• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

14 dni po zabiegu, high & tight

@piciu1988 moglbys podesłać foto jak to wyglądało u Ciebie przed zabiegiem i jak wygląda po? Mega ważna sprawa bo będę robil najprawdopodobniej zabieg u dr Tondla (we wzwodzie brak możliwości ściągnięcia napletka z żołędzia, dwa razy naderwane wędzidełko) więc obrzezanie raczej mnie nie ominie.
 
@piciu1988 wiem, że jesteś tutaj aktywny i czytałem Twoją relację apropo niedoszłej poprawki u Tondela. Czy mógłbyś wrzucić jakieś foto jak to wyglądało gdy o niej myślałeś, i jak to zaczęło wyglądać po dłuższym czasie? Z tego co widziałem koledzy z forum mówili, że piękna robota, ale wymagała trochę czasu. Mam już ustalony zabieg u Tondela właśnie i też oczywiście coś zrelacjonuję na forum. Narzekałeś na zbyt dużo skóry, a ja właśnie chyba chciałbym mieć ją przezuwalną we wzwodzie (rozumiem, że zrobił Ci High and Loose/Tight jeśli skóry masz trochę za dużo?) i w spoczynku zakrywa żołądź? Z góry wielkie dzięki ✌️
 
Na trzonie idzie u Ciebie skórą przesuwać w jakimś stopniu? I jak z nadwrażliwością czy miałeś i kiedy przestałeś nosic opatrunek ? I czy dotyk żołędzia podczas mycia albo na sucho sprawia dyskomfort?
 

dowolny

New member
Idzie przesuwać, ale na żołądź nie na chodI skóra. Opatrunek według zaleceń lekarza po 14 dniach. Może nosiłem jeszcze z 2-3 dni dłużej, bo pracuje na budowie i mam dużo ruchu w pracy. Dotyk nie sprawia mi dyskomfortu. W moim przypadku jest to straciłem trochę na odczuciach, ale nie wiele. Spokojnie, Twoja żołądź potrzebuje trochę czasu, żeby się przyzwyczaić do nowych warunków. Za 2- 3 tygodnie będzie wszystko git.
 

Podobne tematy

Do góry