• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Obrzezanie - mazowieckie

dabek15162

New member
Cześć. jestem po konstrukcji z dr. Łukasz nyk. Lekarz za proponował mi obrzezanie. Krótka konsultacja skierowanie na badania ustalenie terminu. Jestem zdecydowany tylko nie widzę nigdzie opinie o tym doktorze. Ktoś może miał styczność ? Powiedział żeby się niczym nie martwić.

Zabieg mam 29 lutego.
 

dabek15162

New member
Jestem dwie godziny po zabiegu. Zabieg minął szybko , lekarz zadowolony z efektu. Kazał brać zapobiegawczo przeciwbólowe przed pierwsze 3 dni.
Doktorwi towarzyszyła młoda Pani więc trochę stresu i zawstydzenia było 🤣.

Po godzinie od zabiegu trochę bolało ale tak jak lekarz mówił wziąłem ibuprofen 400mg I nie boli. Ale mam inny problem lekarz kazał czekać aż opatrunek spadnie sam jutro a jak nie to w sobotę delikatnie go z psikac i zdjąć, lecz teraz chciałem zobaczyć jak to wygląda delikatnie odciągam bokserki a on cały jest zawinięty w opatrunku , jak mam oddać mocz ?
 
@dabek15162
Lipa bo jak nie masz jak zrobic siku (nie ma miejsca) to ewentualnie sprobuj zdjac gore /oslonic penisa zeby wysikac sie i sprobuj sie nie ochlapac sikami najlepiej. Jesli zdejmiesz troche opatrunku (namocz octeniseptem troszke) to zaraz jak zrobisz siku doloz sobie opatrunku.
 

dandoo

Active member
Zrób opatrunek tak aby główka lekko wystawała, wtedy cewka nie będzie przyblokowana, u mnie to działało.
 

dabek15162

New member
Tak też zrobiłem , niestety musiałem założyć wgl nowy opatrunek trochę krwi było. Ale teraz w sumie mija 6 dzień po zabiegu. Zmieniam opatrunki zazwyczaj rano i wieczorem chyba że obsikam to częściej. Po każdym oddaniu moczu psikam octaniseptem. Krew delikatnie tylko czasem pojawi się przy wzwodzie ale to naprawdę mało. Uważam że jest coraz lepiej :). Ale tu pytanie do Was , do kiedy muszę chodzić w opatrunku?
 

dabek15162

New member
Wygląd na 6 dzień , oceńcie.

Ten biały kolor do octaniseptu ,bo psiukalem przed.
 
Tak też zrobiłem , niestety musiałem założyć wgl nowy opatrunek trochę krwi było. Ale teraz w sumie mija 6 dzień po zabiegu. Zmieniam opatrunki zazwyczaj rano i wieczorem chyba że obsikam to częściej. Po każdym oddaniu moczu psikam octaniseptem. Krew delikatnie tylko czasem pojawi się przy wzwodzie ale to naprawdę mało. Uważam że jest coraz lepiej :). Ale tu pytanie do Was , do kiedy muszę chodzić w opatrunku?
Ja lezalem w ciagu dnia bez opatrunku po tygodniu, w nocy wygodniej w opatrunku (jakos bezpiecznie) dzisiaj jutro mija 2 tygodnie i dalej nosze
 

Stulejka1994

Active member
Troche mnie zastanawia czemu ten zabieg przeszedł na forum bez echa, moim zdaniem kozak robota, trochę wewnętrznego jest, trochę luźnej skórki jest, jest bajka.. I to za 1500zł... Gdzie tutaj ludzie płacą 4-5 koła i mają gorzej zrobione
 
Low & loose? Nie podzielam zachwytu przedmówcy, ale to dlatego, że styl "low & loose" wydaje mi się mało atrakcyjny (kwestia preferencji). Na prawdziwą ocenę pracy lekarza przyjdzie jeszcze poczekać parę miesięcy.
 
A ja mam pytanie czy po obrzezaniu całkowitym cały czas chodzicie w opatrunku na małego ? I czy cały czas stosujecie Rivanol? Mi została jeszcze Detromecyna. Następny piątek ściąganie szwów.
 

szybkibill

New member
A co w przypadku gdy miało się zabieg i doktor kazał zmienić opatrunek po dwóch dniach, ale ze względu tego że opatrunek zakrywał trochę cewkę to dostało się na opatrunek trochę moczu? Zmieniać wcześniej czy co Proponujecie?
 
Ja swojego po oddaniu moczu zawsze czyscilem nadal mam ten odruch . Ale jak lekarz tak kazał może ktoś bardziej Tobie doradzi . Albo wiesz co zadzwoń jutro do swojego lekarza
 

szybkibill

New member
Bo wiesz za bardzo miałem ten opatrunek zawinięty a jeszcze w trasie jestem i nie wiem co zrobić. Nawet octaniseptu jeszcze nie kupiłem. Sam doktor twierdził ze na spokojnie zrobić te zakupy, ale taka sytuacja trochę nieciekawa. Może się nic nie stanie
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
B Obrzezanie Łódź Obrzezanie 2
Y Ważne! Niwelowanie zgrubienia/pierścienia w miejscu cięcia - obrzezanie częściowe Po zabiegu obrzezania 1
D Obrzezanie Obrzezanie 1
D Obrzezanie staplerem Obrzezanie 23
M Obrzezanie Stulejka 10

Podobne tematy

Do góry