• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Czy mam stulejkę?

poland222

New member
Czy mam stulejke, krótkie wędzidełko? I czym mam grzybice prącia bo mam troche zaczerwieniona żoladz i jakieś krostki są i jest nadwrażliwy. Proszę o ocene Imgur Dodaję 8 zdjęć
 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
Widac ze miales plastyke robiona wiec czemu nadal uwazasz ze masz stulejke? Skore odciagasz i to daleko wiec jest ok. Zoladz wyglada normalnie a nie zeby mial jakiegoś syfa, grzyba itd.
 

poland222

New member
Dzięki za odp. Wiem ale miałem stulejke że wysikac się nie mogłem a zrobiono plastyke. A z tym wedzidelkiem jak jest mógłbyś ocenić?:a o grzyba mi chodzi ponieważ zoladz od góry jest zaczerwiejioma a po bokach fioletowa bardziej. Ale zauważyłem że wiele ludzi tak ma oglądając sprzęty w tym poscie.
 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
No to sie ciesz ze plastyka pomogla. Niezbyt czesto się zdarza ze na calkowita stuleje pomaga tylko plastyka. Jest ok patrzac na te zdjecia co dales a jak to jest w wzwodzie foto to tym bardziej nie ma sie czym zamartwiac.
 

kamilnowak12

New member
Witam!Piszę do was z prośbą,czy możecie mi powiedzieć czy mam stulejke,albo coś podobnego
Otóż podczas wzwodu mogę naciągnąć skórę tylko do żołędzia,strasznie ciężko to idzie,skórka po prostu sama zjeżdza,mam pewne podejrzenia ale wstydzę się gadać o tym z rodzicami.Jak będzie trzeba dodam zdjęcia
Proszę o pomóc,mam 17 lat i boję się wyśmiania przez dziewczynę.
 

poland222

New member
Dodaj fotki to koledzy ocenią, jednak z tego co piszesz może to być stulejka. Wielu z nas musiało powiedzieć o tym rodzicom, ale nei wiem czego ty sie wstydzisz, przecież oni chcą twojego szczescia. Pomyśl sobie z innej strony przecież to tylko zbyt ciasny napletek, nic wielkiego, to tak samo jakbyś wstydził sie powiedzieć rodzicom że boli Cie ząb:) Dziewczynie nic nie musisz mowic, lecisz szybko na obrzezanie, miesiąci sprzet jak nowy:) A jeżel ijuż naprawde boisz się rodzicom powiedzieć to możesz poczekać ten rok ale nie warto. Robimy zakład o 100 zł? Jeżeli rodzic Cie wyśmieje, powie coś nie tak to ja Ci daje, a jeżeli nie to ty mi:)
 

kamilnowak12

New member
Niee,nie chodzi o to że mnie wyśmieją ani niz w ten deseń,tak jak napisaleś zapewne chcą mojego szczęścia,ale to jest temat o którym się nie gada często i to jest dość wstydliwy temat,a ja jestem tym bardziej wstydliwy. Też mi się tak zdaję że to stulejka.
Jak by mnie ktoś oświecił,czy w moim wieku jest bardziej skomplikowana operacja na stulejke?(17 lat) czy jest to bolesne po operacji,czy trzeba czekać długo aż się zagoi?
 

Klaus1

New member
Wiekszym bolem jest sam fakt posiadania stulejki, niz jakikolwiek bol po operacji. Nawet sie tego nie odczuwa. Nie musisz brac morfiny zeby przezyc. Ot to zwykly bol, ktory kazdy przetrwa, tym bardziej, ze ma swiadomosc ze jego problem na zawsze poszedl w pizdu :)

Twoj wiek raczej jest juz ok, jestes wystarczajaco dorosly. Dochodzisz do siebie w ciagu miesiaca / dwoch.
 

poland222

New member
Im szybciej tym lepiej. Tylko nie czytaj za dużo bo piszą na różnych str że ból nie do wytrzymania, a ból był slabiutki;) nie rozmiawa się ale każdy może mieć taki problem, Twoja mama gdy Cię rodziła też chodziła do ginekologa, a tata może kiedyś też był u urologa:) najgorsze to jest brak seksu przez miesiąc to wspominam zle. No ją.miałem zabieg w wieku 17 lat i.ok wszystko było
 

poland222

New member
Panowie a mam pytanie bo wydaje mi się że mam twarde jądra jak iciskam to wydają się twarde ale widzę po skórze że się uginają. Żadne nie jest powiększone ani nic. Badalem sie 1 raz i teraz nie jestem pewien czy ok wszystko.
 

johny1337

New member
Witam!
Mam 17 lat i chciałbym się dowiedzieć bardziej na temat załupka oraz martwicy żołędzia aniżeli stulejki.
Tutaj zdjęcia w spoczyku:
http://i.imgur.com/fDWSYjy.jpg
http://i.imgur.com/1oc3brj.jpg
http://i.imgur.com/juVb45O.png

oraz w wzwodzie:
http://i.imgur.com/PouMCtW.png
http://i.imgur.com/l53tDxn.png

Od razu po zdjęciu skórki penis staje się dosyć mocno czerwony, jak na pierwszym zdjęciu i po odczekaniu ~30 sekund staje się blady i jest w kolorze #9999cc <--wygooglujcie sobie, ale tylko od napletka do cewki moczowej, reszta jest w "normalnym" kolorze. I w tym momencie zadam pytanie, jest ktoś w stanie ocenić po tych zdjęciach, czy mój penis "wchodzi" w stan martwicy, czy jest to normalne? Bo to, że mam załupek jestem pewnien w 95% i mam zamiar się za to zabrać po skończeniu 18 lat, a zostało mi zaledwie parę miesięcy.
 

oxis

Member
Witam!Piszę do was z prośbą,czy możecie mi powiedzieć czy mam stulejke,albo coś podobnego
Otóż podczas wzwodu mogę naciągnąć skórę tylko do żołędzia,strasznie ciężko to idzie,skórka po prostu sama zjeżdza,mam pewne podejrzenia ale wstydzę się gadać o tym z rodzicami.Jak będzie trzeba dodam zdjęcia
Proszę o pomóc,mam 17 lat i boję się wyśmiania przez dziewczynę.
Skórkę można wyćwiczyć.Lekarz może zapisać maść, która pomoże. Ważne żeby nie decydować się pochopnie na obrzezanie, bo tego cofnąć się potem nie da. Skórka nie odrośnie. No ale jeśli okaże się to jednak konieczne, to poproś o obrzezanie typu high@ tight, bo przy takim mniej stracisz przyjemności z seksu i masturbacji.
@johny1337
Jeśli bardzo się niepokoisz, to najlepiej udać się do lekarza.
Nie jestem specjalistą.Sam też kiedyś niepokoiłem się barwą żołędzi. To była jakaś nadwrażliwość, która z czasem minęła. Na zdjęciach Twój ptaszek wygląda dobrze. Ale jeśli boli, to nie czekaj i nie zwlekaj z wizytą u doktora. To nie wstyd.
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
K Czy mam stulejkę 15 lat Zdjęcia Stulejka 2
M Czy mam stulejkę? Stulejka 10
D Czy mam stulejkę? 14 lat Stulejka 2
S Czy mam stulejkę? 13 lat Stulejka 9
A Czy mam stulejkę? Lat 14 Stulejka 3

Podobne tematy

Do góry