• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Ból jąder od nadmiaru spermy

AndrzejQu

New member
Cześć. Szybkie pytanie. Jestem 2 tygodnie po obrzezaniu. O ile do wczoraj trzymałem małego jak mogłem, tak dzisiaj już jest kaplica. Mieszkam z dziewczyną, wcześniej jak trochę stawał to zaraz opadał, nie myślałem nawet o niczym erotycznym. Dzisiaj twardy jak kamień co chwila i nawet nie muszę o niczym myśleć, samo się dzieje. Trochę mi szwy się wcięły w skórę no ale trudno, zagoi się. Tydzień temu lekarz mówił, że cięcie się zagoiło i nic nie ma prawa się rozejść w razie wzwodu, więc o to się nie martwię. Bo jak leży to jest mały ale bardzo się powiększa. Ale po dzisiaj już takie podniecenie złapałem, bolą mnie masakrycznie jądra. Ale przecież masturbować się nie mogę jeszcze 2 tygodnie. Jak temu zaradzić? Polucje to loteria kiedy mogą być, a nawet ciężko z chodzeniem przez ten ból. Da się to jakoś ogarnąć?
 

amenek5

Active member
Chyba ciężko będzie znaleźć dobre wyjście z tej sytuacji. Może spróbuj masturbacji po przez podrażnianie żołędzia? Naprawdę nie wiem czy to jest dobra rada, ale ja bym na twoim miejscu próbował coś takiego..
 

AndrzejQu

New member
Całe szczęście na drugi dzień przeszło i już jest dobrze. Nie chcę nawet zaczynać, bo już mnie tak nosi, że boję się, że dostanie już takiego mega wzwodu, że wtedy już coś się może zepsuć. A tylko sobie pogorszę. Co prawda już teraz ma pełny wzwód, twardy jak kamień, ale nic nie poradzę na ten stan. Szycie się trzyma, kilka szwów co się wcięło w skórę już dalej nie idzie, nie boli, także chyba jest bezpiecznie. Czekam na polucje i niecierpliwie te następne 2 tygodnie.
 

Krystiankendroj

Active member
Ten bol jąder zazwyczaj występuje w momentach gdy poprostu nie doszło do wytrysku
Ma to nawet swoją nazwę " blue balls "
Podniecanie maksymalne ale bez finału, występuje też gdy za długo przedłuża się stosunek beż wytrysku
 

Podobne tematy

Do góry