• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

10 dni po zabiegu, anastomat, szew

dixiluk

New member
Witam, jestem 10 dni po zabiegu anastomatem. W sobotę byłem na kontroli. Od tego momentu szwy zaczęły powoli wypadać, zostały już praktycznie tylko te przy wędzidełku. Niestety jedna została w połowie pod skórą a silikon się oderwał. Kolejną kontrolę mam za 10 dni. Zastanawiam się czy coś z tym robić czy poczekać aż lekarz ją wyjmie- sama już raczej nie wypadnie a lekkie ciągnięcie nic nie daje.
Drugie pytanie, lekarz był małomówny, na pierwszej wizycie wspomniał coś ze z wedzidełkiem też coś trzeba będzie zrobić bo jest trochę krótkie. Na zabiegu nic nie mówił ale widzę że coś tam "majstrował". Na początku myślałem że jest tam też jakiś szew ale teraz nic tam nie widzę a nie kojarzę by coś wypadło. Ktoś po zdjęciu jest w stanie coś powiedzieć?
Zaraz wstawię zdjęcia.
 

dixiluk

New member
 

Krystiankendroj

Active member
Wędzidełko nie masz , wyciął całe, a te pierścienie z tego co widziałem jakoś po takim czasie się rozpadają, z tego co widać to się goi dobrze w miarę, poczekaj jeszcze kilka dni próbuj odrywać a jak nie to do lekarza
 

dixiluk

New member
Wędzidełko nie masz , wyciął całe, a te pierścienie z tego co widziałem jakoś po takim czasie się rozpadają, z tego co widać to się goi dobrze w miarę, poczekaj jeszcze kilka dni próbuj odrywać a jak nie to do lekarza
Dzięki, o pierścienie się nie martwię, chodzi mi o jedną zszywkę na pierwszym zdjęciu przy lewym palcu - połowa jest u góry połowa pod skórą.
 

Podobne tematy

Do góry