• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Zwężenie wokół napletka

Maciejewicz225

New member
Witam
Od pewnego czasu mam problem ze zwezeniem napletka. Widac to zwlaszcza podczas wzwodu. Czuje tam ucisk, skóra jest bielsza niz normalnie. Stosowalem 3 masci przeciw grzybicy, ale bez efektu.Lekarz dermatolog twierdzi ze to nie grzybica i powinienem udac sie na zabieg.
Mi sie jednak wydaje ze to jakies zmiany grzybicy. Moze powinienem dostac tabletki. W tej chwili skóra zwezila mi sie jeszcze bardziej niz poprzednio.

 

Trolo

Well-known member
To nie grzybycia, tylko zwężenie napletka. Jeżeli wedzidelko nie powoduje zwężania napletka, to pozostaje Ci z tym żyć, albo poddać się zabiegowi.
Czy jesteś aktywny seksualnie i wtedy tez powoduje dyskomfort?
 

Maciejewicz225

New member
A dlaczego właściwie napletek może się tak zwęzić bez powodu ? Jestem aktywny seksualnie i sprawia mi to coraz wiekszy dyskomfort. W dodatku mam wrazenie ze kiepsko to wyglada.
 

Sebix92

Active member
Ile masz lat?
Kiedy pojawił się problem?
Czy swędzi Cię te czerwone miejsce nad kciukiem?
To nie grzybica. Pokaż wędzidełko.
 

Maciejewicz225

New member
Mam 27 lat
Problem miałem z nawracającą grzybicą. Wtedy też robił mi się taki pierścień. Smarowałem maściami i za każdym razem przechodziło. Teraz smaruje ponad miesiąc i nic, skóra nie wróciła do poprzedniego stanu.
Nie swędzi mnie.


Dostałem skierowanie na zabieg stulejka/załupek. Obdzwoniłem chyba wszystkie oddziały urologiczne w poznaniu i dowiedziałem się, że nigdzie nie wykonują tego zabiegu. Czy ktoś mógłby mi polecic miejsce na nfz gdzie mógłbym to zrobić ? Ewentualnie prywatnie ale we w miare niskiej cenie ?
 

Podobne tematy

Do góry