• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Żylaki nóg - szukam rekomendacji

Wireman

Member
Witam. Jako uczestnik forum od ponad roku. Po obrzezaniu:) chcę się dalej „naprawiać”. Od 5lat odchudzam się ze skutkiem 42kg. Tak-trochę się chwalę🤪. Obrzezanie już za mną. Wszystko super. Zęby też już poleczyłem. Po odchudzaniu pokazały mi się żylaki. Najpierw łydek a teraz nawet na kolanach. To chyba od biegania. Mam wrażenie, że im więcej tłuszczu znika tym więcej żylaków ukrytych pod nim się pojawia… Szukam rekomendacji lekarza/specjalisty który mi pomoże. Będę wdzięczny za podzielenie się opiniami. Jestem z woj. Opolskiego ale mam blisko na Śląsk. Tam też leczyłem zęby i obrzezałem się. Wszystko super. Jeśli ktoś chciałby się podzielić opinią to czekam👍🏼
 

newwel

New member
Warszawski Doppler Instytut i zajmujący się tam problemami żylaków dr Łukasz Paluch to najlepsze z możliwych rozwiązań. Sam osobiście nie jestem ze stolicy, ale żylaki w naszej rodzinie mają podłoże genetycznie i pojawiają się w różnej postaci - stąd postawiliśmy na nowoczesną klinikę z najlepszymi specjalistami w dziedzinie flebologii. https://www.dopplerinstytut.pl/
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
C Ćwiczenia na żylaki nóg Inne 1
Q Żylaki powrózka nasiennego Inne 4
M Masaż jąder na żylaki powrózka nasiennego Inne 7
A Żylaki powrózka nasiennego Inne 18
K Torbiel/Żylaki? Pomocy Inne 1

Podobne tematy

Do góry