• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

14 dni po zabiegu, high & tight

@piciu1988 moglbys podesłać foto jak to wyglądało u Ciebie przed zabiegiem i jak wygląda po? Mega ważna sprawa bo będę robil najprawdopodobniej zabieg u dr Tondla (we wzwodzie brak możliwości ściągnięcia napletka z żołędzia, dwa razy naderwane wędzidełko) więc obrzezanie raczej mnie nie ominie.
 
@piciu1988 wiem, że jesteś tutaj aktywny i czytałem Twoją relację apropo niedoszłej poprawki u Tondela. Czy mógłbyś wrzucić jakieś foto jak to wyglądało gdy o niej myślałeś, i jak to zaczęło wyglądać po dłuższym czasie? Z tego co widziałem koledzy z forum mówili, że piękna robota, ale wymagała trochę czasu. Mam już ustalony zabieg u Tondela właśnie i też oczywiście coś zrelacjonuję na forum. Narzekałeś na zbyt dużo skóry, a ja właśnie chyba chciałbym mieć ją przezuwalną we wzwodzie (rozumiem, że zrobił Ci High and Loose/Tight jeśli skóry masz trochę za dużo?) i w spoczynku zakrywa żołądź? Z góry wielkie dzięki ✌️
 

Podobne tematy

Do góry