• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Obrzezanie 6dni temu

oioioioi

New member
Czesc ogolnie to postaram sie napisac moja historie krotko i zrozumiale
od dziecinstwa mialem stulejke i sie tego bardzo wstydzilem nic z tym faktem nie robilem i powtarzalem sobie ze nigdy nie bede chcial wchodzic w zwiazek.
(byla to chyba najglupsza mysl jaka moglem sobie pomyslec)
Powiedzialem o problemie moim rodzicom i zapisali mnie do szpitala dzieciecego (w tym czasie nie bylem pelnoletni) bylo to w marcu roku 2023 lekarz stwierdzil ze plastyka wedzidelka wystarczy ale sie mylil.
We wrzesniu mialem zabieg plastyki wedzidelka w znieczuleniu ogolnym i wszystko przebieglo super i bezbolesnie wyszedlem tego samego dnia do domu ale o poradach po zabiegowych dowiedzialem sie wiecej na tym forum ogolnie to wszystko ladnie sie goilo ale mialem oponke we wzwodzie zauwazylem to jakies 1,5 miesiaca po zabiegu poniewaz czekalem az wszystko sie zagoi i szwy wypadna myslalem ze ta oponka zniknie za jakis czas ale niestety bylem w bledzie i przy masturbacji czulem ze wedzidelko je blokuje i sie rozciaga ale nie bylo to bolesne po tym czasie powiedzialem swojej partnerce ze jestem gotowy to zrobic.
stosunek nie byl bolesny ale malo komfortowy przez te lekkie ciagniecie ale wszystko bylo super po tym 0 krwi 0 pekniec i innych znakow
NASTEPNA CZSSC
2 dni pozniej zaczal mnie swedziec od rana strasznie wojownik i widzialem mala opuchlizne ale sie tym nie przejalem ale swedzdnie i bol podczas chodzenia narastal kilka godzin pozniej sprawdzilem jest z nim
a napletek spuchniety jak bomba byl strasznie wrazliwy i nawrocila stulejka w jeszcze gorszym stanie
poszedlem z tym natychmiast do lekarza ktory przypisal mi antybiotyk i dal skierowanie do urologa.
Rozmawialem z urologiem mlody facet bardzo mily i opowiedzialem mu to wszystko
6dni pozniej przeszedlem operacje obrzezania czesciowego z wycieciem wedzidelka ktore trzeba bylo usunac
Operacje mialem przez nfz (bylo to ryzykowne ale mialem szczescie) Wykonywal mi operacje ten urolog do ktorego mnie skierowano wytlumaczyl mi doslownie wszystko i co mi pomoze.
Operacje wspominam dobrze mialem ja w znieczuleniu miejscowym wiec byl ogromny stres ale jakos sie udalo
rozmawialem pozniej z tym lekarzem i wytlumaczyl mi wszystko krok po kroku co powinienem robic ale chcialbym tez was o raze zapytac
uzywam octeniseptu po kazdym oddaniu moczu 3x dziennie
po 3 dniach kazano mi uzywac masci o nazwie benpanthem jakos tak to bylo
a po 3 tygodniach mam zaczac uzywac masci silikonowej na blizny
odslaniam napletek 3 razy dziennie bez zadnego oporu poleciala mi krew tylko raz ale to nie jakos duzo przez poranny wzwod
i nie nosze opatrunkow bo mi nie kazano
ogolnie to uwazam ze na dzien dzisiejszy wszystko wyglada ladnie obrzek juz praktycznie znikomy
Narazie nie czuje potrzeby pokazywania go tutaj ale jesli cos bedzie sie dzialo nie tak to wroce.Za 2 tygodnie mam wizyte kontrolna
jesli ktos mialby jakies pytania dotyczace tego co tu napisalem postaram sie jak najszybciej odpisac.

i jeszcze jedno
Nie zwlekajcie z tym problemem bo bedzie was wyniszczal tylko bardziej psychicznie;))
 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
A jeszcze jakbyś używał interpunkcji to już w ogóle byłoby super. Wtedy i czytanie twojej historii nie byłoby takie męczące dla oczu.
 

oioioioi

New member
Siema ogólnie jestem już okolo miesiąc po operacji wszystko ładnie sie zagoilo ale mam taki dziwny problem i nie widziałem kogoś też z tym problemem
We wzwodzie napletek schodzi bez żadnego oporu ale nie moge go rozciągnać niżej i czuje lekkoe uciskanie (nie robi sie pierścień)
nie jestem w stanie jeszcze nizej go odprowadzić
ale przez ten miesiąc miałem dwa wzwody z rana podczas którego napletek był rozciągniety tak jak powinien być bez żadnego uciskania. Dzisiaj sie obudziłem z takim i musiałem sie z tym podzielić bo naprawde nie mam pojęcia o co chodzi
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
B Obrzezanie Łódź Obrzezanie 2
Y Ważne! Niwelowanie zgrubienia/pierścienia w miejscu cięcia - obrzezanie częściowe Po zabiegu obrzezania 2
D Obrzezanie Obrzezanie 1
D Obrzezanie staplerem Obrzezanie 23
M Obrzezanie Stulejka 10

Podobne tematy

Do góry