• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Ból jadra

Pawelabc

New member
Mam 19 lat jak bylem dzieckiem miałem zabieg na sprowadzenie jadra do moszny z podbrzusza. Od jakiegos czasu boli mnie to jadro. Po masturbacji lub samo z siebie. Mam wrazenie jakby moszna byla zaciasna na jadro z racji tez ich jest ona poszyta i posiada blizne i przez to czuc bol. Jest to jadro wyzej i jest mniej ruchome niz prawe. Myslicie, ze moze to byc wlasnie z powodu zszycia?
 

Trolo

Well-known member
Hmm moszna jest bardzo rozciągliwa, więc za ciasno raczej nie będzie. Co do zszycia, to nie powinno boleć, a jak już to bolałoby juz w okresie dojrzewania i wzrostu jąder. I jeszcze powstaje pytanie czy to przyszycie jest do konca życia, czy na jakiś czas. O to musisz zapytać urologa.
 

amenek5

Active member
A może pojawiły się żylaki powrózka nasiennego? Są na tym forum wątki z tym problemem. Poczytaj trochę bo objawy są dość podobne.
 

Pawelabc

New member
Hmm moszna jest bardzo rozciągliwa, więc za ciasno raczej nie będzie. Co do zszycia, to nie powinno boleć, a jak już to bolałoby juz w okresie dojrzewania i wzrostu jąder. I jeszcze powstaje pytanie czy to przyszycie jest do konca życia, czy na jakiś czas. O to musisz zapytać urologa.
Jądro nie jest zszyte z moszna tylko moszna jest ciasno zszyta, jedyne zgrubienie jakie występuje to właśnie w miejscu zszycia w którym jest blizna
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
M Ból jądra podczas wytrysku Inne 0
E 14 lat, ból żołędzi Obrzezanie 4
A Ból jąder od nadmiaru spermy Po zabiegu obrzezania 6
H Ból jądra Inne 1
K Ból penisa przy wzwodzie Inne 3

Podobne tematy

Do góry