• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Czy mam stulejkę?

Trolo

Well-known member
Podczas spoczynku jak zdejmnę skóre, to nic nie boli, jedna i tak ciasno schodzi... Podczas wzwodu, później uciska, zaś w zwodzie nie da się zdjąć wogóle.
Wędzidełko może się wydawać zbyt krótkie, może dlatego, że mocno ściśnięta jest skóra zaraz pod nim? Zbyt wąski napletek?
Wcześniej wogóle nie schodziła, teraz i tak już jest o wiele lepiej... Ale ciągle źle.
Możesz dalej zsuwać we wzwodzie i powinno się rozciągnąć. Jak nie da rady to lepiej do urologa się udać, powinien pomóc.

VRT Z Tobą jest tak samo musisz poćwiczyć, a jak to nic nie da, a powinno coś pomóc, to do urologa.

Użytkowniku rekin, pojawiasz się nagle i stawiasz diagnozę razem z leczeniem stulejki jak gość stulejki nie ma. No nie tedy droga, masz ledwo 5 postów napisanych zwolnij trochę. To jest forum nie zapominaj.
 

rekin

New member
Możesz dalej zsuwać we wzwodzie i powinno się rozciągnąć. Jak nie da rady to lepiej do urologa się udać, powinien pomóc.

VRT Z Tobą jest tak samo musisz poćwiczyć, a jak to nic nie da, a powinno coś pomóc, to do urologa.

Użytkowniku rekin, pojawiasz się nagle i stawiasz diagnozę razem z leczeniem stulejki jak gość stulejki nie ma. No nie tedy droga, masz ledwo 5 postów napisanych zwolnij trochę. To jest forum nie zapominaj.

A Ty pewnie myślisz, że ilość postów daje Ci habilitację z urologii? Może sam zwolnij i zacznij ich mniej produkować.

Właśnie - to jest forum i każdy, dysponując swoim doświadczeniem i oglądem spraw, przedstawia swoją opinię. Nikt z nas tu nie stawia diagnozy. Dobrze byłoby, jeśli byś o tym pamiętał.

Dodam, że zaciśnięcie napletka w rowku zażołędnym (przy możliwości pełnego zsunięcia napletka z żołędzi) również kwalifikowane jest jako stulejka, stąd mój wpis, że "wygląda mi na stulejkę".
 
Ostatnia edycja:

Klaus1

New member
Tylko ze kolega rekin ma racje. Ani liczba postow, ani data rejestracji nie czyni ktoregos z nas tutaj znawcą lepszym czy gorszym.


I ma racje ze to jest stulejka. Delikatna, ale jest. Ja to nazywam 'za ciasny napletek' na takie lagodniejsze przypadki.
 

VRT

New member
VRT Z Tobą jest tak samo musisz poćwiczyć, a jak to nic nie da, a powinno coś pomóc, to do urologa.

Jakie ćwiczenia masz na myśli i co byłoby efektem tych ćwiczeń, tzn. w jaki sposób miałaby wyglądać poprawa ? Że ten pierścień nie będzie mocno "dusił" podczas wzwodu ?
 

Marcus

New member
Witam wszystkich, jestem nowy tutaj, aczkolwiek jestem ponad 2 tygodnie po zabiegu plastycznym+przedłużane wędzidełka. Szwy zaczynają powoli wypadać na bokach, lecz na wędzidełku dalej są, ogólnie wszystko ładnie się goi. Wracając do pytania, dostałem receptę na "Lorinden A", żeby smarować miejsca pooperacyjne, rozumiem że chodzi o to żeby rozciągnąć skórę po szwach tak? Czytałem iż ta maść jest lekko na sterydach, nie będzie to w niczym przeszkadzać? Teraz jak to smarować, po całości na obrzeżach plastyki i na całym wędzidełku, mimo że są jeszcze szwy? Dziękuje za pomoc, pozdrawiam.
 

Makintosz

Member
Witam, czy mam stulejkę?
https://www.dropbox.com/s/0v728o6lj5ethsa/stuleja.jpg?dl=0
Dodam, że nie sprawia mi to żadnych problemów, żadnego bólu ani problemów higienicznych.
Pozdrawiam

Jak wskazał przedmówca - stulejka całkowita nadająca się pod nóż.

Zapisz się do lekarza pierwszego kontaktu, a on da Ci skierowanie (na NFZ - spore kolejki, ale za darmo) do urologa lub bezpośrednio zgłoś się do tego specjalisty (prywatnie - krótsze kolejki, ale płacisz ~100 zł).

Nie warto zwlekać z tematem, lepiej go załatwić od razu :)
 

Freez

New member
Witam, mam jedno typowe pytanie dla tego tematu, czy mam stulejkę ?
imgur: the simple image sharer Pierwsze 5 zdjęć jest w czasie wzwodu, kolejne jak penis jest w spoczynku.
Normalnie w spoczynku da się jeszcze mocniej odciągnąć napletek, tak aby spokojnie umyć rowek żołędny, jeżeli to ma jakieś znaczenie to staram się rozciągać napletek w ciepłej wodzie i widzę postępy, bo wcześniej mogłem zdjąć go tylko do połowy żołędzia.
 

adam1998

New member
Witam, mam jedno typowe pytanie dla tego tematu, czy mam stulejkę ?
imgur: the simple image sharer Pierwsze 5 zdjęć jest w czasie wzwodu, kolejne jak penis jest w spoczynku.
Normalnie w spoczynku da się jeszcze mocniej odciągnąć napletek, tak aby spokojnie umyć rowek żołędny, jeżeli to ma jakieś znaczenie to staram się rozciągać napletek w ciepłej wodzie i widzę postępy, bo wcześniej mogłem zdjąć go tylko do połowy żołędzia.


Masz bardzo podobną sytuację z napletkiem do mojej ( http://meskiezdrowie.pl/stulejka-ciasny-napletek-4829.html ) , z tym ,że ty , jak mi się wydaje, masz jeszcze krótkie wędzidełko. Mnie, napletek w stanie pełnego wzwodu schodzi tylko do rowka, niżej nie chce zejść , ponieważ napletek zewnętrzny jest za ciasny, a penis w środku jest grubszy, w efekcie, ten napletek zewnętrzny, zjeżdża pod sam rowek , co powoduje taki dziwny fałd skóry. Najbardziej denerwujące jest ,że jak penis nie jest w maksymalnym wzwodzie , to napletek zjeżdża jeszcze dalej i zakrywa żołądź .Sam się zastanawiam ,czy nie wybrać się z tym do urologa.
 

Makintosz

Member
Witam, mam jedno typowe pytanie dla tego tematu, czy mam stulejkę ?
imgur: the simple image sharer Pierwsze 5 zdjęć jest w czasie wzwodu, kolejne jak penis jest w spoczynku.
Normalnie w spoczynku da się jeszcze mocniej odciągnąć napletek, tak aby spokojnie umyć rowek żołędny, jeżeli to ma jakieś znaczenie to staram się rozciągać napletek w ciepłej wodzie i widzę postępy, bo wcześniej mogłem zdjąć go tylko do połowy żołędzia.

Stulejka - ciasty napletek + możliwe krótkie wędzidełko --> do sprawdzenia ze specjalistą. Nie ma co zwlekać, zgłoś się już jutro.. szybciej załatwisz swoje problemy.

Masz bardzo podobną sytuację z napletkiem do mojej ( http://meskiezdrowie.pl/stulejka-ciasny-napletek-4829.html ) , z tym ,że ty , jak mi się wydaje, masz jeszcze krótkie wędzidełko. Mnie, napletek w stanie pełnego wzwodu schodzi tylko do rowka, niżej nie chce zejść , ponieważ napletek zewnętrzny jest za ciasny, a penis w środku jest grubszy, w efekcie, ten napletek zewnętrzny, zjeżdża pod sam rowek , co powoduje taki dziwny fałd skóry. Najbardziej denerwujące jest ,że jak penis nie jest w maksymalnym wzwodzie , to napletek zjeżdża jeszcze dalej i zakrywa żołądź .Sam się zastanawiam ,czy nie wybrać się z tym do urologa.

Podaj mi choć jeden dobry argument na to, by nie iść do urologa. Ja za to mogę Ci wymienić ich całą listę dlaczego będzie lepiej IŚĆ OD RAZU, zamiast gdybać. Jutro masz chwycić za słuchawkę i wykręcić numer do specjalisty!
 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
Jak byk widać ze masz ciasny napletek. Dziwne ze ci lekarz kroil wedzidelko a taki napletek zostawil. Trzeba było to zdjęcie zrobić zanim robiles samo wędzidełko. Może jakby lekarz zobaczył jak to wygląda w wzwodzie to od razu by cie kroil jak trzeba.
 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
Nie gadam, co najwyżej mogę pisać... Co napisałem to to co widzę po zdjęciu i po zdjęciu widać ze ciasno jest. Za ciasno aby mogło to normalnie chodzić po pindolu. Nawet jak ściągnie skore do konca to w pełnym wzwodzie zrobi mu się balwanek.
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
K Czy mam stulejkę 15 lat Zdjęcia Stulejka 2
M Czy mam stulejkę? Stulejka 10
D Czy mam stulejkę? 14 lat Stulejka 2
S Czy mam stulejkę? 13 lat Stulejka 9
A Czy mam stulejkę? Lat 14 Stulejka 3

Podobne tematy

Do góry