• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Żylaki powrózka nasiennego a lot samolotem

Adamm

New member
Witam
Mam 18 lat. Od około miesiąca boli mnie lewe jądro a w zasadzie jakby nie samo jądro a jego okolice (nie potrawię dokładnie wskazać miejsca bólu). Ból nie jest stały, pojawia się mniej więcej kilka razy w ciągu tygodnia i trwa raczej krótko. Od razu jak mi się to zaczęło poszedłem do lekarza urologa, zbadał mnie ale stwierdził że nie jest to nic poważnego i że w moim wieku taki ustępujący ból jąder nie jest niczym groźnym bo jest to związane z rozwojem. Nie zlecił badania USG. Trochę mnie to uspokoiło ale ból wraca i dodatkowo zacząłem czuć takie jakby zgrubienie za jądrem (za prawym jądrem które mnie nie boli nic takiego nie wyczuwam). Nie jest to widoczne gołym okiem. Czytałem sporo o żylakach powrózka nasiennego i wydaje mi się że to mogą być one. Chciałbym z tym pójść do innego lekarza ale problem polega na tym, że w najbliższym czasie jeszcze przed Wielkanocą mam do odbycia dwa długie loty samolotem. Czy ktoś wie czy jeśli były by to żylaki to są one przeciwskazaniem do latania? Przepraszam za tak długi post ale ciężko jest to wszystko krótko opisać.
 

mati12

Well-known member
Śmiało możesz lecieć nie ma to związku przy najbliższej okazji Udaj się na USG jąder i wszystko będzie jasne. Może zaczyna ci się robić wodniak albo torbiele przyczyn może być wiele
 

ronis

New member
A ja mam pytanie z innej beczki, czy po operacji żylakow powróżka mozna latać samolotem ? 3 dni po zabiegu mikrochirurgicznym.
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
Q Żylaki powrózka nasiennego Inne 0
M Masaż jąder na żylaki powrózka nasiennego Inne 7
A Żylaki powrózka nasiennego Inne 18
M Żylaki powrózka nasiennego Inne 13
P Żylaki powrózka nasiennego Inne 5

Podobne tematy

Do góry