napletka zdecydowanie lepiej 🤣"
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
B Obrzezanie Łódź Obrzezanie 2
Y Ważne! Niwelowanie zgrubienia/pierścienia w miejscu cięcia - obrzezanie częściowe Po zabiegu obrzezania 1
D Obrzezanie Obrzezanie 1
D Obrzezanie staplerem Obrzezanie 23
M Obrzezanie Stulejka 10

Podobne tematy

Do góry