• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Czy mam stulejkę?

Forumowicz

New member
Panowie dostałem 2 skrajne opinie i już nie wiem co o tym myśleć. Czy zgłosić się na kolejny zabieg.. Czy nie. Jeśli nie to jak mam to unormować i ile to będzie trwało? Mam ćwiczyć z wzwodem i bez w ciepłej wodzie? A może jakieś konkretne maści które mi pomogą ? P.S może ja się nie znam ale ja opuchlizny u siebie nie widzę a już dzisiaj jest 14 dzień po zabiegu.
 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
No ja tez opuchlizny nie widzę dlatego napisałem ze napletek jest za ciasny. Wędzidełko wycięte a dalej jest ciasno. Poczekaj aż się zagoi całkiem i zobaczysz co będzie. Moim zdaniem bez cięcia się nie obejdzie. Możesz ćwiczyć jak masz chęci.
 
K

killstrike

Guest
Witam. Nie wiem czy mam stulejkę czy za krótkie wiązadełko. Czy mogę normalnie uprawiać seks? Oto przykładowe fotki kiedy penis jest w spoczynku i w wzodzie.Podczas wzwodu dalej niż na zdjęciu nie zejdzie i oczuwam minimalny ból. Proszę o stosowne odpowiedzi bo nie wiem czy nie zawiodę swojej dziewczyny podczas stosunku z takim penisiem.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Esham949

New member
@killstrike
Dorzuć fotkę od strony wędzidełka. Raczej wędzidełko jest krótkie, bo widać, że ciągnie żołądź w dół. Seks póki co bym odradzał, tym bardziej, że przy ściąganiu czujesz ból. Pasowałoby coś z tym zrobić.
 
K

killstrike

Guest
Panowie to znowu ja. To mówicie że nie dam rady z tym wiązadełkiem nawet uprawiać seksu w prezerwatywie ?
 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
Seks możesz uprawiać. Nawet ze stulejka całkowitą można. Tylko jakość do bani. U ciebie nie jest źle. Możesz w zwodzie sciagnac napletek za żołądź. Spokojnie możesz bzykac byle było slisko. Bo jak masz naciągnięte wędzidełko ( nie dales zdjecia) to jak poślizg będzie mały to może się naderwac.
 
K

killstrike

Guest
Bo chodzi o to, że mam 17 lat i nie mogę iść na zabieg bez zgody rodziców. Nie chce im o tym mówić, wolę poczekać do 18 i nie wiem co będzie jak dojdzie między mną a dziewczyną do kontaktu seksualnego, żeby nie było wstydu że nie dam rady z tym wiązadełkiem.
 

CrAzY1446

New member
Witam serdecznie, mam 17 lat i od Dłuższego czasu mam pewien problem z moim napletem. Mianowicie gdy jest w stanie spoczynku wydaje się jakby był na nim nadmiar skóry, zaciąga się bez problemu, lecz gdy jest w stanie zwodu widzę napletek tak mniej niż w połowie ale nie zciaga się tak jak powinien, większa ilość skóry zostaje na napletku, bez bólu mogę zaciągnąć skórę lecz gdy dochodzę do końca napletka coś blokuje drogę by zaciągnąć go całego, towarzyszy temu spotkaniu lekki ból dodam że myje go codziennie, i ze jak byłem mały to miałem stulejke i była ona wyleczona, miałem również operację na uciekajace jądro pomocy nie wiem czy udać się do lekarza
Dodam też, że gdy ściągnę skórę z napletka, i puszczę to skóra wraca do stanu pierwotnego.
 
Ostatnia edycja:
Z opisu - masz albo bardzo długi napletek albo krótkie wędzidełko. Ewentualnie jedno i drugie.
Da się z tym żyć ale seksu w prezerwatywie specjalnie wygodnie się nie uprawia.

Proponuję udać się do lekarza
 

1988ann

New member
Witam wszystkich. Postanowiłem napisać, licząc że ktoś z większym doświadczeniem będzie w stanie pomóc. Moja sytuacja wygląda tak: Miałem wydłużane wędzidełko. Po tym zabiegu jest znacznie lepiej, ale nadaj zastanawiam się, czy nie występuje jakaś odmiana stulejki.
Sprawa wygląda następująco:
Na pierwszym zdjęciu zrobione wędzidełko. Przy wzwodzie miejsce zaznaczone strzałką na pierwszym zdjęciu jest mocno naciągnięte (robi się białe) i boli. Pytanie tylko, czy cokolwiek da się z tym zrobić, skoro to miejsce zszycia.
Na następnych zdjęciach stan ściągania napletka - bez wzwodu nie ma problemu, jednak gdy napletek jest ściągnięty i nastąpi wzwód, to boli miejsce wskazane strzałką na 1 zdjęciu i robi się mała "opaska" z końcówki ściągniętego napletka.
Natomiast ściągnięcie napletka już przy wzwodzie (widoczne na zdjęciach) powoduje lekki problem. Moje pytania są takie:
1. jak myślicie, czy da się poprawić zaznaczone miejsce wędzidełka, które już raz było robione?
2. Czy dobrze byłoby też iść na zabieg związany ze stulejką i czy ma on szanse rozwiązać 1 problem?
Zdjęcia:
Imgur

Z góry dziękuję za wszelkie rady.
 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
A potrafisz w ogóle cos wsadzic jak na tych ilustracjacj co podeslales? Moim zdaniem masz taka stuleje ze w zyciu tego nie rozciagniesz w zaden sposob.
 

Makintosz

Member
Witam, wydaje mi się że mam stulejkę ale chciałem się upewnić.
zdj:
Imgur
Imgur

w spoczynku nie można również ściągnąć skórki

Czy są jakieś sposoby "domowe" aby udało ściągnąć naskórek w dół? znalazłem coś takiego: http://www.fdn.fr/~sascoet/monalbum/albums/dessins/Phimosis_stretching.png.
warto tracić czas czy iść do lekarza od razu?
z góry dzięki za pomoc

Ćwiczenia to długotrwały proces, który nie wiadomo czy w ogóle pomoże, a jeśli tak to na jak długo i jakim kosztem.

Stulejka całkowita bez dwóch zdań, sprzęt do podcięcia bez zastanowienia.
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
K Czy mam stulejkę 15 lat Zdjęcia Stulejka 2
M Czy mam stulejkę? Stulejka 10
D Czy mam stulejkę? 14 lat Stulejka 2
S Czy mam stulejkę? 13 lat Stulejka 9
A Czy mam stulejkę? Lat 14 Stulejka 3

Podobne tematy

Do góry