• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Obrzezanie - Dr Drabina, Ars Medica [Kraków]

sprajcik

New member
Zbigniew85 napisał:
sprajcik napisał:
Zbigniew85 napisał:
sprajcik napisał:
W moim przypadku wybór padł na sól fizjologiczną. Póki co w głowie dziś pojawiła mi się jedna myśl - czy zostawiona została odpowiednia ilość napletka na stan wzwodu :D

Nie przejmuj się o to - lekarz pewnie nie pierwsza fujarę łatał. Skąd takie obawy? Rozumiem, że obrzezanie typu tight (ciasne)?

zostało trochę luzu ale jak u każdego pojawiają sie czasem wątpliwe wątpliwości :)

U mnie się nie pojawiły w tę stronę - miałem wątpliwości, czy aby lekarz nie zostawił za dużo skóry - chciałem, żeby podczas stosunku skóra była napięta i nic luźno nie chodziło - zanosi się, że tak właśnie będzie...:)

Wiesz zawsze panna bedzie miec mozliwosc czyms "poruszac" :p
 

Zbigniew85

New member
sprajcik napisał:
Zbigniew85 napisał:
sprajcik napisał:
Zbigniew85 napisał:
sprajcik napisał:
W moim przypadku wybór padł na sól fizjologiczną. Póki co w głowie dziś pojawiła mi się jedna myśl - czy zostawiona została odpowiednia ilość napletka na stan wzwodu :D

Nie przejmuj się o to - lekarz pewnie nie pierwsza fujarę łatał. Skąd takie obawy? Rozumiem, że obrzezanie typu tight (ciasne)?

zostało trochę luzu ale jak u każdego pojawiają sie czasem wątpliwe wątpliwości :)

U mnie się nie pojawiły w tę stronę - miałem wątpliwości, czy aby lekarz nie zostawił za dużo skóry - chciałem, żeby podczas stosunku skóra była napięta i nic luźno nie chodziło - zanosi się, że tak właśnie będzie...:)

Wiesz zawsze panna bedzie miec mozliwosc czyms "poruszac" :p

Ja tam nie jestem fanem ręcznych robótek... Skóra napięta i żołądź cały czas goła podczas stosunku to jest to, a nie napletek nasuwający się co chwila na żołądź.
 

ignac

New member
3 doby od zabiegu, opuchlizna jak była gigant tak dalej jest, na razie nie widać poprawy, ale jestem dobrej myśli :)
 

Zbigniew85

New member
ignac napisał:
3 doby od zabiegu, opuchlizna jak była gigant tak dalej jest, na razie nie widać poprawy, ale jestem dobrej myśli :)

Rozumiem, że obrzezanie typu High&Tight wybrałeś? Zauważyłem, że to właśnie po takim rodzaju zabiegu opuchlizna pojawia się niemal zawsze.
 

ignac

New member
4 doby po zabiegu- opuchlizna na razie nic nie schodzi :cry:
Całej nocy jeszcze nie przespałem, ciągle męczą mnie nocne wzwody oraz uczucie jakby kłucia/swędzenia.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Loft

New member
ignac napisał:
4 doby po zabiegu- opuchlizna na razie nic nie schodzi :cry:
Całej nocy jeszcze nie przespałem, ciągle męczą mnie nocne wzwody oraz uczucie jakby kłucia/swędzenia.
Zadzwoń do swojego chirurga / urologa czy kogoś tam kto się tobą od strony medycznej zajmował. Zagadaj, że opuchlizna cię martwi i nie wiesz co zrobić.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

sprajcik

New member
ignac napisał:
4 doby po zabiegu- opuchlizna na razie nic nie schodzi :cry:
Całej nocy jeszcze nie przespałem, ciągle męczą mnie nocne wzwody oraz uczucie jakby kłucia/swędzenia.

U mnie też opuchlizna dalej się trzyma, jest jednak nieco mniejsza niż u Ciebie. Podobnie ze swędzeniem i lekkim kłuciem. A im dłuższa abstynencja tym wzwody nocne będą gorsze. Ale jestem dobre myśli :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Nanuk

New member
Chlopie, co to jest 4 doby po zabiegu, nie zdziw sie jak ci jeszcze opuchlizna urosnie, nie warto dzwonic do lekarza, bo ci powie tylko ze trzeba na to czasu, mi opuchlizna dopiero po tygodniu sie pojawila, jesli czujesz swedzenie - to tylko sie cieszyc, swedzenie oznacza, ze rana sie goi.
 

NoName90

New member
Ja mam zabieg pana Drabiny 14 lutego. Samego zabiegu się nie boję, tylko tego co będzie potem.
Jak znosiliście czas gojenia?
Czy ból utrudnia codzienne czynności, chociażby chodzenie, bądź jazdę samochodem?
Najbardziej boje się nocnych wzwodów, słyszałem że są jakieś leki które powodują że jesteś "miękki". Stosowaliście coś takiego?
 

sprajcik

New member
NoName90 napisał:
Ja mam zabieg pana Drabiny 14 lutego. Samego zabiegu się nie boję, tylko tego co będzie potem.
Jak znosiliście czas gojenia?
Czy ból utrudnia codzienne czynności, chociażby chodzenie, bądź jazdę samochodem?
Najbardziej boje się nocnych wzwodów, słyszałem że są jakieś leki które powodują że jesteś "miękki". Stosowaliście coś takiego?

Jasne, że w jakimś stopniu utrudnia, ale trzeba być twardym a nie miętkim i to przetrwać :) Jakby to powiedział Robert Burneika "to zabawa dla pradziwych żołnierzy łuaaa a nie dla jakiś dzieciaków, mięczaków " ;))
 

tomekkrk

New member
Noname te wzwody nocne obrosly juz w legende hehe
Nie sa takie straszne. Poza tym jak reagujesz szybko to jest ok. Cos zimnego do jajec i spokoj :)
 

Nanuk

New member
Zgadzam sie, oprocz tego ze mnie budzily, nic wiecej w moim przypadku sie nie dzialo, nawet nie pamietam czy mnie bolalo, bo w srodku nocy zazwyczaj jestem zbyt zaspany zeby takie cos pamietac, nawet jesli byl bol to minimalny, nawet nie probowowalem techniki przykladania czegos zimnego do jajec, bo jeszcze wtedy o tym nie slyszalem.
 

sprajcik

New member
witam ;) dziś 4 dzień po zabiegu. opuchlizna trzyma się nadal a jak swędziało tak swędzi :) osprzęt się ładnie goi, popęd dalej rośnie :D przemywam go 2 razy dziennie solą fizjologiczną i wtedy też zmieniam opatrunek. a jak u was koledzy po(fachu) ? :)
 

sprajcik

New member
Dziś mija tydzień po zabiegu. Sprzęt goi się elegancko, niepełne wzwody bezbolesne. Życzę wszystkim podobnego przebiegu spraw:)
 

NoName90

New member
Sprajcik pytanie mam, bo zabieg będę miał przeprowadzany chyba taką metodą jak ty, a zapomniałem zapytać doktora.
Wędzidełko zostało, czy masz usunięte?
 

Podobne tematy

Do góry