• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Zrzutka na zabieg obrzezania całkowitego + wypromowanie jej gdzie się da co sądzicie?

Status
Zamknięty.
Witam
Jak wiecie z hajsem u mnie krucho możecie się domyślić skąd mam hajs no jestem rentierem (stopień umiarkowany)... Przyszedł mi do głowy pomysł, żeby zrobić zrzutkę na stronie zrzutka.pl i ją wypromować za nie wiem ile tam jest, ale tak żeby była widoczna jak najbardziej + na fb. Ale czy to wypali co sądzicie? czemu taki pomysł, a no dlatego, że w marcu 20 lat na karku, a ja nadal nie mam do końca sprawnego sprzętu.
 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
Ciebie już chyba całkiem poj...
Druga sprawa to nie tobie przyszedł ten pomysl a jeden z forumowiczów walnął takim tekstem, a ty chcesz przyzwaniakowac i zarobić hajs.
 

mati12

Well-known member
Ja mam radę niech kolega rady, pomocy informacji szuka na innym forum poświęconym podobnej tematyce tutaj głównymi tematami poruszanymi jest męskie zdrowie chyba kto miał się wypowiedzieć i starać się pomóc @Squarex8633 to już to zrobił
 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
Jest takie forum depresja.ws załóż konto i tam beda osoby ktore z toba beda rozmawiać w odpowiedni sposób. Po to powstaja różnotematyczne fora by odpowiadały konkretnemu zapotrzebowaniu. Jak psuje sie bmw to nie wlazisz na forum opla.
 
Status
Zamknięty.

Podobne tematy

Do góry